Abstract werk achter glas gesigneerd 70x70cm

Kavelnr: 5197-267

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €20,00

Huidig bod: € 20,00

Aquarel Leon Smets haven 30x40cm

Kavelnr: 5197-268

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €50,00

Huidig bod: € 60,00

Cobra werk achter glas 40x50cm

Kavelnr: 5197-269

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €30,00

Huidig bod: € 30,00

Portret achter glas, gesigneerd, onderschrift "als de fakkel tot rrok vergaat", 43x53cm

Kavelnr: 5197-270

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €30,00

Huidig bod: € 30,00

Werken achter glas 2 stuks

Kavelnr: 5197-271

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €10,00

Huidig bod: € 10,00

Werk achter glas Lea Govaerts 44x61cm

Kavelnr: 5197-272

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €10,00

Huidig bod: € 10,00

Affiche Harry Potter ingekaderd, 62x87cm

Kavelnr: 5197-273

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €10,00

Huidig bod: € 10,00

Aquarel achter glas, gesigneerd, 50x60cm

Kavelnr: 5197-274

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €10,00

Huidig bod: € 12,00

Tekening portret achter glas, gesigneerd, 40x50cm

Kavelnr: 5197-275

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €10,00

Huidig bod: € 10,00

Tekening achter glas landschap, gesigneerd, 53x63cm

Kavelnr: 5197-276

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €10,00

Huidig bod: € 12,00

Ets achter glas, gesigneerd en genummerd, 48x60cm

Kavelnr: 5197-277

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €10,00

Huidig bod: € 10,00

Kavelnr: 5197-280

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €500,00

Huidig bod: € 500,00

Interbellum fotokader 49x59cm

Kavelnr: 5197-281

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €10,00

Huidig bod: € 12,00

Houten kader met glas voor medailles 60x70cm

Kavelnr: 5197-286

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €5,00

Huidig bod: € 8,00

Marinezicht olie op doek, gesigneerd, 70x80cm, beschadigd!

Kavelnr: 5197-289

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €20,00

Huidig bod: € 20,00

Kaders 2 stuks

Kavelnr: 5197-296

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €2,00

Huidig bod: € 3,00

Groie gobelin 137x193cm

Kavelnr: 5197-297

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €10,00

Huidig bod: € 18,00

Rivierzicht op papier, gesigneerd, 55x69cm

Kavelnr: 5197-282

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €10,00

Huidig bod: € 14,00

"De Heide" gesigneerd, 61x71cm

Kavelnr: 5197-278

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €10,00

Huidig bod: € 14,00