regelbare voeding 0 tot 240 v getest ok

Kavelnr: 5282-14

Kavel sluit: 9 dagen

Startbod: €5,00

Huidig bod: € 5,00

Locatie: Denderleeuw

regelbare voeding 0 tot 15 v getest ok

Kavelnr: 5282-15

Kavel sluit: 9 dagen

Startbod: €5,00

Huidig bod: € 5,00

Locatie: Denderleeuw

regelbare voeding 0 tot 30 v getest ok

Kavelnr: 5282-17

Kavel sluit: 9 dagen

Startbod: €5,00

Huidig bod: € 5,00

Locatie: Denderleeuw

Kavelnr: 5282-18

Kavel sluit: 9 dagen

Startbod: €5,00

Huidig bod: € 5,00

Locatie: Denderleeuw

zeer zware voeding 0 tot 150 v getest ok

Kavelnr: 5282-24

Kavel sluit: 9 dagen

Startbod: €5,00

Huidig bod: € 5,00

Locatie: Denderleeuw

Alle kavels - Aanhangwagen - Boormachine - Diversen - Herenfiets - Kettingzaag - Miele Vaatwas - Regelbare Voeding - Soldeertoestel - Toog Met Tapinstallatie - TV