Home > Oude veilingen > MEUBELEN, DECORATIE EN HUISHOUDARTIKELEN UIT INBOEDEL (HELDERGEM) (4961) > Kaders En Schilderijen
Alle kavels Decoratie En Siervoorwerpen Gereedschap En Bouwmaterialen Hobby En Sport Horeca En Keuken Huishoudartikelen En Apparaten Juwelen Kaders En Schilderijen Kledij, Schoenen En Tassen Meubelen Multimedia En Kantoor Vazen En Bloempotten Verlichting
Alle Kavels Decoratie En Siervoorwerpen Gereedschap En Bouwmaterialen Hobby En Sport Horeca En Keuken Huishoudartikelen En Apparaten Juwelen Kaders En Schilderijen Kledij, Schoenen En Tassen Meubelen Multimedia En Kantoor Vazen En Bloempotten Verlichting
Oude fotokader
Oude fotokader , antiek
Kavelnr: 5024-029 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €20,00
Huidig bod: € 20,00
Locatie: Heldergem
Kaders, plm 2 stuks
Kavelnr: 5024-043 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €3,00
Huidig bod: € 3,00
Kadertjes
Kadertjes, plm 5 stuks
Kavelnr: 5024-058 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €6,00
Huidig bod: € 6,00
Foto kadertje
Foto kadertje, oud
Kavelnr: 5024-085 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €2,00
Huidig bod: € 2,00
Kavelnr: 5024-124 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €5,00
Huidig bod: € 5,00
Kader met gestoken doek
Kavelnr: 5024-130 Conditie: Gebruikt
Kader, gesigneerd, afm plm 127 cm x 103 cm
Kavelnr: 5024-139 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €40,00
Huidig bod: € 40,00
Kader met bloemen
Kader met bloemen, gesigneerd,
Kavelnr: 5024-129 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €10,00
Huidig bod: € 12,00
Kaders in hout
Kaders in hout, 2 stuks
Kavelnr: 5024-012 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €5,00
Alle kavels - Decoratie En Siervoorwerpen - Gereedschap En Bouwmaterialen - Hobby En Sport - Horeca En Keuken - Huishoudartikelen En Apparaten - Juwelen - Kaders En Schilderijen - Kledij, Schoenen En Tassen - Meubelen - Multimedia En Kantoor - Vazen En Bloempotten - Verlichting