Miniatuur schilderij, op paneel, gesigneerd, 17x15cm, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 2761-015

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €10,00

Huidig bod: € 33,00

Schilderij op dakpan 37x24cm, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 2761-053

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €5,00

Huidig bod: € 5,00

Moderne print 73x55cm, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 2761-145

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €5,00

Huidig bod: € 6,00

Kader bol glas 45x63cm, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 2761-163

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €15,00

Huidig bod: € 15,00

Schilderij op doek, gesigneerd, 34x44cm, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 2761-164

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €20,00

Huidig bod: € 22,00

Kader tekening achter glas, gesigneerd, 26x66cm, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 2761-165

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €5,00

Huidig bod: € 5,00

Kavelnr: 2761-166

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €5,00

Huidig bod: € 5,00

Kader zijdewerk achter glas, gesigneerd, 36x51cm, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 2761-167

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €10,00

Huidig bod: € 16,00

Reproductie achter glas, 36x47cm, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 2761-168

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €5,00

Huidig bod: € 5,00

Schilderij ovalen kader, 53x69cm, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 2761-169

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €30,00

Huidig bod: € 30,00

Aquarel achter glas, gesigneerd, 55x65cm, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 2761-170

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €20,00

Huidig bod: € 20,00

Schilderij op doek, 63x83cm, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 2761-171

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €10,00

Huidig bod: € 10,00

Ets achter glas, gesigneerd, 38x43cm, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 2761-172

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €10,00

Huidig bod: € 10,00

Schilderij op doek, 63x73cm, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 2761-173

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €15,00

Huidig bod: € 21,00

Schilderij op doek, 80x98cm, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 2761-174

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €15,00

Huidig bod: € 15,00

Schilderij olie op doek, gesigneerd, 102x93cm, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 2761-209

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €50,00

Huidig bod: € 55,00

Schilderij olie op doek, gesigneerd, 91x83cm, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 2761-210

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €50,00

Huidig bod: € 55,00

Schilderij olie op doek, gesigneerd, 53x63cm, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 2761-211

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €30,00

Huidig bod: € 65,00

Kavelnr: 2761-212

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €30,00

Huidig bod: € 32,00

Kavelnr: 2761-213

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €30,00

Huidig bod: € 32,00

Reproductie achter glas 45x55cm, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 2761-214

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €8,00

Huidig bod: € 8,00

Borduurwerk achter glas 50x50cm, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 2761-215

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €8,00

Huidig bod: € 8,00

Groot schilderij op paneel, gesigneerd, 120x145cm, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 2761-225

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €75,00

Huidig bod: € 75,00

Tekening achter glas 37x27cm, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 2761-236

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €5,00

Huidig bod: € 6,00

Schilderij olie op doek, aziatische voorstelling, 45x55cm, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 2761-285

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €30,00

Huidig bod: € 30,00

Schilderij olie op paneel, 33x49cm, gesigneerd, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 2761-286

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €20,00

Huidig bod: € 20,00

Schilderij pallettechniek op doek, stilleven, groot werk, gesigneerd,87x117cm, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 2761-292

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €100,00

Huidig bod: € 100,00

Schilderij pallettechniek op doek, schildpadden, groot werk, gesigneerd, 133x94cm, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 2761-293

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €100,00

Huidig bod: € 100,00