AD Bijzettafel B:60 H:60 D:60

Kavelnr: 5276-039

Kavel sluit: 20 dagen

Startbod: €2,00

Huidig bod: € 2,00

Locatie: Hulst (Nederland)

Bijzettafeltjes 2 stuks bamboe Grootste L:48 D:33 H:40

Kavelnr: 5276-321

Kavel sluit: 20 dagen

Startbod: €9,00

Huidig bod: € 9,00

Locatie: Hulst (Nederland)

Bijzettafeltjes 3stuks H:37 B:53 D:34

Kavelnr: 5276-328

Kavel sluit: 20 dagen

Startbod: €9,00

Huidig bod: € 9,00

Locatie: Hulst (Nederland)

Lederen salon ( gebruikssporen )

Kavelnr: 5276-401

Kavel sluit: 20 dagen

Startbod: €25,00

Huidig bod: € 25,00

Locatie: Hulst (Nederland)

2deurs kleerkast ( lichte beschadiging )

Kavelnr: 5276-402

Kavel sluit: 20 dagen

Startbod: €9,00

Huidig bod: € 9,00

Locatie: Hulst (Nederland)

Tafel L: 140 /180 B: 80 H:75 + 6stoelen

Kavelnr: 5276-426

Kavel sluit: 20 dagen

Startbod: €10,00

Huidig bod: € 10,00

Locatie: Hulst (Nederland)