Gesigneerde kunstprint Jamie Lee 'Fabulous Hair Darling' (ingekaderd) 50x50cm

Kavelnr: 4724-002

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €20,00

Huidig bod: € 24,00

Aquarel David Fletcher/David De La Veuve Noire 'The Chouet Loophole of Guernsey' (ingekaderd en gesigneerd) 50x40

Kavelnr: 4724-004

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €10,00

Huidig bod: € 10,00

Brutalistisch beeld 'De stootkar' door Daniel D'Haeseleer (gesigneerd, messing en koper) 10x20x10cm

Kavelnr: 4724-005

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €20,00

Huidig bod: € 22,00

Schilderij 'Zomerlandschap' door Anton Wittoeck (gesigneerd, ingekaderd, olieverf op doek) 30x30cm

Kavelnr: 4724-006

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €10,00

Huidig bod: € 10,00

Kleurenlithografie Straatman (Angel Vergara) 'Tarif' uit de serie 'Supermarché Belge, supermarché de l'Année' (ingekaderd, gesigneerd) 53x53cm

Kavelnr: 4724-007

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €20,00

Huidig bod: € 20,00

Kleurenlithografie 'ZT2' door Viviane Klagsbrun (gesigneerd, ingekaderd) 52x52cm

Kavelnr: 4724-008

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €20,00

Huidig bod: € 20,00

Modernistische églomisé met bloemenstilleven (ingekaderd) 58x50cm

Kavelnr: 4724-009

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €20,00

Huidig bod: € 20,00

Antieke prentkaart 'Ostende-Douvres' door Marco Marcovici (Jaren '20 - ingekaderd) 31x41cm

Kavelnr: 4724-010

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €10,00

Huidig bod: € 12,00

Aquarel 'Watermael' door Adriaan Terhell (pseudoniem Ph. Jacoby - zonder kader) 59x73cm

Kavelnr: 4724-011

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €10,00

Huidig bod: € 10,00

Kleurenlithografie 'Terraza Sul Mare Con Gabbiani' door Giorgio Zuppini (gesigneerd en ingekaderd) 55x75cm

Kavelnr: 4724-012

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €20,00

Huidig bod: € 20,00

Schilderij olieverf op doek 'Winterlandschap met lantaarnpalen' door M. Claes, gesigneerd en gedateerd 1943) 46x4x60cm

Kavelnr: 4724-016

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €20,00

Huidig bod: € 32,00

Lithografie 'Landschap met stad' door Hans Prähofer (gesigneerd, getiteld en ingekaderd) 52x66cm

Kavelnr: 4724-017

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €10,00

Huidig bod: € 10,00

Lithografie 'De Stad' door Hans Prähofer (gesigneerd, gedateerd 1983,getiteld en ingekaderd) 52x66cm

Kavelnr: 4724-018

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €10,00

Huidig bod: € 10,00

Lithografische print op paneel 'Le Lapin Agile' door Bernard Buffet (gesigneerd en gedateerd 1967) 40x80cm

Kavelnr: 4724-022

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €20,00

Huidig bod: € 20,00

Schilderij 'Rusten in de tuin', olieverf op doek door Jules De Smet (gesigneerd en ingekaderd, te restaureren) 42x57cm

Kavelnr: 4724-023

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €10,00

Huidig bod: € 10,00

Schilderij Belgische School 'Bloemenstilleven, olieverf op doek (onleesbaar gesigneerd, ingekaderd) 58x67cm

Kavelnr: 4724-024

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €20,00

Huidig bod: € 20,00

Kunstprint achter glas door Pol Mara (ingekaderd) 76x55cm

Kavelnr: 4724-025

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €20,00

Huidig bod: € 20,00

Acrylschilderij op aquarelpapier 'Grenoble Gospel Singers' door Camille Rouschmeyer (gesigneerd en getiteld) 30x40cm

Kavelnr: 4724-027

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €10,00

Huidig bod: € 10,00

Schilderij 'Begijnhof' gesigneerd 'Torck P.', olieverf op doek (gesigneerd, ingekaderd) 75x95cm

Kavelnr: 4724-034

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €10,00

Huidig bod: € 10,00

Kleurenhoutdruk 'Boulangerie' door Edgard Tytgat (gesigneerd, genummerd, gedateerd 1944 en ingekaderd) 32x23cm

Kavelnr: 4724-035

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €20,00

Huidig bod: € 22,00

Kleurenhoutdruk 'A la Cruche d'Or' door Edgard Tytgat (gesigneerd,getiteld,gedateerd 1944 en ingekaderd) 32x23cm

Kavelnr: 4724-036

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €20,00

Huidig bod: € 22,00

Offset kunstprint 'Christ as a Clock' door Marc Chagall (ingekaderd achter glas) 30x2x30cm

Kavelnr: 4724-037

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €20,00

Huidig bod: € 20,00

Offset kunstprint 'Maternité au Centaur' door Marc Chagall (ingekaderd achter glas) 30x2x30cm

Kavelnr: 4724-038

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €20,00

Huidig bod: € 22,00

Offset kunstprint 'The offering' door Marc Chagall' (ingekaderd achter glas) 30x2x30cm

Kavelnr: 4724-039

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €20,00

Huidig bod: € 22,00

Kunstfolder Gerard Hermans met 9 kleurenlithografiën 22x22cm

Kavelnr: 4724-040

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €10,00

Huidig bod: € 12,00

Schilderij gesigneerd W. Van Cauwenbergh 'Schapen in de polders' (olieverf op doek, gesigneerd, ingekaderd) 61x112cm

Kavelnr: 4724-041

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €10,00

Huidig bod: € 12,00

Schilderij 'Bloemenstilleven' door Nic Jennekens in olieverf op doek (Nederland, jaren '40 - gesigneerd, ingekaderd) 94x84cm

Kavelnr: 4724-042

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €20,00

Huidig bod: € 20,00

Schilderij 'De Goede Oogst' door Robert Stadius, tempera op doek (België, 1992, gesigneerd, ingekaderd) 82x102cm

Kavelnr: 4724-043

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €20,00

Huidig bod: € 20,00

Kleurenlithografie 'Dubbelzinningheid regeert' door Willy Van Sompel (gesigneerd,getiteld,genummerd, en gedateerd 1992) 75x63cm

Kavelnr: 4724-046

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €20,00

Huidig bod: € 20,00

Michèle Broeders: 'Portret van een vrouw' - Olieverf op doek - België - 1983 (gesigneerd gedateerd,ingekaderd) 73x54cm

Kavelnr: 4724-060

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €20,00

Huidig bod: € 20,00

Laurens Janda: 'Portret van een man' - België - mixed media - 1990-1999 (gesigneerd,ingekaderd) 51x41cm

Kavelnr: 4724-063

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €20,00

Huidig bod: € 20,00

George Dumitru: 'Portret' - Olieverf op doek - Roemenië - 1986 (gesigneerd,gedateerd,getiteld,ingekaderd) 48x40cm

Kavelnr: 4724-064

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €20,00

Huidig bod: € 24,00

Gerard Hermans: 'Sint-Niklaaskerk Gent' - Potloodtekening - België - 1940-1949 (gesigneerd,getiteld,ingekaderd achter glas) 62x46cm

Kavelnr: 4724-067

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €100,00

Huidig bod: € 100,00

Kavelnr: 4724-068

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €20,00

Huidig bod: € 20,00

Buste Christus in terracotta - Neoklassiek - Frankrijk - Laat 19e eeuw 28x12x16cm

Kavelnr: 4724-070

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €10,00

Huidig bod: € 14,00

Awil: 'Natuur met korenaren en veldbloemen' - Olieverf op doek - België - 1984 (gesigneerd,gedateerd,ingekaderd) 61x52cm

Kavelnr: 4724-073

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €10,00

Huidig bod: € 10,00