retro reiskoffer

Kavelnr: 5311-214

Kavel sluit: 16 dagen

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 1,00

Locatie: Turnhout

reiskoffer handbagage 33/op47cm mooie staat

Kavelnr: 5311-215

Kavel sluit: 16 dagen

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 1,00

Locatie: Turnhout

klein akten tasje vintage 35cm op 23cm en 9cm hoog

Kavelnr: 5311-216

Kavel sluit: 16 dagen

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 1,00

Locatie: Turnhout

grote reiskoffer Rodelle op wieltjes prima staat 88cm op 66cm

Kavelnr: 5311-217

Kavel sluit: 16 dagen

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 1,00

Locatie: Turnhout

kwaliteitsreiskoffer van Samsonite als nieuw met nr slot huidige code 000 verstelbaar uiteraard met extra veiligheidssloten 65cm op 53cm

Kavelnr: 5311-218

Kavel sluit: 16 dagen

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 1,00

Locatie: Turnhout

reiskoffer retro stijl beschadigd 5cm op 45cm

Kavelnr: 5311-219

Kavel sluit: 16 dagen

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 1,00

Locatie: Turnhout

retro reiskoffer zwart 75cm op 45cm

Kavelnr: 5311-220

Kavel sluit: 16 dagen

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 1,00

Locatie: Turnhout

zeer oude retro reiskoffer van het merk vndex 60cm op36cm

Kavelnr: 5311-221

Kavel sluit: 16 dagen

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 1,00

Locatie: Turnhout

reiskoffer/ trolly Jhon trafel prachtige staat 60cm op 44cm

Kavelnr: 5311-222

Kavel sluit: 16 dagen

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 1,00

Locatie: Turnhout

vintage zeer stevige opbergkoffer voor toilet gerief enz,zeer mooie staat met verstelbare nummerslot code vermeld

Kavelnr: 5311-338

Kavel sluit: 16 dagen

Startbod: €10,00

Huidig bod: € 10,00

Locatie: Turnhout

coca cola 1persoonstentje 123 en opstellen nieuw

Kavelnr: 5311-340

Kavel sluit: 16 dagen

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 1,00

Locatie: Turnhout