Landschap H.J.Pauwels olie op doek 80x94cm, kader gebruikssporen

Kavelnr: 5131-107

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 32,00

Schilderij molen olie op doek 63x72cm

Kavelnr: 5131-111

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 6,00

Aquarel gesigneerd achter glas houten kader 38x40cm

Kavelnr: 5131-113

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 14,00

Kader Rembrandt 30x40cm

Kavelnr: 5131-271

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 24,00

Gouache gesigneerd Ernest Albert (1875-1946) 85x100cm, binnenmaat 65x80cm

Kavelnr: 5131-293

Kavel sluit: Gesloten

Biedingen: 37
Startbod: €1,00

Huidig bod: € 104,00

Kader oude prent roos 27x39cm

Kavelnr: 5131-311

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 2,00

Antiek schilderij winters landschap gesigneerd 27x47cm

Kavelnr: 5131-312

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 23,00

Antieke aquarel uit 1878 gesigneerd 20x30cm

Kavelnr: 5131-259

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 20,00

Abstract werk op doek 42x53cm

Kavelnr: 5131-112

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 4,00

Abstrat werk op papier, gesigneerd 35x46cm

Kavelnr: 5131-139

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 19,00

Antieke kader jachttafereel, houten kader, 97x75cm

Kavelnr: 5131-109

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 130,00

Schilderij molenzicht op paneel, gesigneerd, 32x40cm

Kavelnr: 5131-324

Kavel sluit: Gesloten

Biedingen: 31
Startbod: €1,00

Huidig bod: € 111,00

Antieke schilderij op paneel koeien, gesigneerd, 30x33cm

Kavelnr: 5131-323

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 12,00

Kader met wapenschild 72x115cm

Kavelnr: 5131-110

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 22,00

Kavelnr: 5131-108

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 150,00