Alle kavels
Antiek
Aziatica
Design
Glas
Kristal
Keramiek
Kunst
Porselein

Koppel Marokkaanse pauwenborden - Porselein - Marokko - 1970-1979 - Afmetingen: 4x31x31cm - Gewicht: 2,1kg - Gemerkt

Kavelnr: 4724-238

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €20,00

Huidig bod: € 20,00

Staffordshire juwelendoosje 'Peasant Scene' - Porselein - Verenigd Koninkrijk - 19e eeuw - Afmetingen: 9x4,5x8cm - Gewicht: 0,3kg - Gemerkt

Kavelnr: 4724-240

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €20,00

Huidig bod: € 20,00

Staffordshire beeldje 'De Bokkenrijder' - Porselein - Verenigd Koninkrijk - 19e eeuw - Afmetingen: 16x6x10cm - Gewicht: 0,4kg

Kavelnr: 4724-241

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €20,00

Huidig bod: € 20,00

Staffordshire beeldje 'De Bokkenrijdster' - Porselein - Verenigd Koninkrijk - 19e eeuw - Afmetingen: 16x6x10cm - Gewicht: 0,4kg

Kavelnr: 4724-242

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €20,00

Huidig bod: € 20,00

Staffordshire pique-fleur 'Edeldame' - Porselein - Verenigd Koninkrijk - 19e eeuw - Afmetingen: 17x6,5x6,5cm - Gewicht: 0,4kg

Kavelnr: 4724-243

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €20,00

Huidig bod: € 20,00

Staffordshire pique-fleur 'De Houthakker' - Porselein - Verenigd Koninkrijk - 19e eeuw - Afmetingen: 17x6,5x6,5 - Gewicht: 0,4kg

Kavelnr: 4724-244

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €20,00

Huidig bod: € 20,00

Staffordshire beeldje 'De Prinses' - Porselein - Verenigd Koninkrijk - 19e eeuw - Afmetingen: 13x6x7cm - Gewicht: 0,3kg

Kavelnr: 4724-245

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €20,00

Huidig bod: € 20,00

Staffordshire juwelendoosje 'Scène Galante' - Porselein - Verenigd Koninkrijk - 19e eeuw - Afmetingen: 11x5x8,5cm - Gewicht: 0,4kg

Kavelnr: 4724-246

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €20,00

Huidig bod: € 20,00

Staffordshire beeldje 'Slapende Dame' - Porselein - Verenigd Koninkrijk - 19e eeuw - Afmetingen: 9x5x10,5cm - Gewicht: 0,4kg

Kavelnr: 4724-247

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €20,00

Huidig bod: € 20,00

Staffordshire juwelendoosje 'Roodkapje en de Wolf' - Porselein - Verenigd Koninkrijk - 19e eeuw - Afmetingen: 7x4,5x6cm - Gewicht: 0,3kg - Gemerkt

Kavelnr: 4724-248

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €20,00

Huidig bod: € 20,00

Staffordshire beeldje 'De reizende dame' - Porselein - Verenigd Koninkrijk - 19e eeuw - Afmetingen: 9x3,5x6cm - Gewicht: 0,3kg

Kavelnr: 4724-249

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €20,00

Huidig bod: € 20,00

Staffordshire beeldje 'Het edele koppel' - Porselein - Verenigd Koninkrijk - 19e eeuw - Afmetingen: 8x3,5x5cm - Gewicht: 0,3kg

Kavelnr: 4724-250

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €20,00

Huidig bod: € 20,00

Staffordshire juwelendoosje 'Roodkapje en de Wolf' - Porselein - Verenigd Koninkrijk - 19e eeuw - Afmetingen: 12x5x8cm - Gewicht: 0,4kg

Kavelnr: 4724-251

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €20,00

Huidig bod: € 20,00

Staffordshire beeldje 'De edeldame' - Porselein - Verenigd Koninkrijk - 19e eeuw - Afmetingen: 10x5x5cm - Gewicht: 0,3kg - Gesigneerd

Kavelnr: 4724-252

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €20,00

Huidig bod: € 20,00

Staffordshire pique-fleurs 'De tweeling' - Porselein - Verenigd Koninkrijk - 19e eeuw - Afmetingen: 15x7x14cm - Gewicht: 0,4kg

Kavelnr: 4724-253

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €20,00

Huidig bod: € 20,00

Staffordshire pique-fleurs 'Jolly Couple' - Porselein - Verenigd Koninkrijk - 19e eeuw - Afmetingen: 14x6,5x8,5cm - Gewicht: 0,4kg

Kavelnr: 4724-254

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €20,00

Huidig bod: € 20,00

Staffordshire pique-fleur 'Elegante dame' - Porselein - Verenigd Koninkrijk - 19e eeuw - Afmetingen: 18,5x6x7,5cm - Gewicht: 0,4kg

Kavelnr: 4724-255

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €20,00

Huidig bod: € 20,00

Staffordshire pique-fleurs: 'Roodkapje en de wolf' - Porselein - Verenigd Koninkrijk - 19e eeuw - Afmetingen: 20x5x11cm - Gewicht: 0,4kg

Kavelnr: 4724-257

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €20,00

Huidig bod: € 20,00

Staffordshire pique-fleurs: 'Het Oogstende Koppel' - Porselein - Verenigd Koninkrijk - 19e eeuw - Afmetingen: 20x5x12cm - Gewicht: 0,5kg

Kavelnr: 4724-258

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €20,00

Huidig bod: € 20,00

Kavelnr: 4724-259

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €20,00

Huidig bod: € 20,00

Kavelnr: 4724-260

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €20,00

Huidig bod: € 20,00

Videpoche 'De Olifant' - Porselein - Frankrijk - 1950-1959 - Afmetingen: 13,5x18,5x17 cm - Gewicht: 0,7kg - Gesigneerd

Kavelnr: 4724-261

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €10,00

Huidig bod: € 12,00

DIBBERN design potwarmer - Porselein, botas (Fine Bone China) - Duitsland - 1990-1999 - Afmetingen: 8x14x14cm - Gewicht: 0,4kg - Gemerkt

Kavelnr: 4724-274

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €10,00

Huidig bod: € 10,00

Koppel blauwwitte porseleinen buikvazen - China - 1950-1959 - Afmetingen: 37x20x20cm - Gewicht: 3,2kg - Gemerkt

Kavelnr: 4724-279

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €20,00

Huidig bod: € 22,00

Koppel Chinese porseleinen buikvazen - Long - China - 1970-1979 - Afmetingen: 43x22x22cm - Gewicht: 3,9kg - Gemerkt

Kavelnr: 4724-280

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €20,00

Huidig bod: € 20,00