Home > Oude veilingen > BROCANTE EN GOEDEREN UIT FALINGEN EN INBOEDELS, ENZ..(SERSKAMP) (5029) > Verlichting
Alle kavels Auto, Fiets En Toebehoren Boeken,CD's En DVD's Collectors Items En Militaria Hobby En Sport Gereedschap En Bouwmaterialen Decoratie En Siervoorwerpen Horeca En Keuken Huishoudartikelen En Apparaten Lichaamsverzorging Meubelen Juwelen Kaders En Schilderijen Multimedia En Kantoor Kledij, Schoenen En Tassen Munten, Zegels En Waardepapieren Poetsen En Onderhoud Speelgoed En Kinderen Vazen En Bloempotten Stoffen En Linnen Verlichting Voeding, Dranken
Alle Kavels Auto, Fiets En Toebehoren Boeken,CD's En DVD's Collectors Items En Militaria Hobby En Sport Gereedschap En Bouwmaterialen Decoratie En Siervoorwerpen Horeca En Keuken Huishoudartikelen En Apparaten Lichaamsverzorging Meubelen Juwelen Kaders En Schilderijen Multimedia En Kantoor Kledij, Schoenen En Tassen Munten, Zegels En Waardepapieren Poetsen En Onderhoud Speelgoed En Kinderen Vazen En Bloempotten Stoffen En Linnen Verlichting Voeding, Dranken
Lampadère
Lampadère, gesigneerd, afm plm 38 cm
Kavelnr: 5096-004 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €5,00
Huidig bod: € 6,00
Lampadère, afm plm 32 cm
Kavelnr: 5096-005 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €4,00
Huidig bod: € 4,00
Sfeerlampen
Sfeerlampen, vingtage, 3 stuks
Kavelnr: 5096-006 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €20,00
Huidig bod: € 20,00
Buitenlamp
Kavelnr: 5096-023 Conditie: Gebruikt
Onderdelen van luchter
Kavelnr: 5096-154 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €2,00
Huidig bod: € 3,00
Bijzetlampje in koper
Kavelnr: 5096-175 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 1,00
Kavelnr: 5096-178 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €3,00
Lampadère , getekend
Kavelnr: 5096-180 Conditie: Gebruikt
Lampadère, getekend,
Kavelnr: 5096-183 Conditie: Gebruikt
Sfeerlamp in koper met glas
Kavelnr: 5096-188 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €2,00
Huidig bod: € 2,00
Emplieken
Emplieken, plm 3 stuks
Kavelnr: 5096-203 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €3,00
Luchters in koper en glas
Luchters in koper en glas, uit beenhouwerij, 2 stuks
Kavelnr: 5096-222 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €5,00
Huidig bod: € 5,00
Emplieken, 2 stuks
Kavelnr: 5096-236 Conditie: Gebruikt
Luchter
Luchter, armen zijn verstelbaar, met 2 emplieken, in glas
Kavelnr: 5096-246 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €10,00
Huidig bod: € 10,00
Lampadère in metaal
Kavelnr: 5096-283 Conditie: Gebruikt
Plafondlamp
Plafondlamp , vintage
Kavelnr: 5096-295 Conditie: Gebruikt
Tafellamp
Tafellamp, vintage, getest, met kleurschakeringen
Kavelnr: 5096-303 Conditie: Gebruikt
Tafellamp, vintage,
Kavelnr: 5096-305 Conditie: Gebruikt
Lampekappen
Lampekappen, 2 stuks
Kavelnr: 5096-324 Conditie: Gebruikt
lampadère in massief koper
Kavelnr: 5096-336 Conditie: Gebruikt
Lampadère in koper
Kavelnr: 5096-337 Conditie: Gebruikt
Sfeerlamp
Kavelnr: 5096-370 Conditie: Gebruikt
Kavelnr: 5096-375 Conditie: Gebruikt
Lampadère in keramiek
Lampadère in keramiek, vintage
Kavelnr: 5096-380 Conditie: Gebruikt
Lampadère in steen
Lampadère in steen, antiek
Kavelnr: 5096-453 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €15,00
Huidig bod: € 15,00
Sfeerlampje in steen
Kavelnr: 5096-499 Conditie: Gebruikt
Sfeerlamp in koper
Kavelnr: 5096-523 Conditie: Gebruikt
Sfeerlamp in marmer
Kavelnr: 5096-536 Conditie: Gebruikt
Sfeerlampje in vorm van vlinder
Kavelnr: 5096-552 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 11 Startbod: €10,00
Huidig bod: € 32,00
Lampaère in marmer
Kavelnr: 5096-553 Conditie: Gebruikt
Lampadère ,
Kavelnr: 5096-565 Conditie: Gebruikt
Lampekappen in oud groen glas
Lampekappen in oud groen glas, plm 3 stuks
Kavelnr: 5096-576 Conditie: Gebruikt
Staande lamp met melkglas
Staande lamp met melkglas, 2 lichtpunten,
Kavelnr: 5096-639 Conditie: Gebruikt
Alle kavels - Auto, Fiets En Toebehoren - Boeken,CD's En DVD's - Collectors Items En Militaria - Hobby En Sport - Gereedschap En Bouwmaterialen - Decoratie En Siervoorwerpen - Horeca En Keuken - Huishoudartikelen En Apparaten - Lichaamsverzorging - Meubelen - Juwelen - Kaders En Schilderijen - Multimedia En Kantoor - Kledij, Schoenen En Tassen - Munten, Zegels En Waardepapieren - Poetsen En Onderhoud - Speelgoed En Kinderen - Vazen En Bloempotten - Stoffen En Linnen - Verlichting - Voeding, Dranken