Home > Actieve veilingen > DIV. NIEUWE GOEDEREN: WO. HANGMATTEN, PARASOLS, VUURSCHALEN, TUINWERKMATERIAAL, BLOEMPOTTEN, SPEELSETS KIDS ENZ. (STEKENE) (5043) > Zwembad
Alle kavels BBQ Bloempotten Diverse Draagbare Dvdspeler Hangmat Parasols Schoonmaakmiddelen Speelset Tentharingen Terrasverwarming Tuinmachines Tuinset Tuinwerkmateriaal Windlicht Zwembad
Alle Kavels BBQ Bloempotten Diverse Draagbare Dvdspeler Hangmat Parasols Schoonmaakmiddelen Speelset Tentharingen Terrasverwarming Tuinmachines Tuinset Tuinwerkmateriaal Windlicht Zwembad
Zwembadstofzuiger
Zwembadstofzuiger in beschadigde doos
Kavelnr: 5110-009 Conditie: Nieuw
Biedingen: 2 Startbod: €5,00
Huidig bod: € 7,00
afdekzeil
Bestway Zonnedekzeil voor zwembad 305cm
Kavelnr: 5110-078 Conditie: Nieuw
Biedingen: 0 Startbod: €2,00
Huidig bod: € 2,00
Kavelnr: 5110-079 Conditie: Nieuw
buizenset
Kavelnr: 5110-080 Conditie: Nieuw
Biedingen: 1 Startbod: €15,00
Huidig bod: € 17,00
Bodemstofzuigerslang
Bodemstofzuigerslang 38 mm 8 meter
Kavelnr: 5110-081 Conditie: Nieuw
Biedingen: 0 Startbod: €5,00
Huidig bod: € 5,00
ACTI PH MINUS
11 x ACTI PH MINUS
Kavelnr: 5110-157 Conditie: Nieuw
Biedingen: 0 Startbod: €20,00
Huidig bod: € 20,00
Bubbelafdekking
Bubbelafdekking getekend 350cm
Kavelnr: 5110-162 Conditie: Nieuw
Alle kavels - BBQ - Bloempotten - Diverse - Draagbare Dvdspeler - Hangmat - Parasols - Schoonmaakmiddelen - Speelset - Tentharingen - Terrasverwarming - Tuinmachines - Tuinset - Tuinwerkmateriaal - Windlicht - Zwembad