Home > Oude veilingen > DIVERSE INBOEDELS EN FALINGEN (BAASRODE) (5008) > Kaders En Schilderijen
Alle kavels Auto, Fiets En Toebehoren Boeken,CD's En DVD's Collectors Items En Militaria Decoratie En Siervoorwerpen Gereedschap En Bouwmaterialen Hobby En Sport Huishoudartikelen En Apparaten Horeca En Keuken Juwelen Kaders En Schilderijen Kledij, Schoenen En Tassen Lichaamsverzorging Meubelen Munten, Zegels En Waardepapieren Multimedia En Kantoor Poetsen En Onderhoud Speelgoed En Kinderen Stoffen En Linnen Vazen En Bloempotten Verlichting Voeding, Dranken
Alle Kavels Auto, Fiets En Toebehoren Boeken,CD's En DVD's Collectors Items En Militaria Decoratie En Siervoorwerpen Gereedschap En Bouwmaterialen Hobby En Sport Huishoudartikelen En Apparaten Horeca En Keuken Juwelen Kaders En Schilderijen Kledij, Schoenen En Tassen Lichaamsverzorging Meubelen Munten, Zegels En Waardepapieren Multimedia En Kantoor Poetsen En Onderhoud Speelgoed En Kinderen Stoffen En Linnen Vazen En Bloempotten Verlichting Voeding, Dranken
Zeefdruk
Zeefdruk,nr 150/200.
Kavelnr: 5072-020 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 1,00
Oude kadertjes
Oude kadertjes,4 stuks
Kavelnr: 5072-040 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 2,00
Wielertekening achter glas
Wielertekening achter glas,nr 4/12.
Kavelnr: 5072-049 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €5,00
Huidig bod: € 5,00
Schilderij"het verboden schrift"
Schilderij"het verboden schrift",130x108cm
Kavelnr: 5072-054 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €50,00
Huidig bod: € 50,00
Schilderij op doek,getekend Rik Mulders,107x87cm
Kavelnr: 5072-122 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €20,00
Huidig bod: € 20,00
Schilder afdekfolie
Kavelnr: 5072-276 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 2 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 3,00
Grote kader
Kavelnr: 5072-311 Conditie: Gebruikt
Fotokaders
Fotokaders,6 stuks
Kavelnr: 5072-351 Conditie: Gebruikt
afiche"Belgié bebloemd'jaar 1930.
Kavelnr: 5072-418 Conditie: Gebruikt
Puzzel in kader
Kavelnr: 5072-420 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €2,00
Oude portretfoto"Koning Albert I"
Kavelnr: 5072-444 Conditie: Gebruikt
kadertje met vlinders
Kavelnr: 5072-467 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €2,00
Antiek kruisbeeld in ovalen kader
Antiek kruisbeeld in ovalen kader,34x27cm
Kavelnr: 5072-468 Conditie: Gebruikt
Vintage kader met gestoken doek
Vintage kader met gestoken doek,60x75cm
Kavelnr: 5072-481 Conditie: Gebruikt
Oude oorlogskader
Oude oorlogskader,60x75cm
Kavelnr: 5072-497 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 4 Startbod: €8,00
Huidig bod: € 12,00
Bkleurendruk in kader
Bkleurendruk in kader,58x50cm
Kavelnr: 5072-501 Conditie: Gebruikt
Oud schilderij op doek
Oud schilderij op doek,41x50cm
Kavelnr: 5072-509 Conditie: Gebruikt
Grote kader,getekend R.Callebaut,150x195cm
Kavelnr: 5072-515 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €8,00
Huidig bod: € 8,00
Alle kavels - Auto, Fiets En Toebehoren - Boeken,CD's En DVD's - Collectors Items En Militaria - Decoratie En Siervoorwerpen - Gereedschap En Bouwmaterialen - Hobby En Sport - Huishoudartikelen En Apparaten - Horeca En Keuken - Juwelen - Kaders En Schilderijen - Kledij, Schoenen En Tassen - Lichaamsverzorging - Meubelen - Munten, Zegels En Waardepapieren - Multimedia En Kantoor - Poetsen En Onderhoud - Speelgoed En Kinderen - Stoffen En Linnen - Vazen En Bloempotten - Verlichting - Voeding, Dranken