Schilderij portret olie op doek 32x38cm

Kavelnr: 5032-122

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 3,00

Schilderij jager met pijp olie op doek, gesigneerd, 30x40cm

Kavelnr: 5032-125

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 2,00

Theo Humblet, 2 werken achter glas, 37x77cm

Kavelnr: 5032-128

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 36,00

Schilderij portret olie op paneel, gesigneerd, 38x44cm

Kavelnr: 5032-131

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 84,00

Schilderij portret non, karton op paneel, 27x43cm

Kavelnr: 5032-126

Kavel sluit: Gesloten

Biedingen: 19
Startbod: €1,00

Huidig bod: € 51,00

Portret olie op doek 28x33cm

Kavelnr: 5032-016

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 18,00

Tekening schoen, gesigneerd, 34x44cm

Kavelnr: 5032-124

Kavel sluit: Gesloten

Biedingen: 28
Startbod: €1,00

Huidig bod: € 56,00

Kavelnr: 5032-123

Kavel sluit: Gesloten

Biedingen: 27
Startbod: €1,00

Huidig bod: € 51,00

Koppel schilderijen gesigneerd A.Debrus, olie op doek, gedateerd, vermelding Piron, 46x56cm

Kavelnr: 5032-127

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 270,00