Home > Oude veilingen > BROCANTE EN GOEDEREN UIT FALINGEN EN INBOEDELS, ENZ..DEEL 1 (SERSKAMP) (4824) > Kaders En Schilderijen
Alle kavels Auto, Fiets En Toebehoren Boeken,CD's En DVD's Collectors Items En Militaria Gereedschap En Bouwmaterialen Hobby En Sport Decoratie En Siervoorwerpen Horeca En Keuken Huishoudartikelen En Apparaten Juwelen Kaders En Schilderijen Lichaamsverzorging Kledij, Schoenen En Tassen Meubelen Multimedia En Kantoor Munten, Zegels En Waardepapieren Poetsen En Onderhoud Prenten En Affiches Speelgoed En Kinderen Stoffen En Linnen Vazen En Bloempotten Verlichting Voeding, Dranken
Alle Kavels Auto, Fiets En Toebehoren Boeken,CD's En DVD's Collectors Items En Militaria Gereedschap En Bouwmaterialen Hobby En Sport Decoratie En Siervoorwerpen Horeca En Keuken Huishoudartikelen En Apparaten Juwelen Kaders En Schilderijen Lichaamsverzorging Kledij, Schoenen En Tassen Meubelen Multimedia En Kantoor Munten, Zegels En Waardepapieren Poetsen En Onderhoud Prenten En Affiches Speelgoed En Kinderen Stoffen En Linnen Vazen En Bloempotten Verlichting Voeding, Dranken
Oude prent achter glas
Kavelnr: 4878-015 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 2 Startbod: €2,00
Huidig bod: € 4,00
Kavelnr: 4878-016 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 9 Startbod: €2,00
Huidig bod: € 12,00
Potloodtekening
Kavelnr: 4878-019 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €3,00
Huidig bod: € 3,00
Kavelnr: 4878-020 Conditie: Gebruikt
Tekening
Tekening, gesigneerd
Kavelnr: 4878-022 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €20,00
Huidig bod: € 20,00
Kaders, met voorstelling van kippen, 3 stuks
Kavelnr: 4878-045 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €2,00
Huidig bod: € 2,00
Schilderij op doek, afm plm 74 x 44 cm , reproduktie
Kavelnr: 4878-046 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €10,00
Huidig bod: € 10,00
Schilderij op doek, oud
Kavelnr: 4878-063 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €10,00
Schilderij op paneel
Schilderij op paneel, oorlogsboten, gesigneerd
Kavelnr: 4878-064 Conditie: Gebruikt
Pentekening
Pentekening , gesigneerd
Kavelnr: 4878-075 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 17 Startbod: €5,00
Huidig bod: € 34,00
Oud schilderijtje op paneel
Oud schilderijtje op paneel, voorstelling van kippen, gesigneerd, afm plm 45 op 34 cm
Kavelnr: 4878-126 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 31 Startbod: €25,00
Huidig bod: € 211,00
Oud schilderij
Oud schilderij, gesigneerd, 1940
Kavelnr: 4878-131 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €5,00
Huidig bod: € 5,00
Kader met engelen
Kader met engelen, op koper gegraveerd, afm plm 47 x 47 cm
Kavelnr: 4878-143 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 7 Startbod: €15,00
Huidig bod: € 29,00
Schilderij op doek, reproduktie, naar Peeters B 1614-1652 , storm op zee, afm plm 45x37 cm
Kavelnr: 4878-156 Conditie: Gebruikt
Schilderij op doek, ovalen kader afm plm 80 cm x 60 cm
Kavelnr: 4878-157 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 5 Startbod: €10,00
Fotokader
Fotokader , verzilverd
Kavelnr: 4878-188 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €1,00
Devotica beeldje in ovalen kadertje
Devotica beeldje in ovalen kadertje , antiek
Kavelnr: 4878-201 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 3 Startbod: €3,00
Huidig bod: € 6,00
Schilderij op doek, gesigneerd, afm plm 102 x 81 cm
Kavelnr: 4878-221 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €8,00
Huidig bod: € 8,00
Kavelnr: 4878-222 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €3,00
Kadertje
Kadertje, betekenis van de naam Ivonne
Kavelnr: 4878-282 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 1,00
Kadertje, betekenis van de naam Marcel
Kavelnr: 4878-283 Conditie: Gebruikt
Kadertjes
Kadertjes, getekend
Kavelnr: 4878-295 Conditie: Gebruikt
Gravures
Gravures, compete voorstelling van papiermolen uit de XVIII periode
Kavelnr: 4878-312 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 6 Startbod: €2,00
Aquarel tekeningen van Gent
Aquarel tekeningen van Gent , plm 7 stuks , gesigneerd
Kavelnr: 4878-364 Conditie: Gebruikt
Tekening van Philippe Fontein
Kavelnr: 4878-365 Conditie: Gebruikt
Tekening van Marcel De Grauwe
Kavelnr: 4878-372 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 14 Startbod: €2,00
Huidig bod: € 22,00
Kadertje Anton Piek
Kavelnr: 4878-393 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €2,00
Schilderijtje
Kavelnr: 4878-382 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 23 Startbod: €2,00
Huidig bod: € 36,00
Alle kavels - Auto, Fiets En Toebehoren - Boeken,CD's En DVD's - Collectors Items En Militaria - Gereedschap En Bouwmaterialen - Hobby En Sport - Decoratie En Siervoorwerpen - Horeca En Keuken - Huishoudartikelen En Apparaten - Juwelen - Kaders En Schilderijen - Lichaamsverzorging - Kledij, Schoenen En Tassen - Meubelen - Multimedia En Kantoor - Munten, Zegels En Waardepapieren - Poetsen En Onderhoud - Prenten En Affiches - Speelgoed En Kinderen - Stoffen En Linnen - Vazen En Bloempotten - Verlichting - Voeding, Dranken