Home > Oude veilingen > MAGAZIJNLLIQUIDATIE DIVERSE GOEDEREN (HECHTEL-EKSEL) (3888) > Sport & Fitness
Alle kavels Badkamer-Uitrusting Diversen Doe Het Zelf Huis En Tuin Huishoud Apparaten Kerstart. Lichaamsverzorging Multimedia Speelgoed Divers Speelgoed-Baby Speelgoed-Bouwsets Speelgoed-Knutselen Speelgoed-Sieraden Sport & Fitness Surround Systemen
Alle Kavels Badkamer-Uitrusting Diversen Doe Het Zelf Huis En Tuin Huishoud Apparaten Kerstart. Lichaamsverzorging Multimedia Speelgoed Divers Speelgoed-Baby Speelgoed-Bouwsets Speelgoed-Knutselen Speelgoed-Sieraden Sport & Fitness Surround Systemen
Sportbidon
28SportbidonSport & fitness
Kavelnr: 3892-028 Conditie: Nieuw
Biedingen: 0 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 1,00
Locatie: Hechtel-Eksel
Gewichten
Tunturi Enkelgewichten en Polsgewichten - Gewichten - 2 x 1,0kg - Grijs ,nieuw in verpakking
Kavelnr: 3892-105 Conditie: Nieuw
Biedingen: 1 Startbod: €2,00
Huidig bod: € 3,00
Zwemplank
Zwemplank, afmeting 84x45cm, nieuw en ongebruikt
Kavelnr: 3892-109 Conditie: Nieuw
Biedingen: 1 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 2,00
Hula hoop
Fitness Hula Hoop - Hoepel - Hoelahoep - 1.2 kg, Ø 100 cm - Foam Cover- Massaging bump- Roze/Grijs , nieuw in verpakking
Kavelnr: 3892-119 Conditie: Nieuw
Biedingen: 0 Startbod: €5,00
Huidig bod: € 5,00
Ski helm
Tenson Park Ski Helm Junior Helm - Unisex - blauw/oranje Junior mt S , nieuw en ongebruikt,
Kavelnr: 3892-143 Conditie: Nieuw
Biedingen: 0 Startbod: €3,00
Snorkelset junior
Snorkelset junior, Seac |set bis Elba | kinder snorkelset | transparant silicone | Blauw , nieuw en ongebruikt,
Kavelnr: 3892-162 Conditie: Nieuw
Tennis base training
Tennis base training, nieuw , verpakking beschadigd
Kavelnr: 3892-165 Conditie: Nieuw
Golfbalfinder bril
VITALmaxx Muskelstimulations pads, Set 2 antraciet/rood contractie elektrische pads , spier stimulator , nieuw in verpakking
Kavelnr: 3892-171 Conditie: Nieuw
Sportas
Rugtas - School - Schooltas - Rugzak - Sporttas ,afmeting 50x25x10cm , grijs met witte stippen , ongebruikt,
Kavelnr: 3892-172 Conditie: Nieuw
Biedingen: 0 Startbod: €2,00
Rugtas - School - Schooltas - Rugzak - Sporttas ,afmeting 50x25x10cm , effe donker grijs , ongebruikt,
Kavelnr: 3892-173 Conditie: Nieuw
Slimmaxx super BH
3stuks sport Bh maat XL nieuw en ongebruikt
Kavelnr: 3892-181 Conditie: Nieuw
Activity tracker watch
Fitness Hula Hoop - Hoepel - Hoelahoep - 1.2 kg, , Ø 100 cm - Foam Cover- Massaging bump- Roze/Grijs , nieuw in verpakking
Kavelnr: 3892-182 Conditie: Nieuw
Rugzak
Backpack set 3 stuks , afmeting 32x16x43cm , nieuw in verpakking , 2xzwart en 1x grijs
Kavelnr: 3892-204 Conditie: Nieuw
Biedingen: 2 Startbod: €5,00
Huidig bod: € 7,00
Activity tracker watch, Werkt op een gratis app , nieuw in verpakking
Kavelnr: 3892-205 Conditie: Nieuw
gymnastische bal
Eduro gymnastische bal , Afmeting 65cm , nieuw in verpakking
Kavelnr: 3892-212 Conditie: Nieuw
voetbal CR7
Nike voetbal CR7, Nieuw en ongebruikt,
Kavelnr: 3892-213 Conditie: Nieuw
Biedingen: 4 Startbod: €2,00
Huidig bod: € 6,00
enkel beschermers
Nike enkel beschermers , Nieuw in verpakking
Kavelnr: 3892-214 Conditie: Nieuw
Teafeltennis
Bounce set van 2 tafeltennis bats, Nieuw in verpakking
Kavelnr: 3892-215 Conditie: Nieuw
Stimulation pads
Kavelnr: 3892-216 Conditie: Nieuw
Alle kavels - Badkamer-Uitrusting - Diversen - Doe Het Zelf - Huis En Tuin - Huishoud Apparaten - Kerstart. - Lichaamsverzorging - Multimedia - Speelgoed Divers - Speelgoed-Baby - Speelgoed-Bouwsets - Speelgoed-Knutselen - Speelgoed-Sieraden - Sport & Fitness - Surround Systemen