Antieke houtskooltekenig achter glas, gesigneerd, 43,5x50,5cm

Kavelnr: 4732-003

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 18,00

Gouache portret achter glas, monogram en datum, 36,5x40,5cm

Kavelnr: 4732-004

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 2,00

Aquarel achter glas, gesigneerd, 40,5x50,5cm

Kavelnr: 4732-005

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 6,00

Antieke foto achter glas 61x71cm

Kavelnr: 4732-006

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 6,00

Baroque kader met oude foto achter glas 43x53cm

Kavelnr: 4732-007

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 4,00

Aquarel achter glas landschap, gesigneerd en gedateerd, 52x72cm

Kavelnr: 4732-008

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 2,00

Grieks/Romeinse prent achter glas, watermerk, 56x70cm

Kavelnr: 4732-009

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 4,00

Antiek schilderij interieur met poezen uit 1883, olie op doek, gesigneerd Boland 1883, te restaureren, 46x76cm

Kavelnr: 4732-011

Kavel sluit: Gesloten

Biedingen: 44
Startbod: €1,00

Huidig bod: € 290,00

Stilleven olie op doek Jules De Cort, 97x141cm, klein gaatje ter hoogte van koffiekan

Kavelnr: 4732-094

Kavel sluit: Gesloten

Biedingen: 35
Startbod: €1,00

Huidig bod: € 120,00

Zwanen olie op doek, gesigneerd, messing kader, 127x127cm

Kavelnr: 4732-095

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 28,00

Uil olie op doek, gesigneerd, 125x155cm

Kavelnr: 4732-096

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 28,00

Paarden profielverf op doek, gesigneerd, 108x160cm

Kavelnr: 4732-097

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 29,00

Kraanvogels olie op doek, gesigneerd, 107x158cm

Kavelnr: 4732-098

Kavel sluit: Gesloten

Biedingen: 25
Startbod: €1,00

Huidig bod: € 45,00

Houten besneden fotokader 48x58cm

Kavelnr: 4732-228

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 5,01

Koppel fotokaders, gebruikssporen, 48x58cm

Kavelnr: 4732-229

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 2,00

Landschap olie op doek, gesigneerd, gerbuikssporen kader, 65x115cm

Kavelnr: 4732-230

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 5,00

Ets Romain Malfliet 63x72cm

Kavelnr: 4732-254

Kavel sluit: Gesloten

Biedingen: 21
Startbod: €1,00

Huidig bod: € 33,00

Kader militaira 34x45cm

Kavelnr: 4732-256

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 12,00

Clown olie op doek A.Vael 58x68cm

Kavelnr: 4732-257

Kavel sluit: Gesloten

Biedingen: 25
Startbod: €1,00

Huidig bod: € 45,00

3d afbeelding Christus 56x66cm

Kavelnr: 4732-258

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 18,00

Antieke prent achter glas 54x70cm

Kavelnr: 4732-001

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 12,00

Kavelnr: 4732-002

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 12,00

Schilderij koeien aan het water olie op doek op karton, gesigneerd, 40x51cm

Kavelnr: 4732-010

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 32,00

Kader paard 65x75cm

Kavelnr: 4732-255

Kavel sluit: Gesloten

Biedingen: 28
Startbod: €1,00

Huidig bod: € 60,00