Home > Oude veilingen > 1€ VEILING DIVERSE GOEDEREN UIT BOEDELS (STEKENE) (4238) > Textiel
Alle kavels Fietsen Antiek/Brocant/Curiosa Tapijten Boeken/Strips Elektro Diversen Textiel Meubelen Schilderij/Pentekening Verlichting Verzameling Vintage Werkmaterialen
Alle Kavels Fietsen Antiek/Brocant/Curiosa Tapijten Boeken/Strips Elektro Diversen Textiel Meubelen Schilderij/Pentekening Verlichting Verzameling Vintage Werkmaterialen
bedlakens
2 sets katoen bedlakens,nieuw, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 4261-179 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 3 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 4,00
Kavelnr: 4261-180 Conditie: Gebruikt
textiel
tafellaken,gordijnen en 3 stuks model patronen, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 4261-183 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 1,00
schoenen
damesschoen 39,nieuw - Tommy Hilfinger 40 - sneeuwbotten 41/43,nieuw, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 4261-185 Conditie: Gebruikt
damesjas
damesjas, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 4261-211 Conditie: Gebruikt
herenjas
herenjas, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 4261-212 Conditie: Gebruikt
Kavelnr: 4261-213 Conditie: Gebruikt
Kavelnr: 4261-214 Conditie: Gebruikt
dames pels
dames pels, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 4261-215 Conditie: Gebruikt
Kavelnr: 4261-216 Conditie: Gebruikt
Kavelnr: 4261-217 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 2,00
Kavelnr: 4261-218 Conditie: Gebruikt
Kavelnr: 4261-219 Conditie: Gebruikt
Kavelnr: 4261-220 Conditie: Gebruikt
Kavelnr: 4261-221 Conditie: Gebruikt
handtassen
handtassen, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 4261-222 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 9 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 10,00
kledij
jas en 2 T-shirten,nieuw, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 4261-280 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 5 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 6,00
Alle kavels - Fietsen - Antiek/Brocant/Curiosa - Tapijten - Boeken/Strips - Elektro - Diversen - Textiel - Meubelen - Schilderij/Pentekening - Verlichting - Verzameling - Vintage - Werkmaterialen