Home > Oude veilingen > WEGENS STOPZETTING KUNST- EN ANTIEKHANDEL: SCHILDERIJEN, BEELDEN, LITHOGRAFIEËN, VAZEN, WANDTAPIJT, ANTIEK ENZ. (AALTER) (4677) > Kunst
Pop Art Jamie Lee
Gesigneerde kunstprint Jamie Lee 'Fabulous Hair Darling' (ingekaderd) 50x50cm
Kavelnr: 4724-002 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 2 Startbod: €20,00
Huidig bod: € 24,00
Aquarel David Fletcher
Aquarel David Fletcher/David De La Veuve Noire 'The Chouet Loophole of Guernsey' (ingekaderd en gesigneerd) 50x40
Kavelnr: 4724-004 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €10,00
Huidig bod: € 10,00
Beeld Daniel D'Haeseleer
Brutalistisch beeld 'De stootkar' door Daniel D'Haeseleer (gesigneerd, messing en koper) 10x20x10cm
Kavelnr: 4724-005 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €20,00
Huidig bod: € 22,00
Schilderij Anton Wittoeck
Schilderij 'Zomerlandschap' door Anton Wittoeck (gesigneerd, ingekaderd, olieverf op doek) 30x30cm
Kavelnr: 4724-006 Conditie: Gebruikt
Lithografie Straatman (Angel Vergara)
Kleurenlithografie Straatman (Angel Vergara) 'Tarif' uit de serie 'Supermarché Belge, supermarché de l'Année' (ingekaderd, gesigneerd) 53x53cm
Kavelnr: 4724-007 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €20,00
Huidig bod: € 20,00
Lithografie Viviane Klagsbrun
Kleurenlithografie 'ZT2' door Viviane Klagsbrun (gesigneerd, ingekaderd) 52x52cm
Kavelnr: 4724-008 Conditie: Gebruikt
Modernistische églomisé bloemenstilleven
Modernistische églomisé met bloemenstilleven (ingekaderd) 58x50cm
Kavelnr: 4724-009 Conditie: Gebruikt
Prentkaart Marco Marcovici 'Ostende-Douvres'
Antieke prentkaart 'Ostende-Douvres' door Marco Marcovici (Jaren '20 - ingekaderd) 31x41cm
Kavelnr: 4724-010 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €10,00
Huidig bod: € 12,00
Aquarel Adriaan Terhell
Aquarel 'Watermael' door Adriaan Terhell (pseudoniem Ph. Jacoby - zonder kader) 59x73cm
Kavelnr: 4724-011 Conditie: Gebruikt
Lithografie Giorgio Zuppini
Kleurenlithografie 'Terraza Sul Mare Con Gabbiani' door Giorgio Zuppini (gesigneerd en ingekaderd) 55x75cm
Kavelnr: 4724-012 Conditie: Gebruikt
Schilderij M. Claes
Schilderij olieverf op doek 'Winterlandschap met lantaarnpalen' door M. Claes, gesigneerd en gedateerd 1943) 46x4x60cm
Kavelnr: 4724-016 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 6 Startbod: €20,00
Huidig bod: € 32,00
Lithografie Hans Prähofer
Lithografie 'Landschap met stad' door Hans Prähofer (gesigneerd, getiteld en ingekaderd) 52x66cm
Kavelnr: 4724-017 Conditie: Gebruikt
Lithografie 'De Stad' door Hans Prähofer (gesigneerd, gedateerd 1983,getiteld en ingekaderd) 52x66cm
Kavelnr: 4724-018 Conditie: Gebruikt
Lithografie Bernard Buffet
Lithografische print op paneel 'Le Lapin Agile' door Bernard Buffet (gesigneerd en gedateerd 1967) 40x80cm
Kavelnr: 4724-022 Conditie: Gebruikt
Schilderij Jules De Smet
Schilderij 'Rusten in de tuin', olieverf op doek door Jules De Smet (gesigneerd en ingekaderd, te restaureren) 42x57cm
Kavelnr: 4724-023 Conditie: Gebruikt
Schilderij Belgische School: 'Bloemenstilleven'
Schilderij Belgische School 'Bloemenstilleven, olieverf op doek (onleesbaar gesigneerd, ingekaderd) 58x67cm
Kavelnr: 4724-024 Conditie: Gebruikt
Kunstprint Pol Mara
Kunstprint achter glas door Pol Mara (ingekaderd) 76x55cm
Kavelnr: 4724-025 Conditie: Gebruikt
Schilderij Camille Rouschmeyer
Acrylschilderij op aquarelpapier 'Grenoble Gospel Singers' door Camille Rouschmeyer (gesigneerd en getiteld) 30x40cm
Kavelnr: 4724-027 Conditie: Gebruikt
Schilderij P. Torck 'Begijnhof'
Schilderij 'Begijnhof' gesigneerd 'Torck P.', olieverf op doek (gesigneerd, ingekaderd) 75x95cm
Kavelnr: 4724-034 Conditie: Gebruikt
Kleurenhoutdruk Edgard Tytgat 'Boulangerie'
Kleurenhoutdruk 'Boulangerie' door Edgard Tytgat (gesigneerd, genummerd, gedateerd 1944 en ingekaderd) 32x23cm
Kavelnr: 4724-035 Conditie: Gebruikt
Kleurenhoutdruk Edgard Tytgat 'A la Cruche d'Or'
Kleurenhoutdruk 'A la Cruche d'Or' door Edgard Tytgat (gesigneerd,getiteld,gedateerd 1944 en ingekaderd) 32x23cm
Kavelnr: 4724-036 Conditie: Gebruikt
Offset kunstprint Marc Chagall 'Christ as a Clock'
Offset kunstprint 'Christ as a Clock' door Marc Chagall (ingekaderd achter glas) 30x2x30cm
Kavelnr: 4724-037 Conditie: Gebruikt
Offset kunstprint Marc Chagall 'Maternité au Centaur'
Offset kunstprint 'Maternité au Centaur' door Marc Chagall (ingekaderd achter glas) 30x2x30cm
Kavelnr: 4724-038 Conditie: Gebruikt
Offset kunstprint Marc Chagall 'The offering'
Offset kunstprint 'The offering' door Marc Chagall' (ingekaderd achter glas) 30x2x30cm
Kavelnr: 4724-039 Conditie: Gebruikt
Kunstfolder Gerard Hermans met 9 litho's
Kunstfolder Gerard Hermans met 9 kleurenlithografiën 22x22cm
Kavelnr: 4724-040 Conditie: Gebruikt
Schilderij Van Cauwenbergh: 'Schapen in de polders'
Schilderij gesigneerd W. Van Cauwenbergh 'Schapen in de polders' (olieverf op doek, gesigneerd, ingekaderd) 61x112cm
Kavelnr: 4724-041 Conditie: Gebruikt
Schilderij Nic Jennekens 'Bloemenstilleven'
Schilderij 'Bloemenstilleven' door Nic Jennekens in olieverf op doek (Nederland, jaren '40 - gesigneerd, ingekaderd) 94x84cm
Kavelnr: 4724-042 Conditie: Gebruikt
Schilderij Robert Stadius 'De Goede Oogst'
Schilderij 'De Goede Oogst' door Robert Stadius, tempera op doek (België, 1992, gesigneerd, ingekaderd) 82x102cm
Kavelnr: 4724-043 Conditie: Gebruikt
Kleurenlithografie Willy Van Sompel 'Dubbelzinnigheid regeert'
Kleurenlithografie 'Dubbelzinningheid regeert' door Willy Van Sompel (gesigneerd,getiteld,genummerd, en gedateerd 1992) 75x63cm
Kavelnr: 4724-046 Conditie: Gebruikt
Schilderij Michèle Broeders 'Portret van een vrouw'
Michèle Broeders: 'Portret van een vrouw' - Olieverf op doek - België - 1983 (gesigneerd gedateerd,ingekaderd) 73x54cm
Kavelnr: 4724-060 Conditie: Gebruikt
Schilderij Laurens Janda 'Portret van een man'
Laurens Janda: 'Portret van een man' - België - mixed media - 1990-1999 (gesigneerd,ingekaderd) 51x41cm
Kavelnr: 4724-063 Conditie: Gebruikt
Schilderij George Dumitru 'Portret'
George Dumitru: 'Portret' - Olieverf op doek - Roemenië - 1986 (gesigneerd,gedateerd,getiteld,ingekaderd) 48x40cm
Kavelnr: 4724-064 Conditie: Gebruikt
Potloodtekening Gerard Hermans 'Sint-Niklaaskerk Gent'
Gerard Hermans: 'Sint-Niklaaskerk Gent' - Potloodtekening - België - 1940-1949 (gesigneerd,getiteld,ingekaderd achter glas) 62x46cm
Kavelnr: 4724-067 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €100,00
Huidig bod: € 100,00
Verzilverd basreliëf Renzo Romagnoli 'Assisi - Basilico di San Francesco
Kavelnr: 4724-068 Conditie: Gebruikt
Buste Christus in terracotta 19e eeuws
Buste Christus in terracotta - Neoklassiek - Frankrijk - Laat 19e eeuw 28x12x16cm
Kavelnr: 4724-070 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 2 Startbod: €10,00
Huidig bod: € 14,00
Schilderij Awil 'Natuur met korenaren en veldbloemen'
Awil: 'Natuur met korenaren en veldbloemen' - Olieverf op doek - België - 1984 (gesigneerd,gedateerd,ingekaderd) 61x52cm
Kavelnr: 4724-073 Conditie: Gebruikt