Home > Oude veilingen > VEILING VAN DIVERSE FALINGEN EN INBOEDELS ENZ. (BAASRODE) (5007) > Kaders En Schilderijen
Alle kavels Auto, Fiets En Toebehoren Boeken,CD's En DVD's Collectors Items En Militaria Decoratie En Siervoorwerpen Gereedschap En Bouwmaterialen Horeca En Keuken Hobby En Sport Huishoudartikelen En Apparaten Juwelen Kaders En Schilderijen Kledij, Schoenen En Tassen Lichaamsverzorging Meubelen Multimedia En Kantoor Poetsen En Onderhoud Vazen En Bloempotten Speelgoed En Kinderen Verlichting Munten, Zegels En Waardepapieren Voeding, Dranken
Alle Kavels Auto, Fiets En Toebehoren Boeken,CD's En DVD's Collectors Items En Militaria Decoratie En Siervoorwerpen Gereedschap En Bouwmaterialen Horeca En Keuken Hobby En Sport Huishoudartikelen En Apparaten Juwelen Kaders En Schilderijen Kledij, Schoenen En Tassen Lichaamsverzorging Meubelen Multimedia En Kantoor Poetsen En Onderhoud Vazen En Bloempotten Speelgoed En Kinderen Verlichting Munten, Zegels En Waardepapieren Voeding, Dranken
Hangplaat
Kavelnr: 5070-008 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €4,00
Huidig bod: € 5,00
Schilderij op paneel
Schilderij op paneel,38x47cm
Kavelnr: 5070-106 Conditie: Gebruikt
Schilderij op doek,32x37cm
Kavelnr: 5070-107 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €4,00
Huidig bod: € 4,00
Educatieve kaders in canvas
Educatieve kaders in canvas,50x50cm,2 stuks
Kavelnr: 5070-135 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €10,00
Huidig bod: € 10,00
Reproductie Van Gogh op canvas
Reproductie Van Gogh op canvas,47x62cm
Kavelnr: 5070-160 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €2,00
Huidig bod: € 2,00
Kader New-York
Kader New-York,47x62cm
Kavelnr: 5070-161 Conditie: Gebruikt
Diverse kaders in 2 dozen
Diverse kaders in 2 dozen,ongebruikt
Kavelnr: 5070-190 Conditie: Gebruikt
Religieuze kader
Religieuze kader,82x45cm
Kavelnr: 5070-219 Conditie: Gebruikt
Egyptische kader met papyrus
Egyptische kader met papyrus,50x60cm
Kavelnr: 5070-220 Conditie: Gebruikt
Kader in canvas
Kader in canvas,70x50cm
Kavelnr: 5070-242 Conditie: Gebruikt
Egyptische kaders met papyrus
Egyptische kaders met papyrus,43x33cm,3 stuks
Kavelnr: 5070-243 Conditie: Gebruikt
Schilderijtjes op doek
Schilderijtjes op doek,getekend R.Van Haver,D'mondse school,2 stuks
Kavelnr: 5070-246 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €5,00
Kleurposter
Kleurposter,getekend en genummerd,61x50cm
Kavelnr: 5070-287 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €6,00
Huidig bod: € 6,00
Kader achter glas
Kader achter glas,42x32cm
Kavelnr: 5070-327 Conditie: Gebruikt
Decoratieve kader in hout
Decoratieve kader in hout,40x40cm
Kavelnr: 5070-409 Conditie: Gebruikt
Kadertje in hout
Kadertje in hout,22x30cm
Kavelnr: 5070-410 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 1,00
Vintage kader met verlichting
Vintage kader met verlichting,65x48cm,licht besch.
Kavelnr: 5070-425 Conditie: Gebruikt
Vintage kaders
Vintage kaders,33x42cm,2 stuks
Kavelnr: 5070-435 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €2,00
Huidig bod: € 3,00
Vintage kader in houtsnijwerk
Vintage kader in houtsnijwerk,28x34cm
Kavelnr: 5070-443 Conditie: Gebruikt
Schilderij op paneel,40x50cm,niet getekend
Kavelnr: 5070-449 Conditie: Gebruikt
Poster"Ros Beiaard"plm 70x90cm
Kavelnr: 5070-525 Conditie: Gebruikt
Kadertje en partij ronde en rechthoekige dienbladen
Kavelnr: 5070-533 Conditie: Gebruikt
Kaders,2 stuks,1 getekend 1 met houtsnijwerk
Kavelnr: 5070-562 Conditie: Gebruikt
Kader in canvas,60x80cm
Kavelnr: 5070-570 Conditie: Gebruikt
Schilderijtje
Schilderijtje,33x38cm
Kavelnr: 5070-575 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €10,00
Huidig bod: € 12,00
Kader "Zeevaartpolitie"op volkernplaat
Kader "Zeevaartpolitie"op volkernplaat,40x30cm
Kavelnr: 5070-580 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €3,00
Oud schilderij op doek
Oud schilderij op doek,42x83cm
Kavelnr: 5070-581 Conditie: Gebruikt
Oude gravure
Oude gravure,36x47cm
Kavelnr: 5070-615 Conditie: Gebruikt
Kavelnr: 5070-616 Conditie: Gebruikt
Kavelnr: 5070-617 Conditie: Gebruikt
Litho achter glas
Litho achter glas,56x76cm,getekend
Kavelnr: 5070-618 Conditie: Gebruikt
Schilderijdruk op doek
Schilderijdruk op doek,120x80cm,gesigneerd
Kavelnr: 5070-624 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €8,00
Huidig bod: € 8,00
Vintage schilderij op plaat
Vintage schilderij op plaat,133x53cm
Kavelnr: 5070-658 Conditie: Gebruikt
Oude schilderij op doek
Oude schilderij op doek,140x80cm,getekend(opgelet kader besch.)
Kavelnr: 5070-661 Conditie: Gebruikt
Oude kader achter glas
Oude kader achter glas,134x65cm
Kavelnr: 5070-662 Conditie: Gebruikt
Foto of kalenderhouder in aluminium ex Sabena
Foto of kalenderhouder in aluminium ex Sabena,4 stuks,col.item
Kavelnr: 5071-361 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €1,00
Alle kavels - Auto, Fiets En Toebehoren - Boeken,CD's En DVD's - Collectors Items En Militaria - Decoratie En Siervoorwerpen - Gereedschap En Bouwmaterialen - Horeca En Keuken - Hobby En Sport - Huishoudartikelen En Apparaten - Juwelen - Kaders En Schilderijen - Kledij, Schoenen En Tassen - Lichaamsverzorging - Meubelen - Multimedia En Kantoor - Poetsen En Onderhoud - Vazen En Bloempotten - Speelgoed En Kinderen - Verlichting - Munten, Zegels En Waardepapieren - Voeding, Dranken