Home > Oude veilingen > DIV. GOEDEREN UIT INBOEDEL EN OPRUIMING: WO. MEUBELEN, ELEKTRO, KADERS, VERZAMELOBJECTEN (DENDERLEEUW) (5025) > Schilderijen.Kaders Enz.
Alle kavels Diversen Dranken Elektro Helmen Hoeden Meubelen Schilderijen.Kaders Enz. Verzamel Objecten Zonnebrillen
Alle Kavels Diversen Dranken Elektro Helmen Hoeden Meubelen Schilderijen.Kaders Enz. Verzamel Objecten Zonnebrillen
schilderij getekend Saverys
Kavelnr: 5091-012 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 28 Startbod: €3,00
Huidig bod: € 85,00
Locatie: Denderleeuw
prent in kader Declaratie
Kavelnr: 5091-018 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €3,00
Huidig bod: € 3,00
aquarel getekend L Wijnen
Kavelnr: 5091-019 Conditie: Gebruikt
Japans kunstwerk in kurk
Kavelnr: 5091-020 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 2 Startbod: €3,00
Huidig bod: € 5,00
oude foto op metaal
Kavelnr: 5091-028 Conditie: Gebruikt
aquarel getekend Fassin
Kavelnr: 5091-032 Conditie: Gebruikt
2 etsen getekend Vercammen
Kavelnr: 5091-099 Conditie: Gebruikt
aquarel
Kavelnr: 5091-021 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €3,00
Huidig bod: € 4,00
Alle kavels - Diversen - Dranken - Elektro - Helmen - Hoeden - Meubelen - Schilderijen.Kaders Enz. - Verzamel Objecten - Zonnebrillen