Home > Toekomstige veilingen > DIV. GOEDEREN VANAF 1 EURO. WO. RETRO, VINTAGE, MEUBELEN, TV, HI-FI, DECORATIE, VERLICHTING, KLEDING, SCHILDERIJEN, ELEKTRO, HORECA MATERIAAL ENZ. (TURNHOUT) (5228) > Reizen
Alle kavels Antiek Beauty&Welness Bouwmateriaal Bouwmaterialen Decoratie Elektro Eten&Drinken Gereedschap Handel/Horeca Hobby&Spel Huishouden Kerstgerief Keukengerief Kleding Klokken Meubels Pc/Elektronica Reizen Retro Meubels Sanitair Schilderijen Tv/Hifi Verlichting Vervoer
Alle Kavels Antiek Beauty&Welness Bouwmateriaal Bouwmaterialen Decoratie Elektro Eten&Drinken Gereedschap Handel/Horeca Hobby&Spel Huishouden Kerstgerief Keukengerief Kleding Klokken Meubels Pc/Elektronica Reizen Retro Meubels Sanitair Schilderijen Tv/Hifi Verlichting Vervoer
reiskoffer
retro reiskoffer
Kavelnr: 5311-214 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 1,00
Locatie: Turnhout
reiskoffer handbagage 33/op47cm mooie staat
Kavelnr: 5311-215 Conditie: Gebruikt
klein akten tasje vintage 35cm op 23cm en 9cm hoog
Kavelnr: 5311-216 Conditie: Gebruikt
grote reiskoffer Rodelle op wieltjes prima staat 88cm op 66cm
Kavelnr: 5311-217 Conditie: Gebruikt
kwaliteitsreiskoffer van Samsonite als nieuw met nr slot huidige code 000 verstelbaar uiteraard met extra veiligheidssloten 65cm op 53cm
Kavelnr: 5311-218 Conditie: Gebruikt
reiskoffer retro stijl beschadigd 5cm op 45cm
Kavelnr: 5311-219 Conditie: Gebruikt
retro reiskoffer zwart 75cm op 45cm
Kavelnr: 5311-220 Conditie: Gebruikt
zeer oude retro reiskoffer van het merk vndex 60cm op36cm
Kavelnr: 5311-221 Conditie: Gebruikt
reiskoffer/ trolly Jhon trafel prachtige staat 60cm op 44cm
Kavelnr: 5311-222 Conditie: Gebruikt
vintage zeer stevige opbergkoffer voor toilet gerief enz,zeer mooie staat met verstelbare nummerslot code vermeld
Kavelnr: 5311-338 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €10,00
Huidig bod: € 10,00
tent
coca cola 1persoonstentje 123 en opstellen nieuw
Kavelnr: 5311-340 Conditie: Nieuw
Alle kavels - Antiek - Beauty&Welness - Bouwmateriaal - Bouwmaterialen - Decoratie - Elektro - Eten&Drinken - Gereedschap - Handel/Horeca - Hobby&Spel - Huishouden - Kerstgerief - Keukengerief - Kleding - Klokken - Meubels - Pc/Elektronica - Reizen - Retro Meubels - Sanitair - Schilderijen - Tv/Hifi - Verlichting - Vervoer