Home > Oude veilingen > BROCANTE EN GOEDEREN UIT FALINGEN EN INBOEDELS, ENZ.. (SERSKAMP) (4616) > Verlichting
Alle kavels Auto, Fiets En Toebehoren Boeken,CD's En DVD's Collectors Items En Militaria Gereedschap En Bouwmaterialen Decoratie En Siervoorwerpen Hobby En Sport Horeca En Keuken Huishoudartikelen En Apparaten Juwelen Kaders En Schilderijen Kledij En Lichaamsverzorging Multimedia En Kantoor Meubelen Munten, Zegels En Waardepapieren Poetsen En Onderhoud Speelgoed En Kinderen Vazen En Bloempotten Stoffen En Linnen Verlichting Voeding, Dranken
Alle Kavels Auto, Fiets En Toebehoren Boeken,CD's En DVD's Collectors Items En Militaria Gereedschap En Bouwmaterialen Decoratie En Siervoorwerpen Hobby En Sport Horeca En Keuken Huishoudartikelen En Apparaten Juwelen Kaders En Schilderijen Kledij En Lichaamsverzorging Multimedia En Kantoor Meubelen Munten, Zegels En Waardepapieren Poetsen En Onderhoud Speelgoed En Kinderen Vazen En Bloempotten Stoffen En Linnen Verlichting Voeding, Dranken
Nachtlampje
Nachtlampje, vintage, bovenaan licht beschadigd aan plastiek binnenin
Kavelnr: 4660-168 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 4 Startbod: €10,00
Huidig bod: € 18,00
Sfeerlamp
Sfeerlamp , afm plm 49 cm
Kavelnr: 4660-180 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 5 Startbod: €2,00
Huidig bod: € 7,00
Olielamp in opaline
Kavelnr: 4660-227 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 4 Startbod: €5,00
Huidig bod: € 9,00
Sfeerlampen
Sfeerlampen, 2 stuks
Kavelnr: 4660-232 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €5,00
Huidig bod: € 6,00
Sfeerlamp in hout en koper
Sfeerlamp in hout en koper, afm plm 60 cm
Kavelnr: 4660-238 Conditie: Gebruikt
Bijzetlampje
Bijzetlampje, modern
Kavelnr: 4660-307 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 1,00
Kavelnr: 4660-308 Conditie: Gebruikt
Lamp
Lamp, oude,
Kavelnr: 4660-340 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €3,00
Huidig bod: € 3,00
Honingpotje van Meli
Kavelnr: 4660-352 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 9 Startbod: €2,00
Huidig bod: € 10,00
Verlichtingslamp
Verlichtingslamp, ongebruikt
Kavelnr: 4660-388 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €5,00
Huidig bod: € 5,00
Empliek in koper
Kavelnr: 4660-411 Conditie: Gebruikt
Wieklampen
Wieklampen, 2 stuks
Kavelnr: 4660-442 Conditie: Gebruikt
Luchterbenodigdheden
Kavelnr: 4660-455 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 6 Startbod: €1,00
Sfeerlampje in koper
Sfeerlampje in koper, afm plm 27 cm
Kavelnr: 4660-489 Conditie: Gebruikt
Lampje in koper
Kavelnr: 4660-501 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 4 Startbod: €3,00
Sfeerlamp in marmer
Sfeerlamp in marmer,
Kavelnr: 4660-516 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €8,00
Huidig bod: € 8,00
Lampadères
Lampadères, 2 stuks
Kavelnr: 4660-544 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €3,00
Huidig bod: € 4,00
lampekappen
lampekappen , 2 stuks
Kavelnr: 4660-565 Conditie: Gebruikt
Looplampen
Looplampen, plm 3 stuks
Kavelnr: 4660-567 Conditie: Gebruikt
Lampadère
Kavelnr: 4660-581 Conditie: Gebruikt
Sfeerlamp in koper
Kavelnr: 4660-593 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 16 Startbod: €3,00
Huidig bod: € 27,00
Kavelnr: 4660-598 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 11 Startbod: €5,00
Huidig bod: € 22,00
Schilderijverlichting
Schilderijverlichting, vintage
Kavelnr: 4660-615 Conditie: Gebruikt
lampadère
Kavelnr: 4660-641 Conditie: Gebruikt
Lampadère met onyx
Kavelnr: 4660-649 Conditie: Gebruikt
Lampadère in glas
Kavelnr: 4660-654 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €20,00
Kavelnr: 4660-656 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 3 Startbod: €10,00
Huidig bod: € 16,00
Sfeerlampen, modern, 2 stuks
Kavelnr: 4660-669 Conditie: Gebruikt
Verlichting in koper
Verlichting in koper, plm 3 stuks
Kavelnr: 4660-534 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 5 Startbod: €5,00
Verlichting op zonne energie
Verlichting op zonne energie, 3 stuks
Kavelnr: 4660-858 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 4 Startbod: €1,00
Olielampen in koper
Olielampen in koper, 2 stuks
Kavelnr: 4660-640 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 7 Startbod: €2,00
Alle kavels - Auto, Fiets En Toebehoren - Boeken,CD's En DVD's - Collectors Items En Militaria - Gereedschap En Bouwmaterialen - Decoratie En Siervoorwerpen - Hobby En Sport - Horeca En Keuken - Huishoudartikelen En Apparaten - Juwelen - Kaders En Schilderijen - Kledij En Lichaamsverzorging - Multimedia En Kantoor - Meubelen - Munten, Zegels En Waardepapieren - Poetsen En Onderhoud - Speelgoed En Kinderen - Vazen En Bloempotten - Stoffen En Linnen - Verlichting - Voeding, Dranken