Home > Oude veilingen > 1€ VEILING DIVERSE GOEDEREN UIT BOEDELS (STEKENE) (4238) > Schilderij/Pentekening
Alle kavels Fietsen Antiek/Brocant/Curiosa Tapijten Boeken/Strips Elektro Diversen Textiel Meubelen Schilderij/Pentekening Verlichting Verzameling Vintage Werkmaterialen
Alle Kavels Fietsen Antiek/Brocant/Curiosa Tapijten Boeken/Strips Elektro Diversen Textiel Meubelen Schilderij/Pentekening Verlichting Verzameling Vintage Werkmaterialen
olie op doek
olie op doek 55x45, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 4261-002 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 1,00
olie op doek,gesigneerd 50x40, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 4261-003 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 2,00
olie op doek 65x55 gesigneerd, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 4261-004 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 8 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 9,00
kader met afbeelding 45x45, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 4261-005 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 5 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 6,00
kader met afbeelding achter glas 45x65, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 4261-008 Conditie: Gebruikt
olie op doek 60x65 gesigneerd Hendrix Pierre, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 4261-009 Conditie: Gebruikt
kader met afbeelding 95x40 gesigneerd, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 4261-010 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 3 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 4,00
pentekening
pentekening achter glas,gesigneerd 80x65, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 4261-029 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 15 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 22,00
pentekening achter glas,gesigneerd 65x85, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 4261-030 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 2 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 3,00
aquarel
aquarel achter glas,gesigneerd 65x55, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 4261-123 Conditie: Gebruikt
olie op doek,gesigneerd 135x105, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 4261-129 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 11 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 62,00
olie op doek 60x75, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 4261-143 Conditie: Gebruikt
olie op doek 50x70, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 4261-144 Conditie: Gebruikt
kader met Aziatische afbeelding achter glas,gesigneerd 40x80, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 4261-145 Conditie: Gebruikt
kaders
5 kaders met afbeeldingen, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 4261-312 Conditie: Gebruikt
olie op doek,gesigneerd 85x73, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 4261-348 Conditie: Gebruikt
olie op doek,gesigneerd 70x60, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 4261-355 Conditie: Gebruikt
olie op paneel
olie op paneel 65x55, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 4261-356 Conditie: Gebruikt
2 kaders met afbeelding achter glas 80x65, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 4261-399 Conditie: Gebruikt
olie op doek 110x80, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 4261-140 Conditie: Gebruikt
kader met afbeelding 60x45, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 4261-001 Conditie: Gebruikt
olie op doek 50x60 gesigneerd, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 4261-007 Conditie: Gebruikt
olie op doek 120x100, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 4261-142 Conditie: Gebruikt
olie op doek,gesigneerd 90x80, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 4261-361 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 13 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 17,00
olie op doek 70x80, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 4261-006 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 27 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 55,00
kader met Aziatische afbeelding achter glas 115x80, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 4261-134 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 24 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 40,00
Alle kavels - Fietsen - Antiek/Brocant/Curiosa - Tapijten - Boeken/Strips - Elektro - Diversen - Textiel - Meubelen - Schilderij/Pentekening - Verlichting - Verzameling - Vintage - Werkmaterialen