Home > Oude veilingen > 1€ VEILING UIT INBOEDELS EN NALATENSCHAPPEN (STEKENE) (4554) > Schilderij/Pentekening
Alle kavels Boeken/Strips DVD/CD/LP's Diversen Antiek,Brocant,Curiosa Elektro & Witgoed Fietsen Kerst Materiaal Meubelen Munten/Briefgeld Horloges/Sierraden Tapijten Verlichting Verzameling Werkmaterialen Vintage Wijnen/Likeuren Schilderij/Pentekening
Alle Kavels Boeken/Strips DVD/CD/LP's Diversen Antiek,Brocant,Curiosa Elektro & Witgoed Fietsen Kerst Materiaal Meubelen Munten/Briefgeld Horloges/Sierraden Tapijten Verlichting Verzameling Werkmaterialen Vintage Wijnen/Likeuren Schilderij/Pentekening
pentekening
pentekening 30x40, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 4594-001 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 2 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 3,00
olie op doek
olie op doek 50x60, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 4594-002 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 38 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 110,00
olie op doek 50x55, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 4594-003 Conditie: Gebruikt
kader met afbeelding 50x40, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 4594-004 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 1,00
Kavelnr: 4594-005 Conditie: Gebruikt
pentekening ,gesigneerd 40x35, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 4594-007 Conditie: Gebruikt
pentekening,gesigneerd 40x30, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 4594-008 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 2,00
pentekening,gesigneerd 35x50, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 4594-009 Conditie: Gebruikt
ovale kader40x30 met oude foto, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 4594-010 Conditie: Gebruikt
ovale kader 60x50 met oude foto, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 4594-011 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 5 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 5,00
olie op paneel
olie op paneel 95x75, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 4594-027 Conditie: Gebruikt
olie op doek,gesigneerd 110x80, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 4594-028 Conditie: Gebruikt
olie op doek,gesigneerd 120x90, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 4594-165 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 7 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 8,00
kader met afbeelding 75x60, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 4594-169 Conditie: Gebruikt
olie op doek,gesigneerd, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 4594-174 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 17 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 36,00
olie op doek,gesigneerd 120x75, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 4594-179 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 11 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 12,00
olie op doek,gesigneerd 120x100, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 4594-180 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 20 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 32,00
kader met afbeelding 60x65, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 4594-181 Conditie: Gebruikt
kader met afbeelding op paneel 50x65, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 4594-183 Conditie: Gebruikt
olie op doek,gesigneerd 160x120, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 4594-184 Conditie: Gebruikt
kader met afbeelding,gesigneerd 85x65, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 4594-185 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 6 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 7,00
kaders
lot kaders , marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 4594-188 Conditie: Gebruikt
Kavelnr: 4594-189 Conditie: Gebruikt
Afrikaanse afbeeldingen
5 Afrikaanse afbeeldingen achter glas, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 4594-233 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 8 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 9,00
kader met afbeelding,gesigneerd 50x60, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 4594-182 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 63 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 425,00
olie op doek,gesigneerd 40x35, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 4594-006 Conditie: Gebruikt
Huidig bod: € 114,00
Alle kavels - Boeken/Strips - DVD/CD/LP's - Diversen - Antiek,Brocant,Curiosa - Elektro & Witgoed - Fietsen - Kerst Materiaal - Meubelen - Munten/Briefgeld - Horloges/Sierraden - Tapijten - Verlichting - Verzameling - Werkmaterialen - Vintage - Wijnen/Likeuren - Schilderij/Pentekening