2 Kaders

Kavelnr: 5132-182

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €2,00

Huidig bod: € 3,00

Locatie: Hulst (Nederland)

Schilderij op doek getekend H:100 L:93

Kavelnr: 5132-470

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €30,00

Huidig bod: € 36,00

Locatie: Hulst (Nederland)

Ets (getekend in ets) H:68 B:52

Kavelnr: 5132-488

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €35,00

Huidig bod: € 67,00

Locatie: Hulst (Nederland)

Schilderij getekend H: 96 B:138

Kavelnr: 5132-489

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €18,00

Huidig bod: € 24,00

Locatie: Hulst (Nederland)

Kleuren ets H: 44 B: 35

Kavelnr: 5132-490

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €3,00

Huidig bod: € 4,00

Locatie: Hulst (Nederland)

Aquarel getekend H: 32 B:44

Kavelnr: 5132-501

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €2,00

Huidig bod: € 4,00

Locatie: Hulst (Nederland)

Pentekening getekend H: 35 B:27

Kavelnr: 5132-502

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €2,00

Huidig bod: € 2,00

Locatie: Hulst (Nederland)

Tekening naakt houtskool getekend H: 42 B:30

Kavelnr: 5132-503

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €2,00

Huidig bod: € 3,00

Locatie: Hulst (Nederland)

2 Studieplaten H:29 B:47

Kavelnr: 5132-504

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 7,00

Locatie: Hulst (Nederland)

Gekleurde litho Rome H:32 B:47

Kavelnr: 5132-505

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €4,00

Huidig bod: € 5,00

Locatie: Hulst (Nederland)

2 Studieplaten H:37 B:27 ( grootste )

Kavelnr: 5132-506

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 4,00

Locatie: Hulst (Nederland)

2 Oude afdrukken H:25 B:32 ( grootste )

Kavelnr: 5132-507

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 2,00

Locatie: Hulst (Nederland)

2 Platen Dürer H:46 B:39

Kavelnr: 5132-508

Kavel sluit: Gesloten

Biedingen: 22
Startbod: €4,00

Huidig bod: € 55,00

Locatie: Hulst (Nederland)