Home > Oude veilingen > WEGENS STOPZETTING KUNST- EN ANTIEKHANDEL: SCHILDERIJEN, BEELDEN, LITHOGRAFIEËN, VAZEN, WANDTAPIJT, ANTIEK ENZ. (AALTER) (4677) > Kristal
IJsemmer en asbak Kristallglashütte Ernst Buder
Kavelnr: 4724-239 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €20,00
Huidig bod: € 20,00
Robijnrode coupevaas Val Saint Lambert
Robijnrode coupevaas Val Saint Lambert - Kristal - België - 1950-1959 - Afmetingen: 18x23x23cm - Gewicht: 3,8kg - Gemerkt
Kavelnr: 4724-263 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €150,00
Huidig bod: € 150,00
Vaasje Val Saint Lambert
Vaas Val Saint Lambert - Art Deco - Bordeauxrood - Kristal - België - 1950-1959 - Afmetingen: 15x8x8cm - Gewicht: 0,5kg - Gemerkt
Kavelnr: 4724-281 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €50,00
Huidig bod: € 50,00