Home > Oude veilingen > DIVERSE GOEDEREN UIT FALINGEN EN INBOEDELS, ENZ.. (BAASRODE) (4697) > Kaders, Posters En Schilderijen
Alle kavels Auto, Fiets En Toebehoren Aanhangwagen Boeken,CD's En DVD's Collectors Items En Militaria Decoratie En Siervoorwerpen Gereedschap En Bouwmaterialen Hobby En Sport Horeca En Keuken Huishoudartikelen En Apparaten Kledij En Lichaamsverzorging Meubelen Juwelen Kaders, Posters En Schilderijen Multimedia En Kantoor Munten, Zegels En Waardepapieren Poetsen En Onderhoud Stoffen En Linnen Vazen En Bloempotten Speelgoed En Kinderen Verlichting Voeding, Dranken
Alle Kavels Auto, Fiets En Toebehoren Aanhangwagen Boeken,CD's En DVD's Collectors Items En Militaria Decoratie En Siervoorwerpen Gereedschap En Bouwmaterialen Hobby En Sport Horeca En Keuken Huishoudartikelen En Apparaten Kledij En Lichaamsverzorging Meubelen Juwelen Kaders, Posters En Schilderijen Multimedia En Kantoor Munten, Zegels En Waardepapieren Poetsen En Onderhoud Stoffen En Linnen Vazen En Bloempotten Speelgoed En Kinderen Verlichting Voeding, Dranken
Devoticakader
Devoticakader,hoogte 23cm
Kavelnr: 4744-002 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 2,00
Kader,kerk van Smetlede
Kavelnr: 4744-007 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €2,00
Schilderij op doek,70x58cm
Kavelnr: 4744-056 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €20,00
Huidig bod: € 22,00
Tekening in kader
Tekening in kader,56x46cm,getekend
Kavelnr: 4744-058 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €3,00
Huidig bod: € 3,00
Kaders,3 stuks
Kavelnr: 4744-068 Conditie: Gebruikt
Moderne kader
Kavelnr: 4744-107 Conditie: Gebruikt
Kavelnr: 4744-116 Conditie: Gebruikt
Waterverfschilderij in kader
Kavelnr: 4744-117 Conditie: Gebruikt
Canvaskader
Kavelnr: 4744-119 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 1,00
Kadertje Tin Tin
Kavelnr: 4744-169 Conditie: Gebruikt
Papyrus in kader
Kavelnr: 4744-180 Conditie: Gebruikt
Kader,getekend
Kavelnr: 4744-212 Conditie: Gebruikt
Kadertje met gravure
Kavelnr: 4744-230 Conditie: Gebruikt
Kavelnr: 4744-246 Conditie: Gebruikt
Kadertjes met figuur in zilverdraad
Kadertjes met figuur in zilverdraad,2 stuks
Kavelnr: 4744-250 Conditie: Gebruikt
Tekening
Tekening,jaar 1973.
Kavelnr: 4744-269 Conditie: Gebruikt
Oude kadertjes
Oude kadertjes,4 stuks
Kavelnr: 4744-271 Conditie: Gebruikt
Grote kader met kerk
Kavelnr: 4744-280 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €5,00
Huidig bod: € 5,00
Groot canvasdoek
Groot canvasdoek,115x89cm
Kavelnr: 4744-289 Conditie: Gebruikt
Kavelnr: 4744-292 Conditie: Gebruikt
Fotokaders
Fotokaders,5 stuks
Kavelnr: 4744-312 Conditie: Gebruikt
Oude kaders
Oude kaders,6 stuks
Kavelnr: 4744-326 Conditie: Gebruikt
Kader Marilyn Monroe
Kader Marilyn Monroe,uit rouwkoop
Kavelnr: 4744-333 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €5,00
Huidig bod: € 6,00
Reliéf in ijzer
Kavelnr: 4744-336 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €20,00
Huidig bod: € 20,00
Religieuze reliéf in koper
Religieuze reliéf in koper,54x40cm
Kavelnr: 4744-354 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €40,00
Huidig bod: € 45,00
Kavelnr: 4744-358 Conditie: Gebruikt
Litho van Bruyneel
Kavelnr: 4744-361 Conditie: Gebruikt
Kavelnr: 4744-362 Conditie: Gebruikt
Kleurenets getekend en genummerd Julien Van Santen
Kleurenets getekend en genummerd Julien Van Santen,80x60cm
Kavelnr: 4744-364 Conditie: Gebruikt
Oude kader met tekening
Oude kader met tekening,52x66cm,getekend
Kavelnr: 4744-365 Conditie: Gebruikt
Kleurenets De lente
Kleurenets De lente,56x50cm,getekend Roger Hebbelinck nr 190/350.
Kavelnr: 4744-366 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €30,00
Huidig bod: € 32,00
Kavelnr: 4744-370 Conditie: Gebruikt
Landelijke kadertjes
Landelijke kadertjes,2 stuks
Kavelnr: 4744-375 Conditie: Gebruikt
Sierkader
Kavelnr: 4744-389 Conditie: Gebruikt
Kavelnr: 4744-390 Conditie: Gebruikt
Kavelnr: 4744-401 Conditie: Gebruikt
Alle kavels - Auto, Fiets En Toebehoren - Aanhangwagen - Boeken,CD's En DVD's - Collectors Items En Militaria - Decoratie En Siervoorwerpen - Gereedschap En Bouwmaterialen - Hobby En Sport - Horeca En Keuken - Huishoudartikelen En Apparaten - Kledij En Lichaamsverzorging - Meubelen - Juwelen - Kaders, Posters En Schilderijen - Multimedia En Kantoor - Munten, Zegels En Waardepapieren - Poetsen En Onderhoud - Stoffen En Linnen - Vazen En Bloempotten - Speelgoed En Kinderen - Verlichting - Voeding, Dranken