Oude fotokader , antiek

Kavelnr: 5024-029

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €20,00

Huidig bod: € 20,00

Locatie: Heldergem

Kaders, plm 2 stuks

Kavelnr: 5024-043

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €3,00

Huidig bod: € 3,00

Locatie: Heldergem

Kadertjes, plm 5 stuks

Kavelnr: 5024-058

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €6,00

Huidig bod: € 6,00

Locatie: Heldergem

Foto kadertje, oud

Kavelnr: 5024-085

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €2,00

Huidig bod: € 2,00

Locatie: Heldergem

Kavelnr: 5024-124

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €5,00

Huidig bod: € 5,00

Locatie: Heldergem

Kader met gestoken doek

Kavelnr: 5024-130

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €3,00

Huidig bod: € 3,00

Locatie: Heldergem

Kader, gesigneerd, afm plm 127 cm x 103 cm

Kavelnr: 5024-139

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €40,00

Huidig bod: € 40,00

Locatie: Heldergem

Kader met bloemen, gesigneerd,

Kavelnr: 5024-129

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €10,00

Huidig bod: € 12,00

Locatie: Heldergem

Kaders in hout, 2 stuks

Kavelnr: 5024-012

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €5,00

Huidig bod: € 6,00

Locatie: Heldergem