Alle kavels
Antiek
Aziatica
Design
Glas
Kristal
Keramiek
Kunst
Porselein

Beeld Herdershond - Faience - Italië - 1970-1979 - Afmetingen: 41x23x15cm - Gewicht: 1,4kg

Kavelnr: 4724-237

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €50,00

Huidig bod: € 50,00

Santon de Provence: 'femme à la lavande' door Peirano - Terracotta - Frankrijk - 1950-1959 - Afmetingen: 28x12x18cm - Gewicht: 0,6kg - Gesigneerd

Kavelnr: 4724-262

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €10,00

Huidig bod: € 10,00

Antieke Westerwald bierkan - Grès (steengoed) - Duitsland - 19e eeuw - Afmetingen: 24x17,5x14cm - Gewicht: 1,1kg - Gemerkt en genummerd

Kavelnr: 4724-264

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €50,00

Huidig bod: € 50,00

Antieke Westerwald bierkan - Biedermeier - Grès (steengoed) - Duitsland - 19e eeuw - Afmetingen: 27x19x15cm - Gewicht: 1,5kg - Genummerd

Kavelnr: 4724-265

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €50,00

Huidig bod: € 50,00

Asbak Elisabeth Vandeweghe voor Perignem - Geglazuurde keramiek - België - 1970-1979 - Afmetingen: 8x13x15cm - Gewicht: 0,850kg - Gesigneerd

Kavelnr: 4724-266

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €50,00

Huidig bod: € 50,00

Asbak Elisabeth Vandeweghe voor Perignem - Geglazuurde keramiek - België - 1970-1979 - Afmetingen: 5,5x14x14cm - Gewicht: 0,7kg - Gesigneerd

Kavelnr: 4724-267

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €50,00

Huidig bod: € 50,00

Waterput Vlaams aardewerk - Keramiek - België - 1930-1939 - Afmetingen: 20x11x12cm - Gewicht: 0,7kg

Kavelnr: 4724-269

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €20,00

Huidig bod: € 20,00

Elisabeth Vandeweghe: 'Meisje met bloem' voor Perignem - Keramiek - België - 1980-1989 - Afmetingen: 22x7x11cm - Gewicht: 1kg - Gesigneerd

Kavelnr: 4724-271

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €50,00

Huidig bod: € 50,00

Antieke Art Nouveau barbotine vaas - Frankrijk - 1900-1919 - Afmetingen: 22x12x15cm - Gewicht: 1kg

Kavelnr: 4724-272

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €20,00

Huidig bod: € 20,00

Kavelnr: 4724-273

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €20,00

Huidig bod: € 20,00

Kavelnr: 4724-275

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €10,00

Huidig bod: € 10,00

Kavelnr: 4724-276

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €50,00

Huidig bod: € 50,00

Koppel vazen in Vlaams aardewerk - België - 1950-1969 - Afmetingen: 37x23x23cm - Gewicht: 5,2kg - Gemerkt en genummerd

Kavelnr: 4724-278

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €50,00

Huidig bod: € 50,00

Ketenvaas Carstens – Aardewerk – West-Duitsland – 1960-1969 - Afmetingen: 26x22x12cm - Gewicht: 1,4kg - Gemerkt

Kavelnr: 4724-282

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €10,00

Huidig bod: € 12,00

Groot beeld Aladin - Faience - Italië - 1970-1979 - Afmetingen: 110x36x36cm - Gewicht: 9,6kg

Kavelnr: 4724-284

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €50,00

Huidig bod: € 50,00

Antieke Japanse Meiji vaas - Blauw geglazuurd steengoed - Japan - 1868-1912 - Afmetingen: 50x30x30cm - Gewicht: 2,5kg - Gesigneerd

Kavelnr: 4724-277

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €50,00

Huidig bod: € 110,00