Home > Oude veilingen > WEGENS STOPZETTING KUNST- EN ANTIEKHANDEL: SCHILDERIJEN, BEELDEN, LITHOGRAFIEËN, VAZEN, WANDTAPIJT, ANTIEK ENZ. (AALTER) (4677) > Porselein
Koppel Marokkaanse pauwenborden
Koppel Marokkaanse pauwenborden - Porselein - Marokko - 1970-1979 - Afmetingen: 4x31x31cm - Gewicht: 2,1kg - Gemerkt
Kavelnr: 4724-238 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €20,00
Huidig bod: € 20,00
Staffordshire juwelendoosje 'Peasant Scene'
Staffordshire juwelendoosje 'Peasant Scene' - Porselein - Verenigd Koninkrijk - 19e eeuw - Afmetingen: 9x4,5x8cm - Gewicht: 0,3kg - Gemerkt
Kavelnr: 4724-240 Conditie: Gebruikt
Staffordshire beeldje 'De Bokkenrijder'
Staffordshire beeldje 'De Bokkenrijder' - Porselein - Verenigd Koninkrijk - 19e eeuw - Afmetingen: 16x6x10cm - Gewicht: 0,4kg
Kavelnr: 4724-241 Conditie: Gebruikt
Staffordshire beeldje 'De Bokkenrijdster'
Staffordshire beeldje 'De Bokkenrijdster' - Porselein - Verenigd Koninkrijk - 19e eeuw - Afmetingen: 16x6x10cm - Gewicht: 0,4kg
Kavelnr: 4724-242 Conditie: Gebruikt
Staffordshire pique-fleur 'Edeldame'
Staffordshire pique-fleur 'Edeldame' - Porselein - Verenigd Koninkrijk - 19e eeuw - Afmetingen: 17x6,5x6,5cm - Gewicht: 0,4kg
Kavelnr: 4724-243 Conditie: Gebruikt
Staffordshire pique-fleur 'De Houthakker'
Staffordshire pique-fleur 'De Houthakker' - Porselein - Verenigd Koninkrijk - 19e eeuw - Afmetingen: 17x6,5x6,5 - Gewicht: 0,4kg
Kavelnr: 4724-244 Conditie: Gebruikt
Staffordshire beeldje 'De Prinses'
Staffordshire beeldje 'De Prinses' - Porselein - Verenigd Koninkrijk - 19e eeuw - Afmetingen: 13x6x7cm - Gewicht: 0,3kg
Kavelnr: 4724-245 Conditie: Gebruikt
Staffordshire juwelendoosje 'Scène Galante'
Staffordshire juwelendoosje 'Scène Galante' - Porselein - Verenigd Koninkrijk - 19e eeuw - Afmetingen: 11x5x8,5cm - Gewicht: 0,4kg
Kavelnr: 4724-246 Conditie: Gebruikt
Staffordshire beeldje 'Slapende Dame'
Staffordshire beeldje 'Slapende Dame' - Porselein - Verenigd Koninkrijk - 19e eeuw - Afmetingen: 9x5x10,5cm - Gewicht: 0,4kg
Kavelnr: 4724-247 Conditie: Gebruikt
Staffordshire juwelendoosje 'Roodkapje en de Wolf'
Staffordshire juwelendoosje 'Roodkapje en de Wolf' - Porselein - Verenigd Koninkrijk - 19e eeuw - Afmetingen: 7x4,5x6cm - Gewicht: 0,3kg - Gemerkt
Kavelnr: 4724-248 Conditie: Gebruikt
Staffordshire beeldje 'De reizende dame'
Staffordshire beeldje 'De reizende dame' - Porselein - Verenigd Koninkrijk - 19e eeuw - Afmetingen: 9x3,5x6cm - Gewicht: 0,3kg
Kavelnr: 4724-249 Conditie: Gebruikt
Staffordshire beeldje 'Het edele koppel'
Staffordshire beeldje 'Het edele koppel' - Porselein - Verenigd Koninkrijk - 19e eeuw - Afmetingen: 8x3,5x5cm - Gewicht: 0,3kg
Kavelnr: 4724-250 Conditie: Gebruikt
Staffordshire juwelendoosje 'Roodkapje en de Wolf' (bis)
Staffordshire juwelendoosje 'Roodkapje en de Wolf' - Porselein - Verenigd Koninkrijk - 19e eeuw - Afmetingen: 12x5x8cm - Gewicht: 0,4kg
Kavelnr: 4724-251 Conditie: Gebruikt
Staffordshire beeldje 'De edeldame'
Staffordshire beeldje 'De edeldame' - Porselein - Verenigd Koninkrijk - 19e eeuw - Afmetingen: 10x5x5cm - Gewicht: 0,3kg - Gesigneerd
Kavelnr: 4724-252 Conditie: Gebruikt
Staffordshire pique-fleurs 'De tweeling'
Staffordshire pique-fleurs 'De tweeling' - Porselein - Verenigd Koninkrijk - 19e eeuw - Afmetingen: 15x7x14cm - Gewicht: 0,4kg
Kavelnr: 4724-253 Conditie: Gebruikt
Staffordshire pique-fleurs 'Jolly Couple'
Staffordshire pique-fleurs 'Jolly Couple' - Porselein - Verenigd Koninkrijk - 19e eeuw - Afmetingen: 14x6,5x8,5cm - Gewicht: 0,4kg
Kavelnr: 4724-254 Conditie: Gebruikt
Staffordshire pique-fleur 'Elegante dame'
Staffordshire pique-fleur 'Elegante dame' - Porselein - Verenigd Koninkrijk - 19e eeuw - Afmetingen: 18,5x6x7,5cm - Gewicht: 0,4kg
Kavelnr: 4724-255 Conditie: Gebruikt
Staffordshire pique-fleurs: 'Roodkapje en de wolf'
Staffordshire pique-fleurs: 'Roodkapje en de wolf' - Porselein - Verenigd Koninkrijk - 19e eeuw - Afmetingen: 20x5x11cm - Gewicht: 0,4kg
Kavelnr: 4724-257 Conditie: Gebruikt
Staffordshire pique-fleurs: 'Het Oogstende Koppel'
Staffordshire pique-fleurs: 'Het Oogstende Koppel' - Porselein - Verenigd Koninkrijk - 19e eeuw - Afmetingen: 20x5x12cm - Gewicht: 0,5kg
Kavelnr: 4724-258 Conditie: Gebruikt
Staffordshire pique-fleur: 'La Révérence'
Kavelnr: 4724-259 Conditie: Gebruikt
Staffordshire pique-fleur: 'De Valkenierster'
Kavelnr: 4724-260 Conditie: Gebruikt
Videpoche 'De Olifant'
Videpoche 'De Olifant' - Porselein - Frankrijk - 1950-1959 - Afmetingen: 13,5x18,5x17 cm - Gewicht: 0,7kg - Gesigneerd
Kavelnr: 4724-261 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €10,00
Huidig bod: € 12,00
DIBBERN design potwarmer
DIBBERN design potwarmer - Porselein, botas (Fine Bone China) - Duitsland - 1990-1999 - Afmetingen: 8x14x14cm - Gewicht: 0,4kg - Gemerkt
Kavelnr: 4724-274 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €10,00
Huidig bod: € 10,00
Koppel blauwwitte porseleinen buikvazen
Koppel blauwwitte porseleinen buikvazen - China - 1950-1959 - Afmetingen: 37x20x20cm - Gewicht: 3,2kg - Gemerkt
Kavelnr: 4724-279 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €20,00
Huidig bod: € 22,00
Koppel Chinese porseleinen buikvazen - Long
Koppel Chinese porseleinen buikvazen - Long - China - 1970-1979 - Afmetingen: 43x22x22cm - Gewicht: 3,9kg - Gemerkt
Kavelnr: 4724-280 Conditie: Gebruikt