Menu
Translate this site?
Home > Oude veilingen > STARTPRIJS AAN 1 EURO: CHESTERFIELD, KASTEELTAPIJTEN, DESIGN, KOPEREN GORDIJNROEDES, ANTIEKE SCHILDERIJEN, PELSMANTELS, MUNTEN, BRIEFGELD, COLLECTORS ITEMS, BROCANTE, CURIOSA, STROOIZOUT ENZ. (SINT-GILLIS-WAAS) (4685) > Schilderijen En Kaders DEEL 1
Alle kavels Aziatica Antiek Boeken Brocante En Curiosa DEEL 1 Chesterfield Brocante En Curiosa DEEL 2 Collector Item Devotica Divers Design DVD Fiets Elektro Glas En Kristal Huishoudmateriaal Kerst Keukenmateriaal Klokken Koffer Koperen Gordijnroedes Lamellen Mantels Militaria Meubel Oude Dranken Playstation Munten En Briefgeld Porseleinen Kannen Postzegels Schilderijen En Kaders Schilderijen En Kaders DEEL 1 Schilderijen En Kaders DEEL 2 Spiegel Stolpen Strooizout Tapijten Tuin Verlichting Vintage Werkmateriaal Witgoed
Alle Kavels Aziatica Antiek Boeken Brocante En Curiosa DEEL 1 Chesterfield Brocante En Curiosa DEEL 2 Collector Item Devotica Divers Design DVD Fiets Elektro Glas En Kristal Huishoudmateriaal Kerst Keukenmateriaal Klokken Koffer Koperen Gordijnroedes Lamellen Mantels Militaria Meubel Oude Dranken Playstation Munten En Briefgeld Porseleinen Kannen Postzegels Schilderijen En Kaders Schilderijen En Kaders DEEL 1 Schilderijen En Kaders DEEL 2 Spiegel Stolpen Strooizout Tapijten Tuin Verlichting Vintage Werkmateriaal Witgoed
Antieke houtskooltekenig achter glas
Antieke houtskooltekenig achter glas, gesigneerd, 43,5x50,5cm
Kavelnr: 4732-003 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 13 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 18,00
Locatie: Sint-Gillis-Waas
Bied mee
Gouache portret achter glas
Gouache portret achter glas, monogram en datum, 36,5x40,5cm
Kavelnr: 4732-004 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 2,00
Aquarel achter glas
Aquarel achter glas, gesigneerd, 40,5x50,5cm
Kavelnr: 4732-005 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 5 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 6,00
Antieke foto achter glas
Antieke foto achter glas 61x71cm
Kavelnr: 4732-006 Conditie: Gebruikt
Baroque kader met oude foto achter glas
Baroque kader met oude foto achter glas 43x53cm
Kavelnr: 4732-007 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 3 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 4,00
Aquarel achter glas landschap
Aquarel achter glas landschap, gesigneerd en gedateerd, 52x72cm
Kavelnr: 4732-008 Conditie: Gebruikt
Grieks/Romeinse prent achter glas
Grieks/Romeinse prent achter glas, watermerk, 56x70cm
Kavelnr: 4732-009 Conditie: Gebruikt
Antiek schilderij interieur met poezen uit 1883
Antiek schilderij interieur met poezen uit 1883, olie op doek, gesigneerd Boland 1883, te restaureren, 46x76cm
Kavelnr: 4732-011 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 44 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 290,00
Stilleven olie op doek Jules De Cort
Stilleven olie op doek Jules De Cort, 97x141cm, klein gaatje ter hoogte van koffiekan
Kavelnr: 4732-094 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 35 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 120,00
Zwanen olie op doek
Zwanen olie op doek, gesigneerd, messing kader, 127x127cm
Kavelnr: 4732-095 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 9 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 28,00
Uil olie op doek
Uil olie op doek, gesigneerd, 125x155cm
Kavelnr: 4732-096 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 18 Startbod: €1,00
Paarden profielverf op doek
Paarden profielverf op doek, gesigneerd, 108x160cm
Kavelnr: 4732-097 Conditie: Gebruikt
Huidig bod: € 29,00
Kraanvogels olie op doek
Kraanvogels olie op doek, gesigneerd, 107x158cm
Kavelnr: 4732-098 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 25 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 45,00
Houten besneden fotokader
Houten besneden fotokader 48x58cm
Kavelnr: 4732-228 Conditie: Gebruikt
Huidig bod: € 5,01
Koppel fotokaders
Koppel fotokaders, gebruikssporen, 48x58cm
Kavelnr: 4732-229 Conditie: Gebruikt
Landschap olie op doek
Landschap olie op doek, gesigneerd, gerbuikssporen kader, 65x115cm
Kavelnr: 4732-230 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 4 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 5,00
Ets Romain Malfliet
Ets Romain Malfliet 63x72cm
Kavelnr: 4732-254 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 21 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 33,00
Kader militaira
Kader militaira 34x45cm
Kavelnr: 4732-256 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 10 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 12,00
Clown olie op doek A.Vael
Clown olie op doek A.Vael 58x68cm
Kavelnr: 4732-257 Conditie: Gebruikt
3d afbeelding Christus
3d afbeelding Christus 56x66cm
Kavelnr: 4732-258 Conditie: Gebruikt
Antieke prent achter glas
Antieke prent achter glas 54x70cm
Kavelnr: 4732-001 Conditie: Gebruikt
Kavelnr: 4732-002 Conditie: Gebruikt
Schilderij koeien aan het water olie op doek op karton
Schilderij koeien aan het water olie op doek op karton, gesigneerd, 40x51cm
Kavelnr: 4732-010 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 20 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 32,00
Kader paard
Kader paard 65x75cm
Kavelnr: 4732-255 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 28 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 60,00
Alle kavels - Aziatica - Antiek - Boeken - Brocante En Curiosa DEEL 1 - Chesterfield - Brocante En Curiosa DEEL 2 - Collector Item - Devotica - Divers - Design - DVD - Fiets - Elektro - Glas En Kristal - Huishoudmateriaal - Kerst - Keukenmateriaal - Klokken - Koffer - Koperen Gordijnroedes - Lamellen - Mantels - Militaria - Meubel - Oude Dranken - Playstation - Munten En Briefgeld - Porseleinen Kannen - Postzegels - Schilderijen En Kaders - Schilderijen En Kaders DEEL 1 - Schilderijen En Kaders DEEL 2 - Spiegel - Stolpen - Strooizout - Tapijten - Tuin - Verlichting - Vintage - Werkmateriaal - Witgoed