Home > Oude veilingen > BROCANTE EN GOEDEREN UIT FALINGEN EN INBOEDELS, ENZ.. (SERSKAMP) (4616) > Vazen En Bloempotten
Alle kavels Auto, Fiets En Toebehoren Boeken,CD's En DVD's Collectors Items En Militaria Gereedschap En Bouwmaterialen Decoratie En Siervoorwerpen Hobby En Sport Horeca En Keuken Huishoudartikelen En Apparaten Juwelen Kaders En Schilderijen Kledij En Lichaamsverzorging Multimedia En Kantoor Meubelen Munten, Zegels En Waardepapieren Poetsen En Onderhoud Speelgoed En Kinderen Vazen En Bloempotten Stoffen En Linnen Verlichting Voeding, Dranken
Alle Kavels Auto, Fiets En Toebehoren Boeken,CD's En DVD's Collectors Items En Militaria Gereedschap En Bouwmaterialen Decoratie En Siervoorwerpen Hobby En Sport Horeca En Keuken Huishoudartikelen En Apparaten Juwelen Kaders En Schilderijen Kledij En Lichaamsverzorging Multimedia En Kantoor Meubelen Munten, Zegels En Waardepapieren Poetsen En Onderhoud Speelgoed En Kinderen Vazen En Bloempotten Stoffen En Linnen Verlichting Voeding, Dranken
Vaas, getekend, afm plm 30 cm
Kavelnr: 4660-115 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €3,00
Huidig bod: € 3,00
Vaas op voet
Vaas op voet, opaline, afm plm 25 cm
Kavelnr: 4660-119 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €2,00
Vazen in groen glas Doyen
Vazen in groen glas Doyen, afm plm 21 cm , 2 stuks
Kavelnr: 4660-131 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 4 Startbod: €10,00
Huidig bod: € 18,00
Schouwvazen
Schouwvazen, oude, afm plm 28 cm , gestempeld, 2 stuks
Kavelnr: 4660-144 Conditie: Gebruikt
Jean D'arc vaas in ijzeren houder
Kavelnr: 4660-152 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €3,00
Huidig bod: € 4,00
Vaasjes in cloisonné
Vaasjes in cloisonné , gemberpotje en vaasje, afm plm 15 en 11 cm
Kavelnr: 4660-169 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 2 Startbod: €10,00
Huidig bod: € 14,00
Vaas in opaline
Vaas in opaline, beschilderd, licht beschadigd bovenaan
Kavelnr: 4660-172 Conditie: Gebruikt
Vazen in gips
Vazen in gips, plm 5 stuks
Kavelnr: 4660-190 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €5,00
Huidig bod: € 6,00
Chinese vaas in steen
Chinese vaas in steen, afm plm 36 cm
Kavelnr: 4660-237 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €15,00
Huidig bod: € 15,00
Vazen in glas
Vazen in glas, Leonardo, afm plm 47 cm en 17 cm
Kavelnr: 4660-268 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €2,00
Huidig bod: € 2,00
Vaas, getekend J. Jacqmard, afm plm 28 cm , aardewerk
Kavelnr: 4660-271 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 2 Startbod: €5,00
Huidig bod: € 7,00
Vaas, West Germany, afm plm 26 cm
Kavelnr: 4660-284 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 10 Startbod: €5,00
Huidig bod: € 20,00
Vazen in gips, met ram koppen, gebruiksporen, afm plm 41 cm
Kavelnr: 4660-300 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €5,00
Huidig bod: € 5,00
Chinese vaas in kobalt
Chinese vaas in kobalt, afm plm 18 cm
Kavelnr: 4660-337 Conditie: Gebruikt
Vazen in koper
Vazen in koper, plm 3 stuks , afm plm 30 en 20 cm
Kavelnr: 4660-343 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 6 Startbod: €3,00
Huidig bod: € 9,00
Vaas in glas
Vaas in glas, afm plm 40 cm
Kavelnr: 4660-371 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 3 Startbod: €2,00
Japanse vaasje
Japanse vaasje, waarvan 1 licht beschadigd
Kavelnr: 4660-392 Conditie: Gebruikt
Amphora imperial vaas
Kavelnr: 4660-399 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 8 Startbod: €50,00
Huidig bod: € 85,00
Onderzetters voor vazen
Kavelnr: 4660-401 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €10,00
Huidig bod: € 12,00
Vazen
Vazen, plm 3 stuks
Kavelnr: 4660-416 Conditie: Gebruikt
Vazen, plm 4 stuks
Kavelnr: 4660-417 Conditie: Gebruikt
Bloempot
Bloempot, 2 stuks
Kavelnr: 4660-464 Conditie: Gebruikt
Bloempotje
Bloempotje, doorsnede 16 cm
Kavelnr: 4660-472 Conditie: Gebruikt
Vaas in amber glas
Vaas in amber glas, afm plm 18 cm
Kavelnr: 4660-493 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €8,00
Vaas en mandje
Vaas en mandje, West Germany
Kavelnr: 4660-498 Conditie: Gebruikt
Kavelnr: 4660-504 Conditie: Gebruikt
Sierborden en vaasje
Sierborden en vaasje , Griekenland, plm 3 stuks
Kavelnr: 4660-563 Conditie: Gebruikt
Bloembak
Bloembak, gelakt, zwart
Kavelnr: 4660-569 Conditie: Gebruikt
Bloemenvaas
Kavelnr: 4660-574 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €1,00
Vaasje in keramiek
Kavelnr: 4660-619 Conditie: Gebruikt
Vaas en schaal
Vaas en schaal, Portugees, 2 stuks
Kavelnr: 4660-633 Conditie: Gebruikt
Vaas in metaal
Vaas in metaal, afm plm 43 cm
Kavelnr: 4660-644 Conditie: Gebruikt
Vaas, in zwaar glas , afm plm 23 cm
Kavelnr: 4660-648 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 9 Startbod: €5,00
Vaas in closonné
Vaas in closonné, gebruiksporen
Kavelnr: 4660-680 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 3 Startbod: €5,00
Huidig bod: € 8,00
Vaas in keramiek
Vaas in keramiek , afm plm 21 cm
Kavelnr: 4660-683 Conditie: Gebruikt
Kavelnr: 4660-685 Conditie: Gebruikt
Alle kavels - Auto, Fiets En Toebehoren - Boeken,CD's En DVD's - Collectors Items En Militaria - Gereedschap En Bouwmaterialen - Decoratie En Siervoorwerpen - Hobby En Sport - Horeca En Keuken - Huishoudartikelen En Apparaten - Juwelen - Kaders En Schilderijen - Kledij En Lichaamsverzorging - Multimedia En Kantoor - Meubelen - Munten, Zegels En Waardepapieren - Poetsen En Onderhoud - Speelgoed En Kinderen - Vazen En Bloempotten - Stoffen En Linnen - Verlichting - Voeding, Dranken