Menu
Translate this site?
Home > Oude veilingen > BROCANTE EN GOEDEREN UIT FALINGEN EN INBOEDELS, ENZ..DEEL 2 (SERSKAMP) (4491) > Meubelen
Alle kavels Auto, Fiets En Toebehoren Boeken,CD's En DVD's Collectors Items En Militaria Gereedschap En Bouwmaterialen Hobby En Sport Decoratie En Siervoorwerpen Horeca En Keuken Juwelen Huishoudartikelen En Apparaten Kaders En Schilderijen Multimedia En Kantoor Meubelen Kledij En Lichaamsverzorging Munten, Zegels En Waardepapieren Speelgoed En Kinderen Stoffen En Linnen Verlichting Vazen En Bloempotten Voeding, Dranken
Alle Kavels Auto, Fiets En Toebehoren Boeken,CD's En DVD's Collectors Items En Militaria Gereedschap En Bouwmaterialen Hobby En Sport Decoratie En Siervoorwerpen Horeca En Keuken Juwelen Huishoudartikelen En Apparaten Kaders En Schilderijen Multimedia En Kantoor Meubelen Kledij En Lichaamsverzorging Munten, Zegels En Waardepapieren Speelgoed En Kinderen Stoffen En Linnen Verlichting Vazen En Bloempotten Voeding, Dranken
Stoel
Kavelnr: 4529-223 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 1,00
Locatie: Serskamp
Bied mee
Bijzettafeltje in hout
Kavelnr: 4529-226 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €3,00
Huidig bod: € 3,00
Spiegel
Spiegel, handwerk, met cloisonne schaaltjes,
Kavelnr: 4529-238 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 5 Startbod: €2,00
Huidig bod: € 7,00
Bijzettafeltje in hout, afm plm 77 cm x 49 cm
Kavelnr: 4529-268 Conditie: Gebruikt
Kapstokje in gietijzer
Kavelnr: 4529-286 Conditie: Gebruikt
Kapstok in hout
Kavelnr: 4529-343 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €5,00
Huidig bod: € 6,00
Bijzettafeltje in gietijzer en hout
Kavelnr: 4529-345 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €5,00
Huidig bod: € 5,00
Bijzetstoel
Bijzetstoel, stof in zeer nette staat
Kavelnr: 4529-372 Conditie: Gebruikt
Telefoontafeltje
Telefoontafeltje , met lade
Kavelnr: 4529-373 Conditie: Gebruikt
Rokerstafeltje
Kavelnr: 4529-431 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €10,00
Huidig bod: € 10,00
Thonet stoel
Kavelnr: 4529-518 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €10,00
Huidig bod: € 12,00
Pied de stal
Pied de stal, afm plm 95 cm
Kavelnr: 4529-521 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €4,00
Bijzettafeltje in hout, afm plm 78 cm hoog
Kavelnr: 4529-528 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €2,00
Huidig bod: € 2,00
Bureelstoel
Bureelstoel, vintage, met armleuningen
Kavelnr: 4529-532 Conditie: Gebruikt
Hoektafeltjes
Hoektafeltjes, in vol hout, afm plm 28 cm
Kavelnr: 4529-593 Conditie: Gebruikt
Spiegel, kast of hangspiegel, afm plm 73 cm op 110 cm
Kavelnr: 4529-595 Conditie: Gebruikt
Kavelnr: 4529-602 Conditie: Gebruikt
Krantenrekje in hout
Kavelnr: 4529-604 Conditie: Gebruikt
Bijzettafeltjes in hout
Bijzettafeltjes in hout,
Kavelnr: 4529-610 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 3 Startbod: €10,00
Huidig bod: € 20,00
Bijzetbankje
Bijzetbankje, onderstel in metaal
Kavelnr: 4529-611 Conditie: Gebruikt
Bijzettafeltje met leeuwenpoten
Bijzettafeltje met leeuwenpoten, hoogte afm plm 52 cm
Kavelnr: 4529-615 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €15,00
Huidig bod: € 17,00
Bijzettafeltje in hout, afm plm 52 cm
Kavelnr: 4529-617 Conditie: Gebruikt
Oude spiegel
Kavelnr: 4529-626 Conditie: Gebruikt
Muurrek met matte leggingen
Muurrek met matte leggingen , met ijzeren houders , afm plm 42 cm x 18 cm
Kavelnr: 4529-641 Conditie: Gebruikt
Badkamerspiegel
Badkamerspiegel , bovenaan licht beschadigd, met middenstuk voor legging, afm plm 96 cm hoog
Kavelnr: 4529-642 Conditie: Gebruikt
Bijzettafeltje met lederen blad
Kavelnr: 4529-648 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €3,00
Huidig bod: € 4,00
Muurtafeltje
Muurtafeltje , lengte afm plm 37 cm
Kavelnr: 4529-695 Conditie: Gebruikt
Kastje
Kastje, met lade , afm plm 34 op 48 cm
Kavelnr: 4529-705 Conditie: Gebruikt
Boekensteunen in vorm van oude auto
Kavelnr: 4529-708 Conditie: Gebruikt
Spiegel, vintage
Kavelnr: 4529-718 Conditie: Gebruikt
Houten opbergkoffer
Houten opbergkoffer , voor 4 flessen wijn
Kavelnr: 4529-721 Conditie: Gebruikt
Hoekkast
Hoekkast, met glasraam
Kavelnr: 4529-723 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €25,00
Huidig bod: € 25,00
Linnenkoffer in hout
Linnenkoffer in hout, met handvaten
Kavelnr: 4529-725 Conditie: Gebruikt
Oude kapstok
Kavelnr: 4529-727 Conditie: Gebruikt
Parapluhouder in oud koper
Kavelnr: 4529-728 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €6,00
Bed Aupin
Bed Aupin, 1 persoon, manueel verstelbaar, met leeslampje
Kavelnr: 4529-729 Conditie: Gebruikt
Alle kavels - Auto, Fiets En Toebehoren - Boeken,CD's En DVD's - Collectors Items En Militaria - Gereedschap En Bouwmaterialen - Hobby En Sport - Decoratie En Siervoorwerpen - Horeca En Keuken - Juwelen - Huishoudartikelen En Apparaten - Kaders En Schilderijen - Multimedia En Kantoor - Meubelen - Kledij En Lichaamsverzorging - Munten, Zegels En Waardepapieren - Speelgoed En Kinderen - Stoffen En Linnen - Verlichting - Vazen En Bloempotten - Voeding, Dranken