Alle kavels
Antiek
Aziatica
Design
Kunst

Gouache Charlotte Heckl-Böhm (handgesigneerd, olieverf op papier): 'Sur La Terrasse' (1971) ingekaderd 31x42cm

Kavelnr: 4494-001

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €50,00

Huidig bod: € 50,00

Gesigneerde kunstprint Jamie Lee 'Fabulous Hair Darling' (ingekaderd) 50x50cm

Kavelnr: 4494-003

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €40,00

Huidig bod: € 40,00

Aquarel David Fletcher/David De La Veuve Noire 'The Chouet Loophole of Guernsey' (ingekaderd en gesigneerd) 50x40

Kavelnr: 4494-005

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €20,00

Huidig bod: € 20,00

Collectie van 3 Japanse gouaches met paradijsvogels (waterverf op rijstpapier, gesigneerd en ingekaderd) 50/30x20cm

Kavelnr: 4494-006

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €30,00

Huidig bod: € 32,00

3D-wandsculptuur 'The Woman' door de Lam Lee Group (VS - Jaren '80 - Verguld hout, gips) 51x51cm

Kavelnr: 4494-008

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €75,00

Huidig bod: € 75,00

Collectie van 3 Congolese gouaches (gesigneerd,ingekaderd) 27,5x35cm

Kavelnr: 4494-010

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €30,00

Huidig bod: € 32,00

Brutalistisch beeld 'De stootkar' door Daniel D'Haeseleer (gesigneerd, messing en koper) 10x20x10cm

Kavelnr: 4494-011

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €30,00

Huidig bod: € 30,00

Schilderij 'Zomerlandschap' door Anton Wittoeck (gesigneerd, ingekaderd, olieverf op doek) 30x30cm

Kavelnr: 4494-014

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €25,00

Huidig bod: € 25,00

Kleurenlithografie Straatman (Angel Vergara) 'Tarif' uit de serie 'Supermarché Belge, supermarché de l'Année' (ingekaderd, gesigneerd) 53x53cm

Kavelnr: 4494-015

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €50,00

Huidig bod: € 50,00

Kleurenlithografie 'ZT2' door Viviane Klagsbrun (gesigneerd, ingekaderd) 52x52cm

Kavelnr: 4494-016

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €50,00

Huidig bod: € 50,00

Modernistische églomisé met bloemenstilleven (ingekaderd) 58x50cm

Kavelnr: 4494-017

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €20,00

Huidig bod: € 20,00

Antieke prentkaart 'Ostende-Douvres' door Marco Marcovici (Jaren '20 - ingekaderd) 31x41cm

Kavelnr: 4494-018

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €20,00

Huidig bod: € 20,00

Aquarel 'Watermael' door Adriaan Terhell (pseudoniem Ph. Jacoby - ingekaderd en gesigneerd) 59x73cm

Kavelnr: 4494-019

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €75,00

Huidig bod: € 75,00

Kleurenlithografie 'Terraza Sul Mare Con Gabbiani' door Giorgio Zuppini (gesigneerd en ingekaderd) 55x75cm

Kavelnr: 4494-020

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €30,00

Huidig bod: € 30,00

Schilderij olieverf op doek 'Winterlandschap met lantaarnpalen' door Henry Schouten (pseudoniem M. Claes, gesigneerd en gedateerd 1943) 46x4x60cm

Kavelnr: 4494-031

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €300,00

Huidig bod: € 300,00

Lithografie 'Landschap met stad' door Hans Prähofer (gesigneerd, getiteld en ingekaderd) 52x66cm

Kavelnr: 4494-032

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €30,00

Huidig bod: € 30,00

Lithografie 'De Stad' door Hans Prähofer (gesigneerd, gedateerd 1983,getiteld en ingekaderd) 52x66cm

Kavelnr: 4494-033

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €30,00

Huidig bod: € 30,00

Lithografische print op paneel 'Le Lapin Agile' door Bernard Buffet (gesigneerd en gedateerd 1967) 40x80cm

Kavelnr: 4494-038

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €80,00

Huidig bod: € 80,00

Schilderij 'Rusten in de tuin', olieverf op doek door Jules De Smet (gesigneerd en ingekaderd, te restaureren) 42x57cm

Kavelnr: 4494-039

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €25,00

Huidig bod: € 25,00

Schilderij Belgische School 'Bloemenstilleven, olieverf op doek (onleesbaar gesigneerd, ingekaderd) 58x67cm

Kavelnr: 4494-040

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €70,00

Huidig bod: € 70,00

Mixed media Pop Art op doek 'Freud Frau V' door Jan Bollaert (gesigneerd, getiteld en gedateerd 2002) 122x84cm

Kavelnr: 4494-041

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €200,00

Huidig bod: € 200,00

Kunstprint achter glas door Pol Mara (ingekaderd) 76x55cm

Kavelnr: 4494-042

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €30,00

Huidig bod: € 30,00

Acrylschilderij op aquarelpapier 'Grenoble Gospel Singers' door Camille Rouschmeyer (gesigneerd en getiteld) 30x40cm

Kavelnr: 4494-044

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €30,00

Huidig bod: € 30,00

Schilderij 'Egalité (Allégorie)', olieverf op doek door Geneviève Roubaud (gesigneerd, getiteld en gedateerd 1994) 52x62,5

Kavelnr: 4494-046

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €60,00

Huidig bod: € 60,00

Schilderij 'Passion', olieverf op doek door Artur Sudak (gesigneerd en gedateerd) 40x30cm

Kavelnr: 4494-047

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €50,00

Huidig bod: € 50,00

Mixed media op papier 'Neptune/Terra' door Elma van Haren (gesigneerd, getiteld) 72x53cm

Kavelnr: 4494-049

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €50,00

Huidig bod: € 50,00

Schilderij 'Begijnhof' gesigneerd 'Torck P.', olieverf op doek (gesigneerd, ingekaderd) 75x95cm

Kavelnr: 4494-053

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €20,00

Huidig bod: € 20,00

Kleurenhoutdruk 'Boulangerie' door Edgard Tytgat (gesigneerd, genummerd, gedateerd 1944 en ingekaderd) 32x23cm

Kavelnr: 4494-056

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €100,00

Huidig bod: € 100,00

Kleurenhoutdruk 'A la Cruche d'Or' door Edgard Tytgat (gesigneerd,getiteld,gedateerd 1944 en ingekaderd) 32x23cm

Kavelnr: 4494-057

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €100,00

Huidig bod: € 100,00

Offset kunstprint 'Christ as a Clock' door Marc Chagall (ingekaderd achter glas) 30x2x30cm

Kavelnr: 4494-059

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €50,00

Huidig bod: € 50,00

Offset kunstprint 'Maternité au Centaur' door Marc Chagall (ingekaderd achter glas) 30x2x30cm

Kavelnr: 4494-060

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €50,00

Huidig bod: € 50,00

Offset kunstprint 'The offering' door Marc Chagall' (ingekaderd achter glas) 30x2x30cm

Kavelnr: 4494-061

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €50,00

Huidig bod: € 50,00

Schilderij 'Hert bij de rustige vijver' door Friedrich Wilhelm Schreiner (Olieverf op doek,Düsseldorfer School, gesigneerd, ingekaderd) 69x75

Kavelnr: 4494-062

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €150,00

Huidig bod: € 150,00

Kunstboek Victor Vasarely - Op Art - Oostende 1975 met 4 offset kunstprints 31x26,5cm

Kavelnr: 4494-063

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €25,00

Huidig bod: € 27,00

Kunstfolder Gerard Hermans met 9 kleurenlithografiën 22x22cm

Kavelnr: 4494-064

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €15,00

Huidig bod: € 15,00

Kunstalbum Albert Servaes met 6 offset kunstprints (Uitgeverij Ter Weyden, 1965) 60x47cm

Kavelnr: 4494-065

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €25,00

Huidig bod: € 25,00

Alle kavels - Antiek - Aziatica - Decoratie - Design - Kunst - Varia