Oude schilderij op doek, gesigneerd, afm: +/- 40 cm x 30 cm (kom naar de kijkdag om meer info en de conditie te bepalen!)

Kavelnr: 4982-011

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 1,00

Schilderij op doek, gesigneerd, afm: +/- 40 cm x 60 cm(kom naar de kijkdag om meer info en de conditie te bepalen!)

Kavelnr: 4982-018

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 6,00

Schilderij op doek, gesigneerd Karel Van Belle, afm: +/- 80 cm x 98 cm (kom naar de kijkdag om meer info en de conditie te bepalen!)

Kavelnr: 4982-021

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 120,00

Schilderij op doek, gesigneerd, afm: +/- 21 cm x 16 cm(kom naar de kijkdag om meer info en de conditie te bepalen!)

Kavelnr: 4982-033

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 2,00

Kavelnr: 4982-046

Kavel sluit: Gesloten

Biedingen: 46
Startbod: €1,00

Huidig bod: € 270,00

Expressionistische houtsnede, Vermoedelijk Duits, Met monogram (centraal onderaan) (kom naar de kijkdag om meer info en de conditie te bepalen!)

Kavelnr: 4982-053

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 9,00

Schilderij op doek, gesigneerd, afm: +/- 39 cm x 29 cm(kom naar de kijkdag om de conditie te bepalen!)

Kavelnr: 4982-055

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 170,00

Oude schilderij op paneel, gesigneerd en gedateerd (kom naar de kijkdag om de conditie te bepalen!)

Kavelnr: 4982-057

Kavel sluit: Gesloten

Biedingen: 38
Startbod: €1,00

Huidig bod: € 120,00

Grote lijst naar de kunstenaar John James AUDUBON(kom naar de kijkdag om de conditie te bepalen!)

Kavelnr: 4982-054

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 14,00

Oude schilderij op doek, gesigneerd, afm: +/- 19 cm x 24 cm(kom naar de kijkdag om meer info en de conditie te bepalen!)

Kavelnr: 4982-013

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 5,01

Oude schilderij op doek, afm +/- 46 cm x 72 cm (kom naar de kijkdag om meer info en de conditie te bepalen!)

Kavelnr: 4982-005

Kavel sluit: Gesloten

Biedingen: 47
Startbod: €1,00

Huidig bod: € 270,00

Oude schilderij op doek, afm +/- 65 cm x 50 cm (kom naar de kijkdag om meer info en de conditie te bepalen!)

Kavelnr: 4982-002

Kavel sluit: Gesloten

Biedingen: 49
Startbod: €1,00

Huidig bod: € 220,00

Oude schilderij op paneel, gesigneerd, afm +/- 43 cm x 50 cm (kom naar de kijkdag om meer info en de conditie te bepalen!)

Kavelnr: 4982-006

Kavel sluit: Gesloten

Biedingen: 50
Startbod: €1,00

Huidig bod: € 660,00

Oude schilderij op paneel, gesigneerd J B Huysmans, afm +/-: 13,5 cm x 11,5 cm (kom naar de kijkdag om meer info en de conditie te bepalen!)

Kavelnr: 4982-003

Kavel sluit: Gesloten

Biedingen: 44
Startbod: €1,00

Huidig bod: € 240,00

Grote lijst, gesigneerd, afm: +/- 32 cm x 45 cm (kom naar de kijkdag om meer info en de conditie te bepalen!)

Kavelnr: 4982-024

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 14,00

Schilderij op paneel, afm: +/-22,50 cm x 31,50 cm(kom naar de kijkdag om meer info en de conditie te bepalen!)

Kavelnr: 4982-031

Kavel sluit: Gesloten

Biedingen: 33
Startbod: €1,00

Huidig bod: € 114,00

Oude schilderij op doek, afm +/- 48,5 cm x 58,5 cm(kom naar de kijkdag om meer info en de conditie te bepalen!)

Kavelnr: 4982-010

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 66,00

Oude schilderij op paneel, met certificaat van echtheid, afm: +/- 24 cm x 32 cm (kom naar de kijkdag om meer info en de conditie te bepalen!)

Kavelnr: 4982-015

Kavel sluit: Gesloten

Biedingen: 31
Startbod: €1,00

Huidig bod: € 100,00

Oude lijst, naar Josef Untersberger (kom naar de kijkdag om de conditie te bepalen!)

Kavelnr: 4982-075

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 2,00

Schilderij op doek, gesigneerd, afm: +/- 40 cm x 40 cm(kom naar de kijkdag om de conditie te bepalen!)

Kavelnr: 4982-085

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 41,00

Kavelnr: 4982-076

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 2,00

Schilderij op doek, gesigneerd, afm: +/- 40 cm x 57 cm(kom naar de kijkdag om de conditie te bepalen!)

Kavelnr: 4982-051

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 31,00

Schilderij op doek, gesigneerd, afm: +/- 80 cm x 60 cm(kom naar de kijkdag om meer info en de conditie te bepalen!)

Kavelnr: 4982-027

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 26,00

Schilderij op doek, gesigneerd, afm: +/- 18 cm x 18 cm(kom naar de kijkdag om de conditie te bepalen!)

Kavelnr: 4982-091

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 5,00

Koperen hoog reliëf, afm: +/- 35 cm x 62 cm (kom naar de kijkdag om de conditie te bepalen!)

Kavelnr: 4982-026

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 28,00

Schilderij op paneel, gesigneerd, afm: +/- 40 cm x 30 cm(kom naar de kijkdag om de conditie te bepalen!)

Kavelnr: 4982-045

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 12,00

Schilderij op doek, gesigneerd, afm: +/- 55 cm x 45 cm (kom naar de kijkdag om de conditie te bepalen!)

Kavelnr: 4982-082

Kavel sluit: Gesloten

Biedingen: 21
Startbod: €1,00

Huidig bod: € 32,00

Oude schilderij op paneel, gesigneerd, afm: +/- 23,5 cm x 29 cm (kom naar de kijkdag om meer info en de conditie te bepalen!)

Kavelnr: 4982-014

Kavel sluit: Gesloten

Biedingen: 22
Startbod: €1,00

Huidig bod: € 72,00

Oude schilderij op toile, afm: +/- 67 cm x 50 cm(kom naar de kijkdag om de conditie te bepalen!)

Kavelnr: 4982-048

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 38,00

Oude schilderij op doek, afm +/- 40 cm x 30 cm (kom naar de kijkdag om meer info en de conditie te bepalen!)

Kavelnr: 4982-008

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 12,00

Schilderij op glas, gesigneerd Alexandre Louis Leloir, afm: +/- 44 cm x 63 cm(kom naar de kijkdag om meer info en de conditie te bepalen!)

Kavelnr: 4982-025

Kavel sluit: Gesloten

Biedingen: 38
Startbod: €1,00

Huidig bod: € 120,00

Grote oude lijst, afm: +/- 70 cm 54 cm (kom naar de kijkdag om de conditie te bepalen!)

Kavelnr: 4982-036

Kavel sluit: Gesloten

Biedingen: 28
Startbod: €1,00

Huidig bod: € 90,00

Gemengde techniek op papier onder glas, gesigneerd, afm: +/- 55,5 cm x 100 cm (kom naar de kijkdag om meer info en de conditie te bepalen!)

Kavelnr: 4982-017

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 26,00

Kavelnr: 4982-007

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 12,00

Schilderij op paneel, met certificaat van echtheid, afm: +/-24 cm x 32 cm(kom naar de kijkdag om meer info en de conditie te bepalen!)

Kavelnr: 4982-029

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 80,00

Schilderij op paneel, gesigneerd, afm: +/- 60 cm X 90 cm (kom naar de kijkdag om meer info en de conditie te bepalen!)

Kavelnr: 4982-034

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 130,00

<123>

Alle kavels - Boeken - Collector's Items - Decoratie - Juwelen - Salon - Multimedia - Varia - Klokken - Verlichting - Kaders/Schilderijen - Tekeningen