Home > Oude veilingen > MAGAZIJNLIQUIDATIE DIVERSE GOEDEREN UIT FALING EN OVERSTOCK (STEKENE) (2545) > Alle kavels
Alle kavels Apple Caraudio Audio Divers Electro Gsm Accesoires Diversen Laptop Led Lampen Led Verlichting Muntstuk Verlichting
Alle Kavels Apple Caraudio Audio Divers Electro Gsm Accesoires Diversen Laptop Led Lampen Led Verlichting Muntstuk Verlichting
verlichting
blacklight 220v 1,20m
Kavelnr: 378-085 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 2 Startbod: €10,00
Huidig bod: € 14,00
Locatie: Herentals
luster sockets in keuren + draad (zonder lampen) (nieuw)
Kavelnr: 378-118 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €5,00
Huidig bod: € 6,00
lot tl lampen gekleurd (nieuw)
Kavelnr: 378-119 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 2 Startbod: €5,00
Huidig bod: € 12,00
lampen
lot lampen divers (nieuw)
Kavelnr: 378-091 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 3 Startbod: €5,00
Alle kavels - Apple - Caraudio - Audio - Divers Electro - Gsm Accesoires - Diversen - Laptop - Led Lampen - Led Verlichting - Muntstuk - Verlichting