Complete eiken toog met tapinstallatie , dranken frigo, wastafel en boiler

Kavelnr: 5282-36

Kavel sluit: 9 dagen

Startbod: €50,00

Huidig bod: € 50,00

Locatie: Denderleeuw

Alle kavels - Aanhangwagen - Boormachine - Diversen - Herenfiets - Kettingzaag - Miele Vaatwas - Regelbare Voeding - Soldeertoestel - Toog Met Tapinstallatie - TV