Home > Oude veilingen > BROCANTE EN GOEDEREN UIT FALINGEN EN INBOEDELS, ENZ.. (SERSKAMP) (3908) > Vazen En Bloempotten
Alle kavels Auto, Fiets En Toebehoren Boeken,CD's En DVD's Hobby En Sport Gereedschap En Bouwmaterialen Collectors Items En Militaria Decoratie En Siervoorwerpen Juwelen Huishoudartikelen En Apparaten Horeca En Keuken Kledij En Lichaamsverzorging Multimedia En Kantoor Meubelen Kaders En Schilderijen Poetsen En Onderhoud Munten, Zegels En Waardepapieren Speelgoed En Kinderen Stoffen En Linnen Verlichting Vazen En Bloempotten
Alle Kavels Auto, Fiets En Toebehoren Boeken,CD's En DVD's Hobby En Sport Gereedschap En Bouwmaterialen Collectors Items En Militaria Decoratie En Siervoorwerpen Juwelen Huishoudartikelen En Apparaten Horeca En Keuken Kledij En Lichaamsverzorging Multimedia En Kantoor Meubelen Kaders En Schilderijen Poetsen En Onderhoud Munten, Zegels En Waardepapieren Speelgoed En Kinderen Stoffen En Linnen Verlichting Vazen En Bloempotten
Boemenstaander in polyester
Boemenstaander in polyester, zwart gelakt , afm plm 60 cm hoog , 30 cm diameter
Kavelnr: 3912-051 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €8,00
Huidig bod: € 9,00
Vaasjes
Vaasjes, afm plm 20 cm , 2 stuks
Kavelnr: 3912-058 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €2,00
Huidig bod: € 2,00
Siervaas
Kavelnr: 3912-070 Conditie: Gebruikt
Bloempotten
Bloempotten, groot model, wit , 2 stuks
Kavelnr: 3912-072 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €4,00
Huidig bod: € 5,00
Tuinbeeld in harde plastiek
Tuinbeeld in harde plastiek, afm plm 43 cm op 35 cm
Kavelnr: 3912-111 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €3,00
Huidig bod: € 3,00
Devotica beeld met 2 vazen
Kavelnr: 3912-118 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €15,00
Huidig bod: € 17,00
Vazen
Vazen, afm plm 47 cm , 2 stuks
Kavelnr: 3912-127 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €10,00
Huidig bod: € 10,00
Vaas met deksel
Vaas met deksel , Italiaans, afm plm 31 cm x 43 cm
Kavelnr: 3912-136 Conditie: Gebruikt
Vaasjes , 2 stuks
Kavelnr: 3912-171 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 1,00
Vazen in kalk
Vazen in kalk, antiek, 2 stuks
Kavelnr: 3912-178 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €5,00
Huidig bod: € 6,00
Bloempot
Bloempot ,
Kavelnr: 3912-183 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €1,00
Vaasjes, decor Rouen, 2 stuks, afm plm 15 en 13 cm
Kavelnr: 3912-188 Conditie: Gebruikt
Tuinkelkjes in gietijzer
Tuinkelkjes in gietijzer, afm plm 17 cm , 2 stuks
Kavelnr: 3912-189 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 4 Startbod: €5,00
Vazen, achthoekig, Japans, afm plm 45 cm , 2 stuks
Kavelnr: 3912-190 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 3 Startbod: €20,00
Huidig bod: € 26,00
Vazen in glas
Vazen in glas, plm 3 stuks
Kavelnr: 3912-198 Conditie: Gebruikt
Vazer
Vazer, wit blauw met vogels en bloemen, afm plm 37 cm , gestempeld, 2 stuks
Kavelnr: 3912-248 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 4 Startbod: €8,00
Huidig bod: € 14,00
Vaas in kobalt
Vaas in kobalt, afm plm 15 cm
Kavelnr: 3912-274 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €5,00
Vaas, afm plm 27 cm , Delfs
Kavelnr: 3912-275 Conditie: Gebruikt
Vaas , aardewerk , afm plm 57 cm hoog, getekend
Kavelnr: 3912-296 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €25,00
Huidig bod: € 27,00
Vazen in glas, afm plm 27 cm , 2 stuks
Kavelnr: 3912-318 Conditie: Gebruikt
Vaas , ametisch glas , vintage, zeldzaam model , afm plm 35 cm
Kavelnr: 3912-325 Conditie: Gebruikt
Tuinpotjes in terracota
Tuinpotjes in terracota, oude, plm 28 stuks
Kavelnr: 3912-363 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €20,00
Huidig bod: € 20,00
Bloemenvaas in kristal
Bloemenvaas in kristal,
Kavelnr: 3912-364 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €3,00
Huidig bod: € 4,00
Muurbloemhouder
Muurbloemhouder , vintage, plm 13 cm, getekend en genummerd
Kavelnr: 3912-367 Conditie: Gebruikt
Vaas , design, afm plm 30 cm
Kavelnr: 3912-384 Conditie: Gebruikt
Vaas en dekselpot
Vaas en dekselpot, Bequet , 2 stuks
Kavelnr: 3912-418 Conditie: Gebruikt
Vaas ,
Kavelnr: 3912-422 Conditie: Gebruikt
Kavelnr: 3912-423 Conditie: Gebruikt
Vazen, Delfs, afm plm 26 cm , 2 stuks
Kavelnr: 3912-428 Conditie: Gebruikt
Bloempotstaander
Bloempotstaander , plm 58 cm
Kavelnr: 3912-430 Conditie: Gebruikt
Vazen, gestempeld, afm plm 30 cm, 2 stuks
Kavelnr: 3912-431 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €10,00
Huidig bod: € 12,00
Vaas , afm plm 31 cm , in zwaar materiaal ,
Kavelnr: 3912-436 Conditie: Gebruikt
Vaasje in gekleurd glas
Vaasje in gekleurd glas, vintage
Kavelnr: 3912-490 Conditie: Gebruikt
Vaas, Bequet , afm plm 55 cm , onderaan licht beschadigd, (zie foto)
Kavelnr: 3912-506 Conditie: Gebruikt
Bloempot, handgeschilderd, afm diameter 30 cm
Kavelnr: 3912-541 Conditie: Gebruikt
Vazen, afm plm 30 cm , plm 3 stuks
Kavelnr: 3912-547 Conditie: Gebruikt
Alle kavels - Auto, Fiets En Toebehoren - Boeken,CD's En DVD's - Hobby En Sport - Gereedschap En Bouwmaterialen - Collectors Items En Militaria - Decoratie En Siervoorwerpen - Juwelen - Huishoudartikelen En Apparaten - Horeca En Keuken - Kledij En Lichaamsverzorging - Multimedia En Kantoor - Meubelen - Kaders En Schilderijen - Poetsen En Onderhoud - Munten, Zegels En Waardepapieren - Speelgoed En Kinderen - Stoffen En Linnen - Verlichting - Vazen En Bloempotten