Home > Oude veilingen > DIV. GOEDEREN UIT INBOEDEL EN OPRUIMING: WO. MEUBELEN, ELEKTRO, KADERS, VERZAMELOBJECTEN (DENDERLEEUW) (5025) > Meubelen
Alle kavels Diversen Dranken Elektro Helmen Hoeden Meubelen Schilderijen.Kaders Enz. Verzamel Objecten Zonnebrillen
Alle Kavels Diversen Dranken Elektro Helmen Hoeden Meubelen Schilderijen.Kaders Enz. Verzamel Objecten Zonnebrillen
eiken vitrinekast
Kavelnr: 5091-002 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €3,00
Huidig bod: € 3,00
Locatie: Denderleeuw
5 Louis xv zeteltjes
5 Louis xv zeteltjes, waarvan 1 licht beschadigd
Kavelnr: 5091-003 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 10 Startbod: €3,00
Huidig bod: € 24,00
antieke eiken tafel
Kavelnr: 5091-004 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €3,00
Huidig bod: € 4,00
eiken wandrek
Kavelnr: 5091-005 Conditie: Gebruikt
eiken bijzettafel
Kavelnr: 5091-006 Conditie: Gebruikt
antieke XL fauteuille
antieke XL fauteuille, beschadigd kussen zitting
Kavelnr: 5091-007 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 2 Startbod: €3,00
Huidig bod: € 15,00
eiken dressoir
Kavelnr: 5091-008 Conditie: Gebruikt
Huidig bod: € 5,00
spiegel
Kavelnr: 5091-009 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 8 Startbod: €3,00
Huidig bod: € 17,00
houten kinderbedje compleet
Kavelnr: 5091-010 Conditie: Gebruikt
antiek telefoontafeltje
Kavelnr: 5091-015 Conditie: Gebruikt
4 oude kerkstoelen
Kavelnr: 5091-052 Conditie: Gebruikt
nachtkastje
Kavelnr: 5091-057 Conditie: Gebruikt
volhouten tafel
Kavelnr: 5091-070 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 3 Startbod: €3,00
Huidig bod: € 6,00
antieke ronde salontafel
Kavelnr: 5091-072 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 7 Startbod: €3,00
Huidig bod: € 10,00
Kavelnr: 5091-073 Conditie: Gebruikt
2 beuken stoelen
Kavelnr: 5091-074 Conditie: Gebruikt
brabantse antieke eiken eetkamer
brabantse antieke eiken volledig gerenoveerde eetkamer
Kavelnr: 5091-090 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 15 Startbod: €3,00
Huidig bod: € 200,00
Alle kavels - Diversen - Dranken - Elektro - Helmen - Hoeden - Meubelen - Schilderijen.Kaders Enz. - Verzamel Objecten - Zonnebrillen