Menu
Translate this site?
Home > Oude veilingen > BROCANTE EN GOEDEREN UIT FALINGEN EN INBOEDELS, ENZ..DEEL 2 (SERSKAMP) (4491) > Vazen En Bloempotten
Alle kavels Auto, Fiets En Toebehoren Boeken,CD's En DVD's Collectors Items En Militaria Gereedschap En Bouwmaterialen Hobby En Sport Decoratie En Siervoorwerpen Horeca En Keuken Juwelen Huishoudartikelen En Apparaten Kaders En Schilderijen Multimedia En Kantoor Meubelen Kledij En Lichaamsverzorging Munten, Zegels En Waardepapieren Speelgoed En Kinderen Stoffen En Linnen Verlichting Vazen En Bloempotten Voeding, Dranken
Alle Kavels Auto, Fiets En Toebehoren Boeken,CD's En DVD's Collectors Items En Militaria Gereedschap En Bouwmaterialen Hobby En Sport Decoratie En Siervoorwerpen Horeca En Keuken Juwelen Huishoudartikelen En Apparaten Kaders En Schilderijen Multimedia En Kantoor Meubelen Kledij En Lichaamsverzorging Munten, Zegels En Waardepapieren Speelgoed En Kinderen Stoffen En Linnen Verlichting Vazen En Bloempotten Voeding, Dranken
Vaas met deksel
Vaas met deksel, afm plm 36 cm , Boch
Kavelnr: 4529-234 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €8,00
Huidig bod: € 9,00
Locatie: Serskamp
Bied mee
Vaas met deksel, afm plm 44 cm , Boch
Kavelnr: 4529-235 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 2 Startbod: €10,00
Huidig bod: € 14,00
Vazen in gips
Vazen in gips, afm plm 31 cm
Kavelnr: 4529-237 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €5,00
Huidig bod: € 5,00
Vaas
Vaas, afm plm 27 cm , zeer licht beschadigd bovenaan
Kavelnr: 4529-243 Conditie: Gebruikt
Vaas, licht beschadigd lijntjes onderaan, afm plm 38 cm
Kavelnr: 4529-248 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 1,00
Vaas in ceramiek
Vaas in ceramiek, Maastright, deksel licht beschadigd onderaan
Kavelnr: 4529-254 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 3 Startbod: €3,00
Huidig bod: € 6,00
Vaasjes
Vaasjes, afm plm 21 cm , 2 stuks
Kavelnr: 4529-255 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 6 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 7,00
Chinese antiek vazen
Chinese antiek vazen, afm plm 32 cm , 2 stuks
Kavelnr: 4529-260 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €30,00
Huidig bod: € 32,00
Vaas en kan in gips
Vaas en kan in gips, 2 stuks
Kavelnr: 4529-269 Conditie: Gebruikt
Kruik in gips
Kruik in gips, afm plm 34 cm
Kavelnr: 4529-278 Conditie: Gebruikt
Kruikje
Kruikje, genummerd, in steen
Kavelnr: 4529-301 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 2,00
Bloemenvaas Leonardo
Bloemenvaas Leonardo, afm plm 47 cm
Kavelnr: 4529-306 Conditie: Gebruikt
Bloempotten
Bloempotten, getekend Panda, 2 stuks
Kavelnr: 4529-312 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 13 Startbod: €3,00
Huidig bod: € 22,00
Vazen in keramiek
Vazen in keramiek, afm plm 20 cm
Kavelnr: 4529-320 Conditie: Gebruikt
Vazen in gips, met gebruikssporen, afm plm 39 cm
Kavelnr: 4529-329 Conditie: Gebruikt
Kruik
Kruik, in aardewerk, afm plm 23 cm
Kavelnr: 4529-336 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €2,00
Huidig bod: € 3,00
Vaasje
Vaasje, oud, Samurai Japan,
Kavelnr: 4529-379 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €7,00
Vaas in gekleurd glas
Vaas in gekleurd glas, afm plm 35 cm
Kavelnr: 4529-386 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €5,00
Muurhangertje voor bloemen
Muurhangertje voor bloemen, gestempeld
Kavelnr: 4529-396 Conditie: Gebruikt
Bloempot
Kavelnr: 4529-398 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €2,00
Vazen
Vazen, met goudkleurige rand, 2 stuks
Kavelnr: 4529-420 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 2 Startbod: €5,00
Vaas , Delfs , afm plm 22cm, boven aan rand licht beschadigd
Kavelnr: 4529-440 Conditie: Gebruikt
Kruik, handwerk, Belgisch, getekend
Kavelnr: 4529-444 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 2 Startbod: €2,00
Huidig bod: € 4,00
Vazen, 28 en 16 cm
Kavelnr: 4529-462 Conditie: Gebruikt
Vaas, vintage, genummerd, afm plm 35 cm
Kavelnr: 4529-473 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 4 Startbod: €2,00
Bloempot, hoogte afm plm 16 cm
Kavelnr: 4529-496 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €3,00
Bloempot, hoogte afm plm 18 cm
Kavelnr: 4529-497 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €3,00
Bloempot in oud koper
Bloempot in oud koper, diameter plm 27 cm
Kavelnr: 4529-520 Conditie: Gebruikt
Kavelnr: 4529-562 Conditie: Gebruikt
Vaas, West Germany, afm plm 25 cm
Kavelnr: 4529-571 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 4 Startbod: €10,00
Huidig bod: € 18,00
Vaasjes, West Germany, afm plm 14 en 16 cm
Kavelnr: 4529-575 Conditie: Gebruikt
Vaas, West Germany, afm plm 19 cm
Kavelnr: 4529-578 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €10,00
Huidig bod: € 10,00
Theekop rode haan
Theekop rode haan, vaasje boom met vogels, theekop rose medaillon
Kavelnr: 4529-590 Conditie: Gebruikt
Vaasje Thulin
Vaasje Thulin, afm plm 12 cm
Kavelnr: 4529-607 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 9 Startbod: €3,00
Huidig bod: € 12,00
Kruik met citroenen
Kruik met citroenen, gebruiksporen, afm plm 25 cm
Kavelnr: 4529-635 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 9 Startbod: €5,00
Vaas met deksel, afm plm 36 cm
Kavelnr: 4529-636 Conditie: Gebruikt
Alle kavels - Auto, Fiets En Toebehoren - Boeken,CD's En DVD's - Collectors Items En Militaria - Gereedschap En Bouwmaterialen - Hobby En Sport - Decoratie En Siervoorwerpen - Horeca En Keuken - Juwelen - Huishoudartikelen En Apparaten - Kaders En Schilderijen - Multimedia En Kantoor - Meubelen - Kledij En Lichaamsverzorging - Munten, Zegels En Waardepapieren - Speelgoed En Kinderen - Stoffen En Linnen - Verlichting - Vazen En Bloempotten - Voeding, Dranken