Home > Oude veilingen > BROCANTE EN GOEDEREN UIT FALINGEN EN INBOEDELS, ENZ..DEEL 2 (SERSKAMP) (4491) > Verlichting
Alle kavels Auto, Fiets En Toebehoren Boeken,CD's En DVD's Collectors Items En Militaria Gereedschap En Bouwmaterialen Hobby En Sport Decoratie En Siervoorwerpen Horeca En Keuken Juwelen Huishoudartikelen En Apparaten Kaders En Schilderijen Multimedia En Kantoor Meubelen Kledij En Lichaamsverzorging Munten, Zegels En Waardepapieren Speelgoed En Kinderen Stoffen En Linnen Verlichting Vazen En Bloempotten Voeding, Dranken
Alle Kavels Auto, Fiets En Toebehoren Boeken,CD's En DVD's Collectors Items En Militaria Gereedschap En Bouwmaterialen Hobby En Sport Decoratie En Siervoorwerpen Horeca En Keuken Juwelen Huishoudartikelen En Apparaten Kaders En Schilderijen Multimedia En Kantoor Meubelen Kledij En Lichaamsverzorging Munten, Zegels En Waardepapieren Speelgoed En Kinderen Stoffen En Linnen Verlichting Vazen En Bloempotten Voeding, Dranken
Sfeerlamp in koper
Kavelnr: 4529-207 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €25,00
Huidig bod: € 25,00
Lampenkapjes
Lampenkapjes, plm 4 stuks
Kavelnr: 4529-214 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 1,00
Sfeerlamp
Sfeerlamp ,
Kavelnr: 4529-224 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €10,00
Huidig bod: € 10,00
Sfeerlampje
Kavelnr: 4529-225 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €5,00
Huidig bod: € 5,00
Kavelnr: 4529-325 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €20,00
Huidig bod: € 20,00
Werelbol met verlichting
Kavelnr: 4529-405 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €5,00
Huidig bod: € 6,00
Bureellamp
Bureellamp, vintage
Kavelnr: 4529-406 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 2 Startbod: €45,00
Huidig bod: € 55,00
Luchterkappen in glas
Luchterkappen in glas, plm 5 stuks
Kavelnr: 4529-526 Conditie: Gebruikt
Kavelnr: 4529-569 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 4 Startbod: €2,00
Lampekapje
Kavelnr: 4529-583 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €2,00
Huidig bod: € 2,00
Sfeerlamp, in hout en koper, hoogte plm 53 cm
Kavelnr: 4529-614 Conditie: Gebruikt
Kavelnr: 4529-629 Conditie: Gebruikt
Lampadère
Lampadère, onderaan beschadigd
Kavelnr: 4529-644 Conditie: Gebruikt
Kavelnr: 4529-720 Conditie: Gebruikt
Oude lamp
Oude lamp, glas moet vervangen worden
Kavelnr: 4529-733 Conditie: Gebruikt
Kavelnr: 4529-770 Conditie: Gebruikt
Lampen in koper
Lampen in koper, plm 3 stuks
Kavelnr: 4529-777 Conditie: Gebruikt
Luchter in porselein
Luchter in porselein,
Kavelnr: 4529-779 Conditie: Gebruikt
Sfeerlamp met onyx
Kavelnr: 4529-788 Conditie: Gebruikt
Luchter
Kavelnr: 4529-881 Conditie: Gebruikt
Kavelnr: 4529-883 Conditie: Gebruikt
Kavelnr: 4529-884 Conditie: Gebruikt
Sfeerlamp, Tiffany stijl
Kavelnr: 4529-776 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 8 Startbod: €20,00
Huidig bod: € 36,00
Kavelnr: 4529-882 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 3 Startbod: €10,00
Huidig bod: € 16,00
Alle kavels - Auto, Fiets En Toebehoren - Boeken,CD's En DVD's - Collectors Items En Militaria - Gereedschap En Bouwmaterialen - Hobby En Sport - Decoratie En Siervoorwerpen - Horeca En Keuken - Juwelen - Huishoudartikelen En Apparaten - Kaders En Schilderijen - Multimedia En Kantoor - Meubelen - Kledij En Lichaamsverzorging - Munten, Zegels En Waardepapieren - Speelgoed En Kinderen - Stoffen En Linnen - Verlichting - Vazen En Bloempotten - Voeding, Dranken