Home > Oude veilingen > BROCANTE EN GOEDEREN UIT FALINGEN EN INBOEDELS, ENZ.. (SERSKAMP) (4616) > Kaders En Schilderijen
Alle kavels Auto, Fiets En Toebehoren Boeken,CD's En DVD's Collectors Items En Militaria Gereedschap En Bouwmaterialen Decoratie En Siervoorwerpen Hobby En Sport Horeca En Keuken Huishoudartikelen En Apparaten Juwelen Kaders En Schilderijen Kledij En Lichaamsverzorging Multimedia En Kantoor Meubelen Munten, Zegels En Waardepapieren Poetsen En Onderhoud Speelgoed En Kinderen Vazen En Bloempotten Stoffen En Linnen Verlichting Voeding, Dranken
Alle Kavels Auto, Fiets En Toebehoren Boeken,CD's En DVD's Collectors Items En Militaria Gereedschap En Bouwmaterialen Decoratie En Siervoorwerpen Hobby En Sport Horeca En Keuken Huishoudartikelen En Apparaten Juwelen Kaders En Schilderijen Kledij En Lichaamsverzorging Multimedia En Kantoor Meubelen Munten, Zegels En Waardepapieren Poetsen En Onderhoud Speelgoed En Kinderen Vazen En Bloempotten Stoffen En Linnen Verlichting Voeding, Dranken
Foto kader in koper
Foto kader in koper, afm plm 14 op 18 cm
Kavelnr: 4660-141 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €10,00
Huidig bod: € 10,00
Kader in massief koper
Kader in massief koper , doorsnede 35 cm
Kavelnr: 4660-146 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 4 Startbod: €3,00
Huidig bod: € 7,00
Kader , Koning Albert, afm plm 70 op 89 cm
Kavelnr: 4660-166 Conditie: Gebruikt
Kaders , moderne, 2 stuks
Kavelnr: 4660-196 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 2,00
Schilderij op doek, afm plm 66 cm x 76 cm
Kavelnr: 4660-197 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €15,00
Huidig bod: € 17,00
Schilderij op doek, afm plm 75 cm x 67 cm
Kavelnr: 4660-199 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €20,00
Huidig bod: € 22,00
Kader, gesigneerd
Kavelnr: 4660-224 Conditie: Gebruikt
Kader , jaar 1903, glas ontbreekt
Kavelnr: 4660-231 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 2 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 3,00
Kadertjes
Kadertjes, 3 op doek, 1 op paneel
Kavelnr: 4660-234 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 2 Startbod: €5,00
Moderne kader
Kavelnr: 4660-235 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €2,00
Kaders, oude, plm 8 stuks
Kavelnr: 4660-285 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 5 Startbod: €3,00
Huidig bod: € 8,00
Oude kader met schilderijtje
Oude kader, met schilderijtje, afm. plm. 49 op 63 cm
Kavelnr: 4660-296 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 18 Startbod: €7,00
Huidig bod: € 40,00
Schilderij op doek, 1943, afm plm 57 op 70 cm, getekend
Kavelnr: 4660-299 Conditie: Gebruikt
Kadertjes, moeder met kind, plm 7 stuks
Kavelnr: 4660-309 Conditie: Gebruikt
Iconen
Iconen, afm plm 70 op 30 cm , antiek
Kavelnr: 4660-327 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €50,00
Huidig bod: € 50,00
Fotokader in marmer
Fotokader in marmer, glas ontbreekt, afm plm 37 cm
Kavelnr: 4660-328 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €2,00
Kader met jachthond in koper
Kader met jachthond in koper, relief,afm plm 33 cm op 40 cm
Kavelnr: 4660-358 Conditie: Gebruikt
Jaarmarkt Schellebelle
Jaarmarkt Schellebelle, oude foto
Kavelnr: 4660-369 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €5,00
Huidig bod: € 6,00
Kader met schilderijtje
Kader met schilderijtje, afm. plm. 49 op 63 cm
Kavelnr: 4660-391 Conditie: Gebruikt
Schilderij op doek, getekend
Kavelnr: 4660-402 Conditie: Gebruikt
Doek in kader
Kavelnr: 4660-403 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 3 Startbod: €5,00
Foto kaders
Foto kaders , plm 4 stuks
Kavelnr: 4660-405 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €8,00
Huidig bod: € 9,00
Foto kader
Foto kader, licht beschadigd aan dier
Kavelnr: 4660-408 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €4,00
Huidig bod: € 4,00
Foto kaders , met rood randje, oude, plm 8 stuks , in metaal
Kavelnr: 4660-413 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 8 Startbod: €3,00
Huidig bod: € 12,00
Foto kader in koper, afm plm 20 op 23 cm
Kavelnr: 4660-419 Conditie: Gebruikt
Kinderkaders
Kinderkaders, 2 stuks
Kavelnr: 4660-475 Conditie: Gebruikt
Ovalen kaders
Ovalen kaders , bloemen op fluwelen ondergrond, 2 stuks
Kavelnr: 4660-523 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 4 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 5,00
Kader, zicht van Geraardsbergen
Kavelnr: 4660-537 Conditie: Gebruikt
Ovalen kadertjes
Ovalen kadertjes, 2 stuks
Kavelnr: 4660-571 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 8 Startbod: €2,00
Glasraam
Kavelnr: 4660-607 Conditie: Gebruikt
Schilderij, het wenend meisje, oud
Kavelnr: 4660-610 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €15,00
Huidig bod: € 15,00
Ovalen kadertjes, 3 stuks
Kavelnr: 4660-612 Conditie: Gebruikt
Kavelnr: 4660-614 Conditie: Gebruikt
Muurdecoratie in massief koper
Kavelnr: 4660-623 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 2 Startbod: €3,00
Oude kader
Kavelnr: 4660-628 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €3,00
Muurdecoratie met gedroogde bloempjes
Muurdecoratie met gedroogde bloempjes, 2 stuks
Kavelnr: 4660-637 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 1,00
Alle kavels - Auto, Fiets En Toebehoren - Boeken,CD's En DVD's - Collectors Items En Militaria - Gereedschap En Bouwmaterialen - Decoratie En Siervoorwerpen - Hobby En Sport - Horeca En Keuken - Huishoudartikelen En Apparaten - Juwelen - Kaders En Schilderijen - Kledij En Lichaamsverzorging - Multimedia En Kantoor - Meubelen - Munten, Zegels En Waardepapieren - Poetsen En Onderhoud - Speelgoed En Kinderen - Vazen En Bloempotten - Stoffen En Linnen - Verlichting - Voeding, Dranken