« DIV. NIEUWE CONSUMENTEN GOEDEREN: WO. GEREEDSCHAP, MEUBELEN, SPEELGOED, BEDDENGOED, VERZORGING, WELLNESS, GORDIJNEN ENZ. (BALEN) (5428)

« Parfum-Mannen

XL-man edt 100ml

Kavel nummer: 5518-262

XL-man edt 100ml

woensdag 19-03-2025 19:40

« Parfum-Mannen - Kavel 12 van 18

Omschrijving

Paris Royale's XL Men is een frisse geur geïnspireerd door de geest van reizen en omvat avontuur, savoir-faire, passie, excentriciteit en elegantie. Deze boeiende geur begint met verkwikkende topnoten van bergamot, grapefruit en gras en biedt een verfrissende en levendige opening die de zintuigen onmiddellijk verheft.



Naarmate de geur zich ontwikkelt, onthult het hart warme en ingewikkelde tonen van nootmuskaat, saffraan, jasmijn en violet. Deze hartnoten voegen een rijke, complexe laag toe aan de geur en roepen een gevoel van verfijning en diepte op. De combinatie van kruidige en bloemige elementen zorgt voor een evenwichtig en intrigerend aroma dat zich gedurende de dag blijft ontwikkelen.



De basisnoten van eikenmos, amber, vetiver, leer, sandelhout en suède vormen een robuuste en duurzame basis. Deze mix van aardse en houtachtige tinten zorgt voor een gevoel van aarding en kracht, terwijl de vleugjes leer en suède een vleugje ruige mannelijkheid toevoegen. De amber en vetiver dragen bij aan een warme, sensuele ondertoon die op de huid blijft hangen, waardoor de geur zowel boeiend als gedenkwaardig wordt.



Charmant en assertief zonder overweldigend te zijn: XL Men is een mannelijke geur die subtiel en toch onderscheidend blijft. De aangename, zoete geur wordt aangevuld met een schone en frisse opening, waardoor het geschikt is voor elke gelegenheid. De verfijnde combinatie van leer en vanille voegt een verfijnde toets toe, waardoor deze geur niet alleen aantrekkelijk maar ook veelzijdig is, perfect voor de moderne man die zowel stijl als inhoud waardeert.


Geslacht: voor mannen
Producttype: Eau de Toilette
Geurtype: Aromatisch, Houtachtig, Fris, Citrus
Topnoten: gras, bergamot en grapefruit
Hartnoten: houtachtige noten, nootmuskaat, viooltje, saffraan en jasmijn
Basisnoten: suiker, leer, vanille, suède, amber, kasjmierhout, sandelhout, eikenmos en vetiver
CPNP-referentienummer: 4527321
Capaciteit: 100 ml

Conditie: Nieuw
Garantie: Geen

Type veiling: Hybride (klik voor meer info)

Deze veiling betreft een zogenaamde hybride openbare veiling. U kunt zoals u dat altijd gewend bent bieden via internet.

Sluiten

Doe normaal bod
Doe Auto bod

Foto's

  • XL-man edt 100ml

  • XL-man edt 100ml

  • XL-man edt 100ml

Meer hulp bij het bieden

Normaal bod
Bij een bod doet u een bieding in de vorm van een bepaald vast bedrag per kavel

Auto bod (proxy bod)
Bij een Autobod (ook wel proxy bod genoemd) geeft u aan welke prijs u maximaal bereid bent voor de kavel te betalen. Het Veiling-systeem zorgt er voor dat na een bieding van een derde onmiddellijk automatisch een bod voor u wordt uitgebracht. Het Veiling-systeem biedt automatisch voor u door tot uw maximum bod is bereikt.

Sluitingsmoment kavel
Indien er op een bepaald moment een bieding op een kavel wordt ontvangen binnen 5 min voor sluiting van de veiling, wordt het sluitingsmoment van de betreffende kavel automatisch verlengd met 5 minuten.

Opgeld
Het opgeld bedraagt 17% over de bieding. Over het opgeld betaalt u 21% BTW, en over het bedrag 21,00% BTW.

Stuur de huidige pagina als link door per e-mail

×