kader met afbeelding 65x50

Kavelnr: 4708-010

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 16,00

pentekening,gesigneerd van 1968 40x30

Kavelnr: 4708-011

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 3,00

Kavelnr: 4708-012

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 3,00

kader met 4 Anton Piek afbeeldingen

Kavelnr: 4708-015

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 3,00

ets

ets Romain Malfliet 35x50,Boswegel

Kavelnr: 4708-077

Kavel sluit: Gesloten

Biedingen: 26
Startbod: €1,00

Huidig bod: € 50,00

ets

ets Romain Malfliet ,Boomezel,gesigneerd nr 10 van 200 B70 H60

Kavelnr: 4708-147

Kavel sluit: Gesloten

Biedingen: 25
Startbod: €1,00

Huidig bod: € 70,00

olie op doek,gesigneerd 155x90

Kavelnr: 4708-151

Kavel sluit: Gesloten

Biedingen: 25
Startbod: €1,00

Huidig bod: € 45,00

kader met afbeelding 85x100

Kavelnr: 4708-155

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 14,00

oie op doek,gesigneerd 40x55

Kavelnr: 4708-157

Kavel sluit: Gesloten

Biedingen: 24
Startbod: €1,00

Huidig bod: € 40,00

olie op doek 50x40

Kavelnr: 4708-159

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 1,00

pentekening,gesigneerd Romain Malfliet Oud Hoefje Waasmunster 45x35

Kavelnr: 4708-162

Kavel sluit: Gesloten

Biedingen: 26
Startbod: €1,00

Huidig bod: € 60,00

kader met Japanse afbeelding,gesigneerd 505x30

Kavelnr: 4708-165

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 14,00

olie op doek,gesigneerd 110x55

Kavelnr: 4708-167

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 24,00

8 aquarellen,diverse afmetingen allen gesigneerd

Kavelnr: 4708-335

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 3,00

kader met tekening,gesigneerd 40x50

Kavelnr: 4708-160

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 4,00

kader met afbeelding 75x60

Kavelnr: 4708-009

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 8,00

olie op doek,gesigneerd 90x75

Kavelnr: 4708-158

Kavel sluit: Gesloten

Biedingen: 34
Startbod: €1,00

Huidig bod: € 90,00

olie op doek,gesigneerd 40x50

Kavelnr: 4708-164

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 8,00

ets

ets Romain Malfliet 45x40,Bonte Koe Lokeren

Kavelnr: 4708-078

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 9,00

olie op doek 70x60

Kavelnr: 4708-156

Kavel sluit: Gesloten

Biedingen: 52
Startbod: €1,00

Huidig bod: € 260,00

2 kaders met afbeelding 55x45

Kavelnr: 4708-168

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 8,00

olie op doek,gesigneerd 60x50

Kavelnr: 4708-161

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 8,00

pentekening vogel in de lucht,gesigneerd

Kavelnr: 4708-027

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 26,00

olie op doek 85x110

Kavelnr: 4708-144

Kavel sluit: Gesloten

Biedingen: 54
Startbod: €1,00

Huidig bod: € 271,00

6 kaders met afbeelding

Kavelnr: 4708-206

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 12,00

olie op doek,gesigneerd 80x60

Kavelnr: 4708-014

Kavel sluit: Gesloten

Biedingen: 52
Startbod: €1,00

Huidig bod: € 270,00

olie op doek,gesigneerd "J.Pauwels" 80x75

Kavelnr: 4708-008

Kavel sluit: Gesloten

Biedingen: 41
Startbod: €1,00

Huidig bod: € 151,00

olie op doek 100x75

Kavelnr: 4708-007

Kavel sluit: Gesloten

Biedingen: 61
Startbod: €1,00

Huidig bod: € 425,00

olie op doek,gesigneerd 130x70

Kavelnr: 4708-020

Kavel sluit: Gesloten

Biedingen: 47
Startbod: €1,00

Huidig bod: € 210,00