Menu
Translate this site?
Home > Oude veilingen > STARTPRIJS AAN 1 EURO: CHESTERFIELD, KASTEELTAPIJTEN, DESIGN, KOPEREN GORDIJNROEDES, ANTIEKE SCHILDERIJEN, PELSMANTELS, MUNTEN, BRIEFGELD, COLLECTORS ITEMS, BROCANTE, CURIOSA, STROOIZOUT ENZ. (SINT-GILLIS-WAAS) (4685) > Meubel
Alle kavels Aziatica Antiek Boeken Brocante En Curiosa DEEL 1 Chesterfield Brocante En Curiosa DEEL 2 Collector Item Devotica Divers Design DVD Fiets Elektro Glas En Kristal Huishoudmateriaal Kerst Keukenmateriaal Klokken Koffer Koperen Gordijnroedes Lamellen Mantels Militaria Meubel Oude Dranken Playstation Munten En Briefgeld Porseleinen Kannen Postzegels Schilderijen En Kaders Schilderijen En Kaders DEEL 1 Schilderijen En Kaders DEEL 2 Spiegel Stolpen Strooizout Tapijten Tuin Verlichting Vintage Werkmateriaal Witgoed
Alle Kavels Aziatica Antiek Boeken Brocante En Curiosa DEEL 1 Chesterfield Brocante En Curiosa DEEL 2 Collector Item Devotica Divers Design DVD Fiets Elektro Glas En Kristal Huishoudmateriaal Kerst Keukenmateriaal Klokken Koffer Koperen Gordijnroedes Lamellen Mantels Militaria Meubel Oude Dranken Playstation Munten En Briefgeld Porseleinen Kannen Postzegels Schilderijen En Kaders Schilderijen En Kaders DEEL 1 Schilderijen En Kaders DEEL 2 Spiegel Stolpen Strooizout Tapijten Tuin Verlichting Vintage Werkmateriaal Witgoed
Houten kapstok
Houten kapstok h 188cm
Kavelnr: 4732-012 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 2,00
Locatie: Sint-Gillis-Waas
Bied mee
Houten krukje besneden poten
Houten krukje besneden poten h43cm, plateau 21x26cm
Kavelnr: 4732-041 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 5 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 6,00
Stressless sofa op houten ronde voet
Kavelnr: 4732-093 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 27 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 50,00
Eiken kapstok
Eiken kapstok 100x23x33cm
Kavelnr: 4732-099 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 3 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 4,00
Lattenbodem 2 stuks
Lattenbodem 2 stuks, nieuwstaat, 74x196cm
Kavelnr: 4732-103 Conditie: Gebruikt
Inschuifbare bijzettafeltjes
Inschuifbare bijzettafeltjes, gebruikssporen
Kavelnr: 4732-113 Conditie: Gebruikt
Moderne salontafel
Moderne salontafel Ø55cm h45cm
Kavelnr: 4732-259 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 2 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 3,00
Lederen voetbankje
Kavelnr: 4732-261 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 7 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 8,00
Barkrukje
Kavelnr: 4732-280 Conditie: Gebruikt
Oud beschilderd tafeltje
Oud beschilderd tafeltje 32x38x66cm
Kavelnr: 4732-112 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 10 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 12,00
Klaptafel met 2 plateaus
Klaptafel met 2 plateaus (60x60cm)
Kavelnr: 4732-266 Conditie: Gebruikt
Barkrukken 4 stuks
Kavelnr: 4732-110 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 15 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 22,00
Alle kavels - Aziatica - Antiek - Boeken - Brocante En Curiosa DEEL 1 - Chesterfield - Brocante En Curiosa DEEL 2 - Collector Item - Devotica - Divers - Design - DVD - Fiets - Elektro - Glas En Kristal - Huishoudmateriaal - Kerst - Keukenmateriaal - Klokken - Koffer - Koperen Gordijnroedes - Lamellen - Mantels - Militaria - Meubel - Oude Dranken - Playstation - Munten En Briefgeld - Porseleinen Kannen - Postzegels - Schilderijen En Kaders - Schilderijen En Kaders DEEL 1 - Schilderijen En Kaders DEEL 2 - Spiegel - Stolpen - Strooizout - Tapijten - Tuin - Verlichting - Vintage - Werkmateriaal - Witgoed