Home > Oude veilingen > BROCANTE EN GOEDEREN UIT FALINGEN EN INBOEDELS, ENZ.. (SERSKAMP) (3908) > Meubelen
Alle kavels Auto, Fiets En Toebehoren Boeken,CD's En DVD's Hobby En Sport Gereedschap En Bouwmaterialen Collectors Items En Militaria Decoratie En Siervoorwerpen Juwelen Huishoudartikelen En Apparaten Horeca En Keuken Kledij En Lichaamsverzorging Multimedia En Kantoor Meubelen Kaders En Schilderijen Poetsen En Onderhoud Munten, Zegels En Waardepapieren Speelgoed En Kinderen Stoffen En Linnen Verlichting Vazen En Bloempotten
Alle Kavels Auto, Fiets En Toebehoren Boeken,CD's En DVD's Hobby En Sport Gereedschap En Bouwmaterialen Collectors Items En Militaria Decoratie En Siervoorwerpen Juwelen Huishoudartikelen En Apparaten Horeca En Keuken Kledij En Lichaamsverzorging Multimedia En Kantoor Meubelen Kaders En Schilderijen Poetsen En Onderhoud Munten, Zegels En Waardepapieren Speelgoed En Kinderen Stoffen En Linnen Verlichting Vazen En Bloempotten
Spiegel
Spiegel , met afbeelding van poes
Kavelnr: 3912-039 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 1,00
Paravan in gietijzer
Paravan in gietijzer , met geweven riet, 3 delig
Kavelnr: 3912-048 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €30,00
Huidig bod: € 32,00
Juwelen kastje op wieltjes
Juwelen kastje op wieltjes, in hout
Kavelnr: 3912-102 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 3 Startbod: €2,00
Huidig bod: € 5,00
Kapstokken afgewerkt met gehaakte wol
Kapstokken afgewerkt met gehaakte wol , grote partij
Kavelnr: 3912-103 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €2,00
Huidig bod: € 3,00
Keukenstoelen
Keukenstoelen, plm 5 stuks
Kavelnr: 3912-109 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €8,00
Huidig bod: € 8,00
Bijzettafeltjes in hout
Bijzettafeltjes in hout, plm 3 stuks
Kavelnr: 3912-114 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €2,00
Huidig bod: € 2,00
Paraplu houder in steen
Paraplu houder in steen , Germany
Kavelnr: 3912-228 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €10,00
Huidig bod: € 10,00
Voetenbankje
Voetenbankje, vintage
Kavelnr: 3912-234 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 2 Startbod: €10,00
Huidig bod: € 14,00
Bijzettafel met glas
Bijzettafel met glas , design
Kavelnr: 3912-256 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €5,00
Huidig bod: € 6,00
Bijzetzeteltje in leder
Bijzetzeteltje in leder, licht beschadigd, zie foto's
Kavelnr: 3912-289 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 7 Startbod: €10,00
Huidig bod: € 24,00
Nachtkastje in hout
Kavelnr: 3912-308 Conditie: Gebruikt
Bijzettafel in hout
Bijzettafel in hout, afm plm 58 cm
Kavelnr: 3912-311 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 2 Startbod: €5,00
Huidig bod: € 7,00
Bijzettafeltjes in koper en glas
Bijzettafeltjes in koper en glas , plm 3 stuks
Kavelnr: 3912-336 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €20,00
Huidig bod: € 22,00
Kapstokken in doos
Kavelnr: 3912-337 Conditie: Gebruikt
Zetel
Zetel, vintage, relaxzetel
Kavelnr: 3912-338 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €15,00
Huidig bod: € 15,00
Kavelnr: 3912-454 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €5,00
Rond tapijt
Rond tapijt , in wol , diameter 140 cm
Kavelnr: 3912-459 Conditie: Gebruikt
Poef
Poef , vintage
Kavelnr: 3912-469 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 4 Startbod: €5,00
Huidig bod: € 9,00
Krantenrekje
Kavelnr: 3912-479 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €1,00
Bureelstoel
Bureelstoel , vintage
Kavelnr: 3912-550 Conditie: Gebruikt
Kastjes met vakjes
Kastjes met vakjes, voor aan de muur te plaatsen, 2 stuks
Kavelnr: 3912-552 Conditie: Gebruikt
Kapstokjes
Kapstokjes , plm 8 stuks
Kavelnr: 3912-614 Conditie: Gebruikt
Paraplu houder in messing en gietijzer
Paraplu houder in messing en gietijzer, uit het voormalige Fortis kantoor
Kavelnr: 3912-685 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €50,00
Huidig bod: € 50,00
Bijzettafeltje
Bijzettafeltje, vintage
Kavelnr: 3912-686 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €15,00
Huidig bod: € 17,00
Spiegel van Campari
Spiegel van Campari, Italiaans, afm plm 30 x 40 cm
Kavelnr: 3912-699 Conditie: Gebruikt
Antieken kast
Antieken kast , afm plm 78 x 160 cm
Kavelnr: 3912-700 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €35,00
Huidig bod: € 35,00
Stoel
Stoel, opklapbaar, antiek
Kavelnr: 3912-701 Conditie: Gebruikt
Staander in metaal
Kavelnr: 3912-728 Conditie: Gebruikt
Muurtafeltje
Kavelnr: 3912-741 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €3,00
Huidig bod: € 4,00
Muurtafeltje in steen
Muurtafeltje in steen, afm plm 50 cm
Kavelnr: 3912-742 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 4 Startbod: €10,00
Huidig bod: € 18,00
Zeteltjs met wieltjes
Zeteltjs met wieltjes, 2 stuks
Kavelnr: 3912-764 Conditie: Gebruikt
Spiegel , hoogte afm plm 81 cm
Kavelnr: 3912-782 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €20,00
Huidig bod: € 20,00
Boerentafeltje
Boerentafeltje , afm plm 98 cm op 76 cm
Kavelnr: 3912-786 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €10,00
Huidig bod: € 12,00
Klaptafel
Klaptafel , oud , ovaal
Kavelnr: 3912-787 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €150,00
Huidig bod: € 150,00
Spiegel, afm 66 cm
Kavelnr: 3912-794 Conditie: Gebruikt
Kavelnr: 3912-795 Conditie: Gebruikt
Alle kavels - Auto, Fiets En Toebehoren - Boeken,CD's En DVD's - Hobby En Sport - Gereedschap En Bouwmaterialen - Collectors Items En Militaria - Decoratie En Siervoorwerpen - Juwelen - Huishoudartikelen En Apparaten - Horeca En Keuken - Kledij En Lichaamsverzorging - Multimedia En Kantoor - Meubelen - Kaders En Schilderijen - Poetsen En Onderhoud - Munten, Zegels En Waardepapieren - Speelgoed En Kinderen - Stoffen En Linnen - Verlichting - Vazen En Bloempotten