Menu
Translate this site?
Home > Oude veilingen > BROCANTE EN GOEDEREN UIT FALINGEN EN INBOEDELS, ENZ..DEEL 2 (SERSKAMP) (4491) > Kaders En Schilderijen
Alle kavels Auto, Fiets En Toebehoren Boeken,CD's En DVD's Collectors Items En Militaria Gereedschap En Bouwmaterialen Hobby En Sport Decoratie En Siervoorwerpen Horeca En Keuken Juwelen Huishoudartikelen En Apparaten Kaders En Schilderijen Multimedia En Kantoor Meubelen Kledij En Lichaamsverzorging Munten, Zegels En Waardepapieren Speelgoed En Kinderen Stoffen En Linnen Verlichting Vazen En Bloempotten Voeding, Dranken
Alle Kavels Auto, Fiets En Toebehoren Boeken,CD's En DVD's Collectors Items En Militaria Gereedschap En Bouwmaterialen Hobby En Sport Decoratie En Siervoorwerpen Horeca En Keuken Juwelen Huishoudartikelen En Apparaten Kaders En Schilderijen Multimedia En Kantoor Meubelen Kledij En Lichaamsverzorging Munten, Zegels En Waardepapieren Speelgoed En Kinderen Stoffen En Linnen Verlichting Vazen En Bloempotten Voeding, Dranken
Schilderij Saveryns
Schilderij Saveryns, afm plm 85 x 74 cm
Kavelnr: 4529-239 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 2 Startbod: €50,00
Huidig bod: € 60,00
Locatie: Serskamp
Bied mee
Tekeningen op pipalblad
Tekeningen op pipalblad, 2 stuks
Kavelnr: 4529-257 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €5,00
Huidig bod: € 6,00
Kaders
Kaders, Oosterse tekeningen op doek , 2 stuks
Kavelnr: 4529-261 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €2,00
Huidig bod: € 2,00
Schilderij op doek
Schilderij op doek, oud , bovenaan gesigneerd, afm plm 67 x 77 cm
Kavelnr: 4529-262 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €30,00
Huidig bod: € 30,00
Kader
Kader, in gietijzer, met bloemen
Kavelnr: 4529-309 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €10,00
Huidig bod: € 10,00
Sierbord
Sierbord, handwerk, in tinnen kader
Kavelnr: 4529-324 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €5,00
Huidig bod: € 5,00
Schilderij op doek, 1940 , gesigneerd, afm plm 58 cm x 69 cm
Kavelnr: 4529-330 Conditie: Gebruikt
Kader met voorstelling van opera Luxemburg
Kader met voorstelling van opera Luxemburg, jaar 1759
Kavelnr: 4529-367 Conditie: Gebruikt
Kaders voor schilderijen
Kaders voor schilderijen, plm 4 stuks
Kavelnr: 4529-432 Conditie: Gebruikt
Schilderij op doek, afm plm 120 op 80 cm, gesigneerd
Kavelnr: 4529-435 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €50,00
Huidig bod: € 55,00
Schilderij op doek, gesigneerd, afm plm 136 cm op 76 cm
Kavelnr: 4529-438 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €50,00
Huidig bod: € 50,00
Ets
Ets, gesigneerd Emiel De Cooman
Kavelnr: 4529-439 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 3 Startbod: €30,00
Huidig bod: € 36,00
Tekening achter glas
Tekening achter glas, oud, gesigneerd Latour, afm plm 22 x 38 cm
Kavelnr: 4529-448 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 2 Startbod: €5,00
Huidig bod: € 7,00
Muurdecoratie in hout
Muurdecoratie in hout, plm 3 stuks
Kavelnr: 4529-449 Conditie: Gebruikt
Tekening achter glas, oud, gesigneerd, Latour,afm plm 22 x 38 cm
Kavelnr: 4529-452 Conditie: Gebruikt
Kavelnr: 4529-453 Conditie: Gebruikt
Wanddecoratie in hout
Wanddecoratie in hout, Vlaams , afm plm 44 op 69 cm
Kavelnr: 4529-524 Conditie: Gebruikt
Pentekeningen
Pentekeningen, 2 stuks
Kavelnr: 4529-529 Conditie: Gebruikt
Kader met moto
Kader met moto, Harley Davidson
Kavelnr: 4529-561 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €1,00
Kaders , 2 stuks
Kavelnr: 4529-563 Conditie: Gebruikt
Tekeningen van Herman Verbaere
Tekeningen van Herman Verbaere, dorpskernen, deel 1 en 2 plm 5 tekeningen per map
Kavelnr: 4529-612 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 4 Startbod: €2,00
Oude kadertjes
Oude kadertjes, 2 stuks
Kavelnr: 4529-625 Conditie: Gebruikt
Kavelnr: 4529-627 Conditie: Gebruikt
Kadertjes
Kadertjes, 3 stuks
Kavelnr: 4529-660 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €2,00
Huidig bod: € 3,00
Kavelnr: 4529-663 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 2 Startbod: €1,00
Fotokader in metaal
Fotokader in metaal , oud
Kavelnr: 4529-664 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €3,00
Kadertjes Anton Pick
Kadertjes Anton Pick, 2 stuks
Kavelnr: 4529-666 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €3,00
Huidig bod: € 4,00
Plakkaat in gietijzer
Kavelnr: 4529-669 Conditie: Gebruikt
Kavelnr: 4529-670 Conditie: Gebruikt
Glasraam
Kavelnr: 4529-671 Conditie: Gebruikt
Glasraam , getekend
Kavelnr: 4529-673 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €8,00
Huidig bod: € 8,00
Glasraam van Laarne
Kavelnr: 4529-675 Conditie: Gebruikt
Glasraam, oud
Kavelnr: 4529-676 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €10,00
Huidig bod: € 12,00
Plakaat Marcus design
Plakaat Marcus design, Engeland, voorstelling slagveld
Kavelnr: 4529-684 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €25,00
Huidig bod: € 25,00
Kavelnr: 4529-685 Conditie: Gebruikt
Kaders met oude kledingdracht
Kavelnr: 4529-702 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 2 Startbod: €3,00
Alle kavels - Auto, Fiets En Toebehoren - Boeken,CD's En DVD's - Collectors Items En Militaria - Gereedschap En Bouwmaterialen - Hobby En Sport - Decoratie En Siervoorwerpen - Horeca En Keuken - Juwelen - Huishoudartikelen En Apparaten - Kaders En Schilderijen - Multimedia En Kantoor - Meubelen - Kledij En Lichaamsverzorging - Munten, Zegels En Waardepapieren - Speelgoed En Kinderen - Stoffen En Linnen - Verlichting - Vazen En Bloempotten - Voeding, Dranken