Home > Oude veilingen > VEILING VAN DIVERSE FALINGEN EN INBOEDELS ENZ. DEEL 1 (BAASRODE) (4612) > Kaders En Schilderijen
Alle kavels Auto, Fiets En Toebehoren Collectors Items En Militaria Boeken,CD's En DVD's Decoratie En Siervoorwerpen Gereedschap En Bouwmaterialen Hobby En Sport Horeca En Keuken Huishoudartikelen En Apparaten Kaders En Schilderijen Juwelen Meubelen Kledij En Lichaamsverzorging Munten, Zegels En Waardepapieren Multimedia En Kantoor Poetsen En Onderhoud Speelgoed En Kinderen Stoffen En Linnen Vazen En Bloempotten Verlichting Voeding, Dranken
Alle Kavels Auto, Fiets En Toebehoren Collectors Items En Militaria Boeken,CD's En DVD's Decoratie En Siervoorwerpen Gereedschap En Bouwmaterialen Hobby En Sport Horeca En Keuken Huishoudartikelen En Apparaten Kaders En Schilderijen Juwelen Meubelen Kledij En Lichaamsverzorging Munten, Zegels En Waardepapieren Multimedia En Kantoor Poetsen En Onderhoud Speelgoed En Kinderen Stoffen En Linnen Vazen En Bloempotten Verlichting Voeding, Dranken
Sierkader
Sierkader,57x46cm
Kavelnr: 4654-007 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €2,00
Huidig bod: € 2,00
Vaasje in halfkristal
Vaasje in halfkristal,hoogte 20cm
Kavelnr: 4654-012 Conditie: Gebruikt
Kader kerk Smetlede
Kader kerk Smetlede,genummerd 106 van 220.
Kavelnr: 4654-049 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 1,00
Tekening in kader
Tekening in kader,getekend
Kavelnr: 4654-050 Conditie: Gebruikt
Canvaskader
Canvaskader,115x90cm
Kavelnr: 4654-072 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €5,00
Huidig bod: € 5,00
Oude fotokader
Kavelnr: 4654-124 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €2,00
Huidig bod: € 3,00
Aquarel in kader
Kavelnr: 4654-135 Conditie: Gebruikt
Kader met oude auto
Kavelnr: 4654-136 Conditie: Gebruikt
Canvas doek
Canvas doek,Trompet
Kavelnr: 4654-141 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €1,00
Kader Marilyn Monroe
Kader Marilyn Monroe,hoogte 50x25cm
Kavelnr: 4654-160 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 3 Startbod: €2,00
Kader Marilyn Monroe,hoogte 31x30cm
Kavelnr: 4654-161 Conditie: Gebruikt
Kaders Marilyn Monroe
Kaders Marilyn Monroe,20x20cm,2 stuks
Kavelnr: 4654-162 Conditie: Gebruikt
Tekening
Tekening,jaar 1973,nr 72 van 200.
Kavelnr: 4654-166 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €3,00
Kader Marilyn Monroe,50x24cm
Kavelnr: 4654-167 Conditie: Gebruikt
Kavelnr: 4654-181 Conditie: Gebruikt
Antieke vaas in keramiek
Antieke vaas in keramiek,Royal Viénna Ernst Wahliss porselein 1836-1900,hoogte 26cm
Kavelnr: 4654-197 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €50,00
Huidig bod: € 50,00
Vaas in bambus decor glas Wilhelm Kralik
Vaas in bambus decor glas Wilhelm Kralik,hoogte 30cm
Kavelnr: 4654-199 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €50,00
Huidig bod: € 55,00
Moderne kader
Kavelnr: 4654-214 Conditie: Gebruikt
Kader Marilyn Monroe,56x46cm
Kavelnr: 4654-215 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €3,00
Huidig bod: € 4,00
Moderne kader met filmscene
Kavelnr: 4654-216 Conditie: Gebruikt
Moderne canvas kader
Moderne canvas kader,51x40cm
Kavelnr: 4654-219 Conditie: Gebruikt
Canvas kader
Kavelnr: 4654-268 Conditie: Gebruikt
Oosterse vaas
Oosterse vaas,hoogte 45cm
Kavelnr: 4654-271 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €5,00
Huidig bod: € 6,00
Grote kader met kerk
Grote kader met kerk,94x75cm
Kavelnr: 4654-281 Conditie: Gebruikt
Kavelnr: 4654-285 Conditie: Gebruikt
Bloempot in steen
Bloempot in steen,vaasmodel,hoogte 40cm
Kavelnr: 4654-286 Conditie: Gebruikt
Moderne canvas kader,115cmx56cm
Kavelnr: 4654-289 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 2 Startbod: €2,00
Replicaschilderij
Replicaschilderij,plm 80cmx56cm
Kavelnr: 4654-331 Conditie: Gebruikt
Kavelnr: 4654-345 Conditie: Gebruikt
Kavelnr: 4654-354 Conditie: Gebruikt
Kleurenets van Julien Van Sante
Kleurenets van Julien Van Sante,hoogte 83x62cm,getekend en genummerd 244 van 350
Kavelnr: 4654-364 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €20,00
Huidig bod: € 20,00
Tekening in kader Bruyneel
Tekening in kader Bruyneel,nr 336 van 400
Kavelnr: 4654-369 Conditie: Gebruikt
Canvaskader het vrijheidsbeeld
Canvaskader het vrijheidsbeeld,hoogte plm 115cmx25cm
Kavelnr: 4654-389 Conditie: Gebruikt
Kleurenets de lente van Roger Hebbelinck
Kleurenets de lente van Roger Hebbelinck,nr 190 van 350,hoogte 56x50cm
Kavelnr: 4654-390 Conditie: Gebruikt
Kader Marilyn Monroe,49x50cm
Kavelnr: 4654-391 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €4,00
Kavelnr: 4654-392 Conditie: Gebruikt
Alle kavels - Auto, Fiets En Toebehoren - Collectors Items En Militaria - Boeken,CD's En DVD's - Decoratie En Siervoorwerpen - Gereedschap En Bouwmaterialen - Hobby En Sport - Horeca En Keuken - Huishoudartikelen En Apparaten - Kaders En Schilderijen - Juwelen - Meubelen - Kledij En Lichaamsverzorging - Munten, Zegels En Waardepapieren - Multimedia En Kantoor - Poetsen En Onderhoud - Speelgoed En Kinderen - Stoffen En Linnen - Vazen En Bloempotten - Verlichting - Voeding, Dranken