Menu
Translate this site?
Home > Oude veilingen > STARTPRIJS AAN 1 EURO: CHESTERFIELD, KASTEELTAPIJTEN, DESIGN, KOPEREN GORDIJNROEDES, ANTIEKE SCHILDERIJEN, PELSMANTELS, MUNTEN, BRIEFGELD, COLLECTORS ITEMS, BROCANTE, CURIOSA, STROOIZOUT ENZ. (SINT-GILLIS-WAAS) (4685) > Vintage
Alle kavels Aziatica Antiek Boeken Brocante En Curiosa DEEL 1 Chesterfield Brocante En Curiosa DEEL 2 Collector Item Devotica Divers Design DVD Fiets Elektro Glas En Kristal Huishoudmateriaal Kerst Keukenmateriaal Klokken Koffer Koperen Gordijnroedes Lamellen Mantels Militaria Meubel Oude Dranken Playstation Munten En Briefgeld Porseleinen Kannen Postzegels Schilderijen En Kaders Schilderijen En Kaders DEEL 1 Schilderijen En Kaders DEEL 2 Spiegel Stolpen Strooizout Tapijten Tuin Verlichting Vintage Werkmateriaal Witgoed
Alle Kavels Aziatica Antiek Boeken Brocante En Curiosa DEEL 1 Chesterfield Brocante En Curiosa DEEL 2 Collector Item Devotica Divers Design DVD Fiets Elektro Glas En Kristal Huishoudmateriaal Kerst Keukenmateriaal Klokken Koffer Koperen Gordijnroedes Lamellen Mantels Militaria Meubel Oude Dranken Playstation Munten En Briefgeld Porseleinen Kannen Postzegels Schilderijen En Kaders Schilderijen En Kaders DEEL 1 Schilderijen En Kaders DEEL 2 Spiegel Stolpen Strooizout Tapijten Tuin Verlichting Vintage Werkmateriaal Witgoed
Messing zonnespiegel
Messing zonnespiegel, Ø60cm, Øspiegel 20cm
Kavelnr: 4732-087 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 36 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 151,00
Locatie: Sint-Gillis-Waas
Bied mee
Oude Belga affiche
Oude Belga affiche 40x60cm
Kavelnr: 4732-090 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 8 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 9,00
Beeld uil keramiek
Beeld uil keramiek 25cm
Kavelnr: 4732-149 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 3 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 4,00
Metalen bakje
Metalen bakje 31x48x21cm
Kavelnr: 4732-224 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 3,00
Kapstok met spiegel
Kapstok met spiegel 70x22x32cm
Kavelnr: 4732-267 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 1,00
Vintage 3-wieler fietsje
Kavelnr: 4732-278 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 13 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 20,00
Lot van 3 oude Nokia
Lot van 3 oude Nokia, niet getest
Kavelnr: 4732-286 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 4 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 5,00
Lot oude folders en diversen
Kavelnr: 4732-287 Conditie: Gebruikt
Huidig bod: € 2,00
Kavelnr: 4732-288 Conditie: Gebruikt
Oude projector
Kavelnr: 4732-291 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 7 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 8,00
Miniatuurkastje rotan
Miniatuurkastje rotan 22x15x24cm
Kavelnr: 4732-324 Conditie: Gebruikt
Blauwe keramieken vaas
Blauwe keramieken vaas H 40cm
Kavelnr: 4732-130 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 21 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 38,00
Rieten mand messing rand
Rieten mand messing rand h35cm Ø36cm
Kavelnr: 4732-262 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 11 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 45,00
Keramieken zeemeermin
Keramieken zeemeermin, gesigneerd, 13x37cm
Kavelnr: 4732-162 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 15 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 22,00
Oude radio
Oude radio, niet getest 23x33x43cm
Kavelnr: 4732-264 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 12 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 16,01
Fototoestellen en videoapparatuur
Kavelnr: 4732-292 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 14 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 26,00
Spiegel met tegeltjes
Spiegel met tegeltjes Ø34cm
Kavelnr: 4732-309 Conditie: Gebruikt
Goudkleurig handtasje
Kavelnr: 4732-171 Conditie: Gebruikt
Schaal keramiek
Schaal keramiek 26,5x4cm
Kavelnr: 4732-145 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 17 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 24,00
Alle kavels - Aziatica - Antiek - Boeken - Brocante En Curiosa DEEL 1 - Chesterfield - Brocante En Curiosa DEEL 2 - Collector Item - Devotica - Divers - Design - DVD - Fiets - Elektro - Glas En Kristal - Huishoudmateriaal - Kerst - Keukenmateriaal - Klokken - Koffer - Koperen Gordijnroedes - Lamellen - Mantels - Militaria - Meubel - Oude Dranken - Playstation - Munten En Briefgeld - Porseleinen Kannen - Postzegels - Schilderijen En Kaders - Schilderijen En Kaders DEEL 1 - Schilderijen En Kaders DEEL 2 - Spiegel - Stolpen - Strooizout - Tapijten - Tuin - Verlichting - Vintage - Werkmateriaal - Witgoed