Home > Oude veilingen > DESIGN RADIATOREN, DESIGN TOILETSETS, DOUCHEWANDEN, ENZ. (BORNEM) (2467) > Alle kavels
Alle kavels Aannemers Materialen Heftrucks Machines Werkplaats Uitrusting Zoutstrooiers En Sneeuwploegen
Alle Kavels Aannemers Materialen Heftrucks Machines Werkplaats Uitrusting Zoutstrooiers En Sneeuwploegen
Sneeuwploeg, 3mtr.
sneeuwploeg, HIBERNA GDS RUB280, werkbr. 3mtr.
Kavelnr: 380-12 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 14 Startbod: €10,00
Huidig bod: € 360,00
Locatie: Oudenaarde
Zoutstrooier
zoutstrooier, fabr. SCHMIDT, type STRATOS B50-36, bj. 2004, chassisnr. STB22027, cap. 5m³, voor onderdelen, defect
Kavelnr: 380-11 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 31 Startbod: €10,00
Huidig bod: € 525,00
Kavelnr: 380-51 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 32 Startbod: €10,00
Huidig bod: € 350,00
zoutstrooier, fabr. VANDAELE EPOKE, type SW3501, bj. 2000, chassisnr. 27621093, cap. 5m³, defect
Kavelnr: 380-13 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 43 Startbod: €10,00
Huidig bod: € 375,00
Alle kavels - Aannemers Materialen - Heftrucks - Machines - Werkplaats Uitrusting - Zoutstrooiers En Sneeuwploegen