Kader 3 stuks, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 1986-014

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 1,00

Decoratieve kader, 50x40cm , marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 1986-128

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 1,00

Tekening achter glas, 75x50cm , marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 1986-130

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 1,00

Spiegel 40x55cm , marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 1986-131

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €3,00

Huidig bod: € 3,00

Tekening achter glas, 43x52cm , marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 1986-132

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 1,00

Tekening achter glas, 40x50cm, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 1986-133

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 1,00

Schilderij achter glas, 50x70cm , marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 1986-134

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 1,00

Poster achter glas, 50x70cm , marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 1986-135

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 1,00

Ets

Ets achter glas gesigneerd, 43x50cm , marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 1986-136

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 1,00

Tekening achter glas, 40x50cm , marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 1986-137

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 1,00

Tekening achter glas gesigneerd, 35x26cm, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 1986-138

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 1,00

Ets

Ets achter glas gesigneerd, 32x50cm , marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 1986-140

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €3,00

Huidig bod: € 4,00

Ets

Ets achter glas gesigneerd, 25x23cm , marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 1986-141

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €3,00

Huidig bod: € 3,00

Ets

Ets achter glas gesigneerd, 30x42cm , marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 1986-142

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €3,00

Huidig bod: € 4,00

Ets

Ets achter glas gesigneerd, 35x50cm , marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 1986-143

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €3,00

Huidig bod: € 3,00

Ets

Kavelnr: 1986-144

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €3,00

Huidig bod: € 3,00

Ets

Ets achter glas gesigneerd, 51x41cm , marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 1986-145

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €3,00

Huidig bod: € 3,00

Poster, 42x50cm , marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 1986-146

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 1,00

Werk achter glas gesigneerd, 70x100cm , marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 1986-147

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 1,00

Varia kaderwerken 3 stuks, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 1986-158

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €5,00

Huidig bod: € 5,00

Gouache in kader gesigneerd, kader beschadigd, 45x60cm, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 1986-241

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €5,00

Huidig bod: € 5,00

Foto in kader, gesigneerd, 85x40cm , marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 1986-243

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 1,00

Foto in kader, 26x37cm, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 1986-244

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €3,00

Huidig bod: € 3,00

Kader met werk achter glas gemarkeerd, 2 stuks, 20x23cm , marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 1986-332

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €5,00

Huidig bod: € 5,00

Tekening achter glas Parijs, gesigneerd, 52x22cm, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 1986-376

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €2,00

Huidig bod: € 3,00

Poster achter kader, 70x100cm , marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 1986-478

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 1,00

Naaiwerk in kader, 60x50cm, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 1986-479

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 2,00

Olie op paneel, 50x60cm, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 1986-481

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €3,00

Huidig bod: € 4,00

Olie op doek in kader gemarkeerd, 38x50cm, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 1986-482

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €5,00

Huidig bod: € 5,00

Tekening achter glas gesigneerd, 50x42cm, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 1986-483

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €3,00

Huidig bod: € 3,00

Afbeelding achter glas, 40x50cm, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 1986-484

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 2,00

Tekening achter glas gemarkeerd, 50x42cm, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 1986-485

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €3,00

Huidig bod: € 3,00

Afbeelding in kader, 45x35cm, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 1986-486

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 1,00

Schilderij in kader gesigneerd, 30x45cm, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 1986-487

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 1,00

Schilderij in kader gesigneerd, 37x42cm, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 1986-488

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 2,00

Olie op doek gesigneerd, 40x55cm, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 1986-489

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €3,00

Huidig bod: € 4,00

<123>