Home > Oude veilingen > BROCANTE EN GOEDEREN UIT FALINGEN EN INBOEDELS, ENZ.. (SERSKAMP) (4616) > Kledij En Lichaamsverzorging
Alle kavels Auto, Fiets En Toebehoren Boeken,CD's En DVD's Collectors Items En Militaria Gereedschap En Bouwmaterialen Decoratie En Siervoorwerpen Hobby En Sport Horeca En Keuken Huishoudartikelen En Apparaten Juwelen Kaders En Schilderijen Kledij En Lichaamsverzorging Multimedia En Kantoor Meubelen Munten, Zegels En Waardepapieren Poetsen En Onderhoud Speelgoed En Kinderen Vazen En Bloempotten Stoffen En Linnen Verlichting Voeding, Dranken
Alle Kavels Auto, Fiets En Toebehoren Boeken,CD's En DVD's Collectors Items En Militaria Gereedschap En Bouwmaterialen Decoratie En Siervoorwerpen Hobby En Sport Horeca En Keuken Huishoudartikelen En Apparaten Juwelen Kaders En Schilderijen Kledij En Lichaamsverzorging Multimedia En Kantoor Meubelen Munten, Zegels En Waardepapieren Poetsen En Onderhoud Speelgoed En Kinderen Vazen En Bloempotten Stoffen En Linnen Verlichting Voeding, Dranken
Mannenhoed
Mannenhoed, Miami , U.S.A
Kavelnr: 4660-208 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €4,00
Huidig bod: € 4,00
Spikes voor schoenen
Spikes voor schoenen, voor in de sneeuw te stappen, ongebruikt
Kavelnr: 4660-261 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €2,00
Huidig bod: € 2,00
Wintermantel van Scapa
Wintermantel van Scapa, Medium, in zeer nette staat
Kavelnr: 4660-292 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 5 Startbod: €5,00
Huidig bod: € 12,00
Schoenen
Schoenen, maat 45
Kavelnr: 4660-305 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 4 Startbod: €5,00
Huidig bod: € 9,00
Schoenen, maat 47 , 2 paar, ongebruikt
Kavelnr: 4660-306 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €5,00
Huidig bod: € 6,00
Tandenborstels
Tandenborstels, ongebruikt, plm 7 stuks
Kavelnr: 4660-435 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €3,00
Huidig bod: € 3,00
Cowboy hoed met kettings
Cowboy hoed met kettings, 2 stuks
Kavelnr: 4660-459 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €3,00
Handtas
Handtas, Laurent David, ongebruikt
Kavelnr: 4660-539 Conditie: Gebruikt
Brillen voor tv
Brillen voor tv, met hoog kijkrendement, vooral voor mensen met slechtziende ogen, ongebruik, 2 stuks
Kavelnr: 4660-547 Conditie: Gebruikt
Eau de cologne
Eau de cologne, doos kleine flesjes,
Kavelnr: 4660-549 Conditie: Gebruikt
Eau de cologne, 2 stuks
Kavelnr: 4660-576 Conditie: Gebruikt
Haarprodukten
Haarprodukten, petrole, nog in verpakking, plm 3 stuks
Kavelnr: 4660-702 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 2 Startbod: €2,00
Geldbeugel in leder
Geldbeugel in leder, vintage
Kavelnr: 4660-750 Conditie: Gebruikt
Reukwaren
Reukwaren, eau de cologne, volle flessen, plm 4 stuks
Kavelnr: 4660-789 Conditie: Gebruikt
Wintermutsen
Wintermutsen, sjaals, handschoenen, alles ongebruikt
Kavelnr: 4660-813 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €5,00
Huidig bod: € 5,00
Haarbenodigdheden
Haarbenodigdheden, allerlei, veel items ongebruikt
Kavelnr: 4660-823 Conditie: Gebruikt
Winterhandschoenen
Winterhandschoenen, in nette staat
Kavelnr: 4660-836 Conditie: Gebruikt
Legerkleding
Legerkleding, broek, pull, lange en korte jas, 4 stuks
Kavelnr: 4660-859 Conditie: Gebruikt
Reis rugzak
Reis rugzak , ongebruikt
Kavelnr: 4660-870 Conditie: Gebruikt
Reukwaren, 4711 , volle fles
Kavelnr: 4660-851 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 5 Startbod: €3,00
Huidig bod: € 8,00
Herenondergoed
Herenondergoed, kousen, hemdjes, enz.. Alles ongebruikt
Kavelnr: 4660-627 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 9 Startbod: €5,00
Huidig bod: € 17,00
Schoengerief
Schoengerief, waaronder borstels en veters, veters ongebruikt
Kavelnr: 4660-187 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €2,00
Toiletgerief
Toiletgerief, waaronder Avon, enz… verschillende items
Kavelnr: 4660-519 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 9 Startbod: €10,00
Huidig bod: € 28,00
Alle kavels - Auto, Fiets En Toebehoren - Boeken,CD's En DVD's - Collectors Items En Militaria - Gereedschap En Bouwmaterialen - Decoratie En Siervoorwerpen - Hobby En Sport - Horeca En Keuken - Huishoudartikelen En Apparaten - Juwelen - Kaders En Schilderijen - Kledij En Lichaamsverzorging - Multimedia En Kantoor - Meubelen - Munten, Zegels En Waardepapieren - Poetsen En Onderhoud - Speelgoed En Kinderen - Vazen En Bloempotten - Stoffen En Linnen - Verlichting - Voeding, Dranken