Home > Oude veilingen > BROCANTE EN GOEDEREN UIT FALINGEN EN INBOEDELS, ENZ..(SERSKAMP) (5029) > Vazen En Bloempotten
Alle kavels Auto, Fiets En Toebehoren Boeken,CD's En DVD's Collectors Items En Militaria Hobby En Sport Gereedschap En Bouwmaterialen Decoratie En Siervoorwerpen Horeca En Keuken Huishoudartikelen En Apparaten Lichaamsverzorging Meubelen Juwelen Kaders En Schilderijen Multimedia En Kantoor Kledij, Schoenen En Tassen Munten, Zegels En Waardepapieren Poetsen En Onderhoud Speelgoed En Kinderen Vazen En Bloempotten Stoffen En Linnen Verlichting Voeding, Dranken
Alle Kavels Auto, Fiets En Toebehoren Boeken,CD's En DVD's Collectors Items En Militaria Hobby En Sport Gereedschap En Bouwmaterialen Decoratie En Siervoorwerpen Horeca En Keuken Huishoudartikelen En Apparaten Lichaamsverzorging Meubelen Juwelen Kaders En Schilderijen Multimedia En Kantoor Kledij, Schoenen En Tassen Munten, Zegels En Waardepapieren Poetsen En Onderhoud Speelgoed En Kinderen Vazen En Bloempotten Stoffen En Linnen Verlichting Voeding, Dranken
Vaas, afm plm 31 cm
Kavelnr: 5096-009 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €5,00
Huidig bod: € 5,00
Vaas in cloisonne
Vaas in cloisonne, afm plm 21 cm
Kavelnr: 5096-010 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 5 Startbod: €5,00
Huidig bod: € 12,00
Vaas, gesigneerd, afm plm 40 cm
Kavelnr: 5096-011 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €10,00
Huidig bod: € 10,00
Vaas, afm plm 50 cm
Kavelnr: 5096-019 Conditie: Gebruikt
Vaas, getekend P.B , afm plm 30 cm
Kavelnr: 5096-041 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €3,00
Huidig bod: € 4,00
Vaas in cloisonne, beschadigd
Kavelnr: 5096-047 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 5 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 13,00
Vazen
Vazen, afm plm 62 cm
Kavelnr: 5096-057 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €20,00
Huidig bod: € 20,00
Bloempot
Bloempot, handgeschilderd, Delfs , diameter plm 18 cm
Kavelnr: 5096-121 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €2,00
Huidig bod: € 3,00
Bloempot, handgeschilderd, met afbeelding RAM
Kavelnr: 5096-164 Conditie: Gebruikt
Vaas, vintage, afm plm 27 cm
Kavelnr: 5096-166 Conditie: Gebruikt
Stolp met bloemen
Stolp met bloemen, afm plm 50 cm
Kavelnr: 5096-169 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €10,00
Vaas in steen
Vaas in steen, vintage, gestempeld, afm plm 50 cm
Kavelnr: 5096-189 Conditie: Gebruikt
Vaas, antiek, afm plm 30 cm
Kavelnr: 5096-312 Conditie: Gebruikt
Bloembakken
Bloembakken, afm plm 27 en 34 cm
Kavelnr: 5096-347 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €3,00
Vaas, Griekenland
Kavelnr: 5096-364 Conditie: Gebruikt
Vaasje in gietijzer
Vaasje in gietijzer, afm plm 12 cm
Kavelnr: 5096-371 Conditie: Gebruikt
Tafelbloempotjes in vorm van schelp
Tafelbloempotjes in vorm van schelp, oude, plm 9 stuks
Kavelnr: 5096-393 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €5,00
Huidig bod: € 6,00
Vaas in keramiek
Vaas in keramiek, getekend, afm plm 18 cm
Kavelnr: 5096-420 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €2,00
Huidig bod: € 2,00
Vaas , in zwaar glas, afm plm 32 cm
Kavelnr: 5096-432 Conditie: Gebruikt
Vaas in keramiek, getekend en genummerd
Kavelnr: 5096-443 Conditie: Gebruikt
Vaasjes
Vaasjes, plm 7 stuks
Kavelnr: 5096-472 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €1,00
Dekselvaas
Dekselvaas, afm plm 38 cm
Kavelnr: 5096-481 Conditie: Gebruikt
Kavelnr: 5096-483 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 1,00
Vaas , Delft , deco 577 , afm plm 24 cm
Kavelnr: 5096-524 Conditie: Gebruikt
Design vaas Lowny Frankrijk
Design vaas Lowny Frankrijk, afm plm 24 cm
Kavelnr: 5096-616 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €30,00
Huidig bod: € 32,00
Vazen, Delfs blauw, 3 stuks
Kavelnr: 5096-642 Conditie: Gebruikt
Bloempotten voor visvijver
Bloempotten voor visvijver, ongebruikt, plm 12 stuks
Kavelnr: 5096-650 Conditie: Gebruikt
Vazen, plm 5 stuks
Kavelnr: 5096-688 Conditie: Gebruikt
Vazen, plm 3 stuks
Kavelnr: 5096-710 Conditie: Gebruikt
Vaas , Ming, afm plm 28 cm
Kavelnr: 5096-306 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 4 Startbod: €3,00
Huidig bod: € 7,00
Bloempot , getekend , hoogte plm 28 cm
Kavelnr: 5096-490 Conditie: Gebruikt
Alle kavels - Auto, Fiets En Toebehoren - Boeken,CD's En DVD's - Collectors Items En Militaria - Hobby En Sport - Gereedschap En Bouwmaterialen - Decoratie En Siervoorwerpen - Horeca En Keuken - Huishoudartikelen En Apparaten - Lichaamsverzorging - Meubelen - Juwelen - Kaders En Schilderijen - Multimedia En Kantoor - Kledij, Schoenen En Tassen - Munten, Zegels En Waardepapieren - Poetsen En Onderhoud - Speelgoed En Kinderen - Vazen En Bloempotten - Stoffen En Linnen - Verlichting - Voeding, Dranken