Home > Oude veilingen > VEILING VAN DIVERSE FALINGEN EN INBOEDELS ENZ. DEEL 1 (BAASRODE) (4492) > Kaders En Schilderijen
Alle kavels Auto, Fiets En Toebehoren Collectors Items En Militaria Gereedschap En Bouwmaterialen Decoratie En Siervoorwerpen Hobby En Sport Horeca En Keuken Boeken,CD's En DVD's Huishoudartikelen En Apparaten Kaders En Schilderijen Juwelen Kledij En Lichaamsverzorging Meubelen Munten, Zegels En Waardepapieren Poetsen En Onderhoud Multimedia En Kantoor Stoffen En Linnen Speelgoed En Kinderen Vazen En Bloempotten Verlichting
Alle Kavels Auto, Fiets En Toebehoren Collectors Items En Militaria Gereedschap En Bouwmaterialen Decoratie En Siervoorwerpen Hobby En Sport Horeca En Keuken Boeken,CD's En DVD's Huishoudartikelen En Apparaten Kaders En Schilderijen Juwelen Kledij En Lichaamsverzorging Meubelen Munten, Zegels En Waardepapieren Poetsen En Onderhoud Multimedia En Kantoor Stoffen En Linnen Speelgoed En Kinderen Vazen En Bloempotten Verlichting
Tekening
Tekening,Dedicata a Cervi,nr.72/200 jaar 1973.
Kavelnr: 4530-015 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €8,00
Huidig bod: € 8,00
Tekening achter glas
Tekening achter glas,56x45cm
Kavelnr: 4530-025 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €2,00
Huidig bod: € 2,00
Tekening achter glas"De Lijn"54x43cm
Kavelnr: 4530-033 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €3,00
Huidig bod: € 3,00
Aquarel achter glas
Aquarel achter glas,51x39cm,getekend
Kavelnr: 4530-034 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €5,00
Huidig bod: € 5,00
Afdruk
Afdruk,kerk van Smetlede,nr.106/220,afm.52x49cm
Kavelnr: 4530-035 Conditie: Gebruikt
Moderne kader met oude auto
Moderne kader met oude auto,51x43cm
Kavelnr: 4530-052 Conditie: Gebruikt
Schilderij op doek,120x100cm,getekend
Kavelnr: 4530-060 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 2 Startbod: €45,00
Huidig bod: € 55,00
Oude fotokader
Oude fotokader,52x42cm
Kavelnr: 4530-124 Conditie: Gebruikt
Kader Marilyn Monroe
Kader Marilyn Monroe,40x40cm
Kavelnr: 4530-133 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €2,00
Canvas kader
Canvas kader,60x60cm
Kavelnr: 4530-137 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €3,00
Huidig bod: € 4,00
Kavelnr: 4530-175 Conditie: Gebruikt
Pop-art tekening achter glas
Pop-art tekening achter glas,nr.66/200,afm.66x55cm,getekend
Kavelnr: 4530-177 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €20,00
Huidig bod: € 22,00
Ets achter glas
Ets achter glas,35x40cm
Kavelnr: 4530-201 Conditie: Gebruikt
Schilderij op paneel
Schilderij op paneel,40x34cm,getekend
Kavelnr: 4530-208 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 2 Startbod: €3,00
Grote kader met kerk
Grote kader met kerk,94x75cm
Kavelnr: 4530-269 Conditie: Gebruikt
Kader Het laatste avondmaal
Kavelnr: 4530-278 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 1,00
Schilderij,kopie op doek,85x57cm,getekend Van de Velde
Kavelnr: 4530-321 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €10,00
Huidig bod: € 12,00
Chinese kader
Kavelnr: 4530-349 Conditie: Gebruikt
Schilderijtje op doek
Schilderijtje op doek,38x33cm,getekend
Kavelnr: 4530-360 Conditie: Gebruikt
Lhito Bruyneel nr 336/400.
Kavelnr: 4530-361 Conditie: Gebruikt
Originele kleurets De lente van Roger Hebbelinck met kader
Originele kleurets De lente van Roger Hebbelinck met kader,56x50cm,nr.190/350.
Kavelnr: 4530-370 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €50,00
Huidig bod: € 50,00
Originele kleurets Avond in de haven van Roger Hebbelinck met kader
Originele kleurets Avond in de haven van Roger Hebbelinck met kader,50x47cm,nr.196/350.
Kavelnr: 4530-371 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €40,00
Huidig bod: € 45,00
Tekening,het grote oorlogschip genaamd De Eendracht
Kavelnr: 4530-380 Conditie: Gebruikt
Vintage kaders
Vintage kaders,4 stuks uit rouwkoop
Kavelnr: 4530-381 Conditie: Gebruikt
Canvasdoek
Kavelnr: 4530-400 Conditie: Gebruikt
Tekening De torrepoort Gent
Tekening De torrepoort Gent,jaar 1993.
Kavelnr: 4530-404 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €5,00
Huidig bod: € 6,00
Vintage kader met bloemen uit rouwkoop
Vintage kader met bloemen uit rouwkoop,51cm
Kavelnr: 4530-410 Conditie: Gebruikt
Devoticakader
Kavelnr: 4530-411 Conditie: Gebruikt
Litho
Litho,76x56cm,getekend
Kavelnr: 4530-461 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €8,00
Huidig bod: € 9,00
Oprolbare landkaart
Kavelnr: 4530-465 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 2 Startbod: €2,00
Diverse hangposters
Diverse hangposters,3 stuks
Kavelnr: 4530-466 Conditie: Gebruikt
Schilderij op doek,130x100cm
Kavelnr: 4530-566 Conditie: Gebruikt
Speciale poster in kader
Speciale poster in kader,120x84cm
Kavelnr: 4530-569 Conditie: Gebruikt
Poster in kader
Poster in kader,68x97cm
Kavelnr: 4530-575 Conditie: Gebruikt
Oude ets in kader
Oude ets in kader,48x60cm
Kavelnr: 4530-576 Conditie: Gebruikt
Oude soldaten oorkonde in kader
Oude soldaten oorkonde in kader,80x75cm,jaar 1914-18.
Kavelnr: 4530-577 Conditie: Gebruikt
Alle kavels - Auto, Fiets En Toebehoren - Collectors Items En Militaria - Gereedschap En Bouwmaterialen - Decoratie En Siervoorwerpen - Hobby En Sport - Horeca En Keuken - Boeken,CD's En DVD's - Huishoudartikelen En Apparaten - Kaders En Schilderijen - Juwelen - Kledij En Lichaamsverzorging - Meubelen - Munten, Zegels En Waardepapieren - Poetsen En Onderhoud - Multimedia En Kantoor - Stoffen En Linnen - Speelgoed En Kinderen - Vazen En Bloempotten - Verlichting