Home > Oude veilingen > 1€ VEILING GOEDEREN UIT BOEDELS EN NALATENSCHAPPEN (STEKENE) (4340) > Schilderij/Pentekening
Alle kavels Boeken/Strips Darts Antiek/Brocant/Curiosa CD/DVD/LP's/Singles Sierraden/Horloges Elektro Meubelen Swaroski Schilderij/Pentekening Verlichting Varia Tapijten Verzameling Werkmaterialen Vintage
Alle Kavels Boeken/Strips Darts Antiek/Brocant/Curiosa CD/DVD/LP's/Singles Sierraden/Horloges Elektro Meubelen Swaroski Schilderij/Pentekening Verlichting Varia Tapijten Verzameling Werkmaterialen Vintage
aquarel
aquarel achter glas ,gesigneerd 50x45, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 4370-019 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 3 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 4,00
pentekening
pentekening,gesigneerd,beperkte oplage 35x40, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 4370-021 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 2 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 3,00
pentekening achter glas 50x40, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 4370-027 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 2,00
pentekening achter glas,gesigneerd 35x30, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 4370-028 Conditie: Gebruikt
olie op doek
olie op doek,gesigneerd 35x40, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 4370-029 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 5 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 6,00
kader met afbeelding 45x55, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 4370-241 Conditie: Gebruikt
olie op doek,gesgneerd 50x40, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 4370-245 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 27 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 50,00
olie op doek,gesigneerd 110x55, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 4370-246 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 9 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 10,00
kader met afbeelding 60x85, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 4370-248 Conditie: Gebruikt
olie op paneel
olie op paneel in vergulde kader,gesigneerd 40x50, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 4370-371 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 24 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 36,00
kader met afbeelding gesigneerd 50x40, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 4370-023 Conditie: Gebruikt
olie op doek,gesigneerd 70x60, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 4370-239 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 11 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 14,00
kleine kader
kleine kader met afbeelding 17x15, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 4370-093 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 28 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 55,00
kader met afbeelding 70x55, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 4370-244 Conditie: Gebruikt
olie op doek,gesigneerd 75x65, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 4370-240 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 10 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 12,00
olie op doek 1959,gesigneerd 70x60, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 4370-020 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 21 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 34,00
ets
ets,gesigneerd 45x75, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 4370-243 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 7 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 8,00
olie op doek,gesigneerd 110x80, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 4370-218 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 17 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 26,00
kader met heilige afbeelding 55x45, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 4370-224 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 16 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 23,00
pentekening achter glas,gesigneerd 60x40, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 4370-026 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 15 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 22,00
olie op paneel in barok kader 42x37, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 4370-101 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 31 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 75,00
kader met afbeelding 1951,gesigneerd 70x60, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 4370-024 Conditie: Gebruikt
Huidig bod: € 24,00
olie op paneel 35x45, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 4370-018 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 14 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 18,00
olie op doek,gesigneerd 60x70, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 4370-247 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 29 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 60,00
kader met afbeelding 40x45, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 4370-242 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 30 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 70,00
Alle kavels - Boeken/Strips - Darts - Antiek/Brocant/Curiosa - CD/DVD/LP's/Singles - Sierraden/Horloges - Elektro - Meubelen - Swaroski - Schilderij/Pentekening - Verlichting - Varia - Tapijten - Verzameling - Werkmaterialen - Vintage